Skocz do zawartości
Lechu1777

Jaką plazmę kupić (42'' yyy 50''?)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czytałem trochę temat jaki tv kupić, ale nie przyniósł mi jednoznacznej odpowiedzi jaką plazmę kupić. No więc tak, plazma będzie podłączona do DVD i do Cyfry+, grać na niej nie będę raczej wcale.Co byście polecili na dzień dzisiejszy? Może być odchylenie od 5000zł, ale tv musiałby mieć widocznie lepszą jakość. Moich kilka znalezisk:

1) [url="http://allegro.pl/item224085581_pioneer_pdp_427xd_pdp_427_xd_nowy_raty_sklep_f_v.html"]http://allegro.pl/item224085581_pioneer_pd..._sklep_f_v.html[/url]
2) [url="http://www.allegro.pl/item217473189_panasonic_th_42pv700_42pv700_gwpl_korzystneraty.html"]http://www.allegro.pl/item217473189_panaso...zystneraty.html[/url]
3) [url="http://allegro.pl/item222939078_raty_fvat_samsung_ps_42q91h_ps_42q91_42q91.html"]http://allegro.pl/item222939078_raty_fvat_...2q91_42q91.html[/url]

Czy to są jakieś lepsze plazmy? W tej cenie co brać?

Dzięki za posty, a to mój pierwszy:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM! MOGĘ Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIĆ CI PLAZMĘ LG 42 PC3RA.JEST ONA W TEJ CHWILI W CENIE TROCHE PONAD 3000 PLN.JA UZYWAM JĄ JUŻ OD MARCA I JESTEM ZADOWOLONY.KORZYSTAM Z POLSATU CYFROWEGO,I ODBIÓR JEST SUPER-NIE MA SIE DO CZEGO PRZYCZEPIC. A JAK BEDZIE WIEKSZA OFERTA HD,TO MYSLE ZE TEN TELEWIZOREK POKAZE NAPRAWDE CO POTRAFI.NO I TA CENA-CHYBA ZE CHCESZ ZAPŁACIC WIĘCEJ,ALE RÓZNICY W ODBIORZE PEWNIE NIE ZOBACZYSZ.WIDZIAŁEM PANASONIKA U KOLEGI I NIE ZAUWAŻYŁEM WIEKSZYCH RÓZNIC W ODBIORZE.A ZA KILKA LATEK BĘDZIE JUZ COS O WIELE LEPSZEGO,WIE NIE BEDZIE SZKODA ZMIENIC TV.POZDRAWIAM.MARIUSZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pochodziłem trochę to zdecydowanie najlepszą jakość obrazu wykazuje Philips, ale kosztuje ok. 10000zł odpada więc, dalej jest Panasonic, który wg mnie ma lepszą jakość od Samsunga, LG za bardzo nie patrzyłem, bo chyba jednak nie mam przekonania do niego, jeszcze te 3000zł, wiem że to tylko cena, ale jednak w jakimś stopni oddaje jakość produktu. Nie wiem sam co brać, może jest ktoś kto siedzi w tym dłużej i coś poleci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko Panasonic. Któryś z PV. 70, 700 itd. !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak janku ale Panasonic to najlepszy stosunek cena/ jakość. Samsung to robi dobre ale LCDeki. W plazmę na pewno bym się nie pchał. Panas to sprawdzony i pewny model. Do 4tys nic lepszego nie ma. No ale wybór należy do każdego użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Tylko Panasonic. Któryś z PV. 70, 700 itd. ![/quote]

Najlepszy jest TH-42P700 no nie? On stoi jakieś 5000zł.

[quote]Tylko Samsung. Któryś z serii 9[/quote]

Też tak myślałem, stanąłem przed Samsungiem i Panasoniciem i zmieniłem zdanie...

[quote]Do 4tys nic lepszego nie ma. No ale wybór należy do każdego użytkownika.[/quote]

Ja mam ~5000zł, a jeżeli np. kosztowałbym 6000zł to z jakichś uzasadnionych przyczyn tzn. czemu warto dołożyć itd, proponuj coś, najlepiej konkretne modele.

