Skocz do zawartości
Gmeru

Bioshock - miażdżąca gra na X360

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='airjack' post='56377' date='17.08.2007, 21:44 ']Miałem dzisiaj okazję popykać w pełną wersję tej gry. Po temacie jaki wstawił Gmeru spodziewałem się naprawdę czegoś dobrego. Klimaty gry nie dla mnie, ale chciałem pograć i ocenić grafikę. Moim zdaniem żadna rewelacja, a nawet gorzej. Jedyne co mi się podobało to odwzorowanie wody choć i tu trochę brakuje. Może wpływ na to na ciemna sceneria gry. Na miano miażdżącej na pewno nie zasługuje, mnie głowy nie urwało chociaż kilku postacią to zrobiłem kluczem francuskim :lol:[/quote]

Hm dzisiaj już wiemy jaką ocenę dostała ta gra we wszystkich znanych serwisach i gazetach (maksy) więc ja i większość ; ) należę do tej grupy co też by dali taką ocenę bo dla mnie jest dużo fajniej niż w GOW. Ale ile ludzi na świecie tyle opinii ; ) Ja też nie lubię wielu gier mimo, że były wysoko oceniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No mnie nie wziłęło Gears of War. Oczywiście graficznie super. Zagrałem, skończyłem ale po sieci czy 2 raz do końca grać nie zmierzam. Chyba pójdzie na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lol tej gry nie można ściągnąć legalnie w PL O_o M$ zablokował (jak kiedyś już zapowiadali) taką możliwość tam gdzie nie ma lagelanie XBL O_o ale jaja.... ale podobno można sciągnąć demo z torentów itd, nagrać na płytkę i chodzi bez "specjalnej" wersji konsoli....eh Polacy zawsze pod górę ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irokez w grę pykałem na 40'' LCD Sony KDL-40S2530. Opinia jest moja )nie czytałem recenzji), może wynika z tego, że coraz więcej oglądam hd i się przyzwyczajam do dobrego :P W Gearsa też miałem okazję pograć i podoba mi się graficznie, ale i tematycznie szczególnie po sieci, chociaż na początku dostaje się niezłe baty od starych wyjadaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc dotarł. W metalboxie za cenę normalnego pudełka :lol:B)
Podwodną przygodę czas zacząć.

[center][img]http://images25.fotosik.pl/69/de8b8d00480da8d3med.jpg[/img]
[/center]

Jak się nie odezwę przez kilka dni to wiecie dlaczego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż innego mogę napisać ... [size=5]TA GRA RZĄDZI!!!
[size=2]"Game of The Year" niemal gwarantowany.[/size]
[/size]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak Ci sie gra na padzie? imho to gierka pod myszke i klawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='emigrant' post='57377' date='27.08.2007, 20:46 ']a jak Ci sie gra na padzie? imho to gierka pod myszke i klawe.[/quote]
Pad od X360 jest niemal stworzony do gier FPS. Zresztą. Przeszedłem Half Life 1 z padem w dłoni na PS2 na hardzie więc nic innego straszne już mi nie jest. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arsenal ale Ci zazdroszczę bo nie mam nawet 5 minut żeby pograć więc gra nie wylądował jeszcze w napędzie ; / eh było już spotkanie z Big Daddy i Little Sisters ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było kilkukrotne a nawet zatrudniłem Tatuśka na "Bodyguarda". Robi chłop wtedy trzodę nie ma co :lol:
Niby nie jest to gra typu "strzelaj i napieraj do przodu". Jest kombinowanie z plazmidami, które zostawić w slotach, a które nie. Każdy level można przejść na wiele sposobów. Amunicji mało więc trzeba dobrze pomyśleć jak Tatuśkowi dać porządnego klapsa. Dochodzą nowe umiejętności osobne od plazmidów( niektóre shokujące :P ) a akcja jest napięta jak majtki na baletnicy. Niektóre momenty są po prostu chore! Można się poczuć niesfojo jak coś pierdyknie w lewym surroundzie. Tu nie ma kiepskich tekstów i aktorów klasy B a'la ResidentEvil.
No i Little Sister. Harvest or Save? To jest pierwszy duży dylemat moralny jaki napotkałem w grach.


Zauważyłem w opcjach zmianę framerate'u (zapewne na 60 fps). Spróbowałem przez chwilę i faktycznie jest płynniej( Gmeru by miał pewnie Vertigo murowane :( ) ale grafa delikatnie obniża loty i są artefakty więc wróciłem do 30fps.

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[quote name='arsenal' post='57419' date='28.08.2007, 08:03 ']No i Little Sister. Harvest or Save? To jest pierwszy duży dylemat moralny jaki napotkałem w grach.
Zauważyłem w opcjach zmianę framerate'u (zapewne na 60 fps). Spróbowałem przez chwilę i faktycznie jest płynniej( Gmeru by miał pewnie Vertigo murowane :lol: ) ale grafa delikatnie obniża loty i są artefakty więc wróciłem do 30fps.[/quote]

Ja wielkiego spadku w jakości grafiki nie zauważyłem - natomiast rwie v-sync okrutnie wtedy. Z framerate lockiem troszkę skacze obraz, nie ma jakiegoś wysmakowanego blura ale jest lepiej niż bez limitu FPS.