Narazie jestem przekonany do:
[url="http://www.allegro.pl/item217473189_panasonic_th_42pv700_42pv700_gwpl_korzystneraty.html"]http://www.allegro.pl/item217473189_panaso...zystneraty.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='56174' date='15.08.2007, 13:35 ']Tak janku ale Panasonic to najlepszy stosunek cena/ jakość. Samsung to robi dobre ale LCDeki. W plazmę na pewno bym się nie pchał.[/quote]

a ja się jednak wepchałem, kilka miesięcy temu, i jestem bardzo zadowolony
wyświetla pięknie, nawet SD daje radę, żadnych wypaleń, wad obrazu itp.
wszystko działa jak należy, nie mam mu nic do zarzucenia
(piszę tylko o S., nie twierdzę, że jest lepszy albo gorszy od innych, nie miałem okazji do porównań,
poza sklepami, które jednak mają dosyć kiepskie warunki do oceny obrazu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Lechu1777' post='56229' date='16.08.2007, 00:27 ']Najlepszy jest TH-42P700 no nie? On stoi jakieś 5000zł.
Też tak myślałem, stanąłem przed Samsungiem i Panasoniciem i zmieniłem zdanie...
Ja mam ~5000zł, a jeżeli np. kosztowałbym 6000zł to z jakichś uzasadnionych przyczyn tzn. czemu warto dołożyć itd, proponuj coś, najlepiej konkretne modele.

Narazie jestem przekonany do:
[url="http://www.allegro.pl/item217473189_panasonic_th_42pv700_42pv700_gwpl_korzystneraty.html"]http://www.allegro.pl/item217473189_panaso...zystneraty.html[/url][/quote]

No moim zdaniem to powinieneś zakończyć poszukiwania i brać tego pv700. I do SD będzie dobry i do HD także. Za taką kasę to nic lepszego nie kupisz z tą przekątną.

[quote name='janku' post='56237' date='16.08.2007, 09:06 ']a ja się jednak wepchałem, kilka miesięcy temu, i jestem bardzo zadowolony
wyświetla pięknie, nawet SD daje radę, żadnych wypaleń, wad obrazu itp.
wszystko działa jak należy, nie mam mu nic do zarzucenia
(piszę tylko o S., nie twierdzę, że jest lepszy albo gorszy od innych, nie miałem okazji do porównań,
poza sklepami, które jednak mają dosyć kiepskie warunki do oceny obrazu)[/quote]

Kwestia porównań :) W sumie może przesadzam ale ja np. widzę różnicę na korzyść Panasa. Ale tak jak mówię: my tu szukamy i czepiamy się szczegółów. Wierzę, że obraz daje radę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierz panasa, ale najlepiej 50pv70.
Choc na 50 cali, w kwestii cena/jakosc bardziej polecam sony kdf. Sam mam 50e2010 i jest super!! Gra juz u mnie prawie rok. REWELKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]Kwestia porównań wink.gif W sumie może przesadzam ale ja np. widzę różnicę na korzyść Panasa. Ale tak jak mówię: my tu szukamy i czepiamy się szczegółów. Wierzę, że obraz daje radę wink.gif[/quote]

Ja tez widzę, a specjalnie też patrzyłem jak każdy z tych tv jest podłączony, każdy jest jakimś lepszym bądź gorszym, ale takim samym kablem SCART. Panasonic i Philips zdecydowanie lepszą ma jakość obrazu niż Samsung, przynajmniej jak dla mnie. Ale na Philipsa mnie nie stać więc chyba Panka kupie.

Nie no nie 50'' jednak nie, 42'' to jest już bardzo dużo, poza tym nie mam takiego wielkiego salonu, a od 50'' trzeba już kawałek siedzieć.

[quote]Bierz panasa, ale najlepiej 50pv70.[/quote]

Co on ma lepszego od 42''? Chyba tylko przekątną czyli i rozdzielczością i jest Full-HD (ale niby jak jak ma 1366 x 768?), a nie będe płacić za przereklamowane Full-HD, bo mi nie potrzeba, a i 50'' to za dużo jednak.