Z oczywistych powodów mogę grać dopiero jak moja córka pójdzie spać i muszę powiedzieć, że jak w słuchawkach usłyszy się krzyk jakiejś popapranej pielęgniarki to ciarki po plecach przechodzą :(

Ogólnie jest bardzo dobrze ze wskazaniem na wybitnie, ale GOTY moim zdaniem dostanie jakiś inny tytuł- Bioshock jest za krótki, nie ma większego sensu przechodzić ponownie (owszem można włączyć inne plazmidy albo uprzeć się że się przejdzie całą tylko z kluczem francuskim ale po co ? ) - nie ma specjalności tak jak w system shocku gdzie od początku można zdecydować o profilu gracza, który determinuje całą rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Buszując na avsforum.com natrafiłem na porównanie Bioshock'a na Pdp Pioneera Kuro i Lcd Samsunga F81 (amerykański odpowiednik nadchodzącego w Europie F86).


Samsung

[img]http://img.photobucket.com/albums/v475/chwmeinthg/IMG_4510.jpg[/img]



Pioneer

[img]http://i186.photobucket.com/albums/x68/parasite76/Picture005.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Bioshock zbanowany w siedzibie Valve bo opóźniają się prace przy HalfLife:Episode2 . Na pocieszenie szef Valve zapowiedział, że jak skończą The Orange box( HL:EP2) to każdy pracownik dostanie darmową kopię Bioshock. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='57477' date='28.08.2007, 20:34 ']Hehe. Bioshock zbanowany w siedzibie Valve bo opóźniają się prace przy HalfLife:Episode2 . Na pocieszenie szef Valve zapowiedział, że jak skończą The Orange box( HL:EP2) to każdy pracownik dostanie darmową kopię Bioshock. :rolleyes:[/quote]

Właśnie ciąnę na steam'ie.... Może jeszcze dziś odpalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:blink::):lol:
[img]http://www.ctrlaltdel-online.com/comics/20070829.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='57513' date='29.08.2007, 07:31 ']:lol::lol::lol:
[img]http://www.ctrlaltdel-online.com/comics/20070829.jpg[/img][/quote]

Na PeCecie już taki nie miażdży. Każdorazowo, przy wyjściu z gry siada grafika i kom się zwiesza... Carramba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.schnittberichte.com/bioshock.php"]http://www.schnittberichte.com/bioshock.php[/url]

niemieckie wersje gier mnie rozwalają...tzn cenzura O_o mieszkający tam gracze mają przesr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='59055' date='06.09.2007, 23:03 '][url="http://www.schnittberichte.com/bioshock.php"]http://www.schnittberichte.com/bioshock.php[/url]

niemieckie wersje gier mnie rozwalają...tzn cenzura O_o mieszkający tam gracze mają przesr....[/quote]

Dobrze że Niemcy nie zrobili zielonej krwi tak jak w niektórych ich grach :lol:

@sebik , masz pewnie najnowsze stery do grafiki, a może GPU Ci się przegrzewa.

BTW. Sześciu Big Daddy'ich posłałem do piachu już na początku gry, chyba za drugim razem trzeba będzie pograć na hardzie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='apatch' post='59078' date='07.09.2007, 08:52 ']Dobrze że Niemcy nie zrobili zielonej krwi tak jak w niektórych ich grach :lol:

@sebik , masz pewnie najnowsze stery do grafiki, a może GPU Ci się przegrzewa.

BTW. Sześciu Big Daddy'ich posłałem do piachu już na początku gry, chyba za drugim razem trzeba będzie pograć na hardzie. :P[/quote]

Po aktualizacji sterów jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[img]http://www.gotmorr.com/stuff/bioshock.jpg[/img]
Moze cos na wesolo :)

Edytowane przez outsider102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez wciagnelo :) bardzo fajna gierka a grafika jest najlepsza jaka widzialem na PC. U mnie smiga w 1680x1050 na 22 calowym monitorze i wyglada super :)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mojego X'a tak Bioshock wciągnął, że aż go zashokowało całkowicie. Na Red Ring Of Death nawet ręcznikowy fix nie pomógł.
Śmieję się z tego bo co mi pozostało? Bioshock nieskończony. Halo 3 przyniesie kurier i będzie leżeć na półce z miesiąc bo pepiki się nie wyrabiają z robotą. Pewnie i Mass Effect się zdąży zakurzyć. Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='arsenal' post='60608' date='18.09.2007, 19:26 ']Mojego X'a tak Bioshock wciągnął, że aż go zashokowało całkowicie. Na Red Ring Of Death nawet ręcznikowy fix nie pomógł.
Śmieję się z tego bo co mi pozostało? Bioshock nieskończony. Halo 3 przyniesie kurier i będzie leżeć na półce z miesiąc bo pepiki się nie wyrabiają z robotą. Pewnie i Mass Effect się zdąży zakurzyć.[/quote]

Ze wszystkich kogo znam tylko ja jeszcze nie miałem ; ) lol widać 99% Xów pada. Każdy...praktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...