42PV700 chyba jednak :) BO te wszystkie TH-42PV70P czy TH-42PV7 są gorsze no nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie zajelo pol roku zorientowanie sie w ofercie naszego rynku i podjecie decyzji. Wahalem sie pomiedzy 42 panas pv70 i 700. Roznice sa niewielkie, zdecydowalem wydac 1000pln nniej i od poniedzialku posiadam 42pv70P. tak naprawde nie wiedzialem jaki bedzie obraz i jak plazma tv sie zachowuje z N-ka (w sklepach nie jest to miarodajne), dlatego tez pomyslalem ze lepiej wtopic 1000pln mniej jesli bedzie cos nie tak.
Uzywam dekoder N (nie dziala po hdmi z tym tv ponoc z winy soft'u N) ale po zlaczu komponent absolutna rewelacja. rewelacyjny obraz takze z normalnej anteny dachowej. bardzo ladny obraz. zaplacilem 3800pln brutto.
szczerze polecam, jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Lechu1777 kup sobie panasa ja mam co prawda starszy model 42pv60 ale gra rewelacyjnie znajomi maja i lg i samsunga
i jakosc obrazu w ich plazmach jest jednak jak by to powiedziec o klase nizej , wiele razy ogladalem obraz na tych tv i tez
oni ogladali moj tv i sami przyznali ze panas gra lepiej!!!
pozdro i zycze dobrego wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]mnie zajelo pol roku zorientowanie sie w ofercie naszego rynku i podjecie decyzji. Wahalem sie pomiedzy 42 panas pv70 i 700. Roznice sa niewielkie, zdecydowalem wydac 1000pln nniej i od poniedzialku posiadam 42pv70P. tak naprawde nie wiedzialem jaki bedzie obraz i jak plazma tv sie zachowuje z N-ka (w sklepach nie jest to miarodajne), dlatego tez pomyslalem ze lepiej wtopic 1000pln mniej jesli bedzie cos nie tak.
Uzywam dekoder N (nie dziala po hdmi z tym tv ponoc z winy soft'u N) ale po zlaczu komponent absolutna rewelacja. rewelacyjny obraz takze z normalnej anteny dachowej. bardzo ladny obraz. zaplacilem 3800pln brutto.
szczerze polecam, jestem zadowolony.[/quote]

No ok dzięki za odpowiedź, tylko coś mi tu nie pasuje, Ty piszesz, że dałeś 1000zł więcje za 42PV70P, a prawda jest taka, że droższy jest 42PV700... więc, który wkońcu jest lepszy?

[quote]Witam
Lechu1777 kup sobie panasa ja mam co prawda starszy model 42pv60 ale gra rewelacyjnie znajomi maja i lg i samsunga
i jakosc obrazu w ich plazmach jest jednak jak by to powiedziec o klase nizej , wiele razy ogladalem obraz na tych tv i tez
oni ogladali moj tv i sami przyznali ze panas gra lepiej!!!
pozdro i zycze dobrego wyboru[/quote]

Tak zrobie, raczej 42PV700 będzie najlepszym Panasoniciem za 5000zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Lechu1777' post='56256' date='16.08.2007, 16:04 ']No ok dzięki za odpowiedź, tylko coś mi tu nie pasuje, Ty piszesz, że dałeś 1000zł więcje za 42PV70P, a prawda jest taka, że droższy jest 42PV700... więc, który wkońcu jest lepszy?
Tak zrobie, raczej 42PV700 będzie najlepszym Panasoniciem za 5000zł :lol:[/quote]
sorka za pomylke, kupilem pv70 za 3800pln.
p700 nie rozni sie poza podobno lepszym dzwiekiem i slotem sd i alumniniowa listwa pod ekranem. a dzwiek w pv70 jest i tak bardzo dobry. kwestia oceny czy warto dolozyc te 1000pln. ja za ta kase dobrze zabalowalem, wspomnienia zostana w pamieci dluzej niz ten pans przetrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...