Skocz do zawartości
Piopio

Plazma czy LCD - dla tych co wiedzą i dla tych co nie wiedzą

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się jakiś poziom konwersacji musi być zachowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W pełni zgadzam się tutaj z PeterMac. No ale kilku plazmowiczów lubi tutaj na siłę zaklinać rzeczywistość i przyjmuje tylko te opinie, które są pozytywne dla plazm (samemu krytykując wszystko co plazmą nie jest!). No ale mniejsza z tym - w chwili obecnej chodziło mi tylko o dziecinne zachowanie Officera, który najpierw zachwycał się swoim nowym telewizorem a następnie nie wytrzymał innego zdania i całkowicie puściły mu nerwy obanażając jego "wyrafinowany poziom".

Pomijając już zachowanie innych, jeśli zamierzasz krytykować kogoś personalnie, to najpierw postaraj się przeanalizować swoje wypowiedzi i czy nie dolewasz nim oliwy do ognia. Wyartykuowałeś tutaj jakie to inni mają wady, jakieś klany wyimaginowane tworzysz, "plazmowiczów", jakie to mają jednostronne podejście... A mam nieodparte wrażenie, czytając Twoje posty, że prezentujesz dokładnie takie same podejście, toczka w toczkę. Jedyna różnica jest taka, że Twoje poglądy są o 180 stopni odmienne, ale podejście i zachowanie, niestety jest identyczne. To, że ktoś jest użytkownikiem plazmy, to automatycznie ma jakoby stawiać go na pozycji agresywnego człowieka, nie podatnego na rzeczowe argumenty? I wnioski te można wyciągnąć na jakiej podstawie? Zachowania jednej, dwóch, czy trzech osób, z pośród 140 tysięcy użytkowników naszego forum? Troszkę naciągana teoria.

Moim skromnym zdaniem, baaardzo mocno przyczyniłeś się do wywołania agresji słownej ze strony Kolegi Oficera. A Gmeru, o kurcze, użytkownik plazmy, pewnie kolejny zaślepiony "plazmowicz" :D, sprzedał ostrzeżenie tylko jemu, chociaż moim zdaniem, należało Wam się obu po równo, jeśli już zaczął rozdawać "prezenty" na uspokojenie dyskusji. To nieco zaburza koncepcję plazmowo klanową :P.

Zalecam zdecydowanie więcej luzu i tolerancji dla innych. I to zalecam wszystkim dyskutującym w bieżącym wątku, bo spinanie się nie prowadzi do niczego dobrego.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sławek, nawet nie pytam jaki Ty masz telewizor...:-)))) Niestety Twoja teoria nie jest słuszna, Po pierwsze dlatego, że nikogo nie krytykowałem personalnie (a zrobił to w gówniarski sposób Officer i słowo "prowokacja" jest tu baaardzo naciągane). Nerwy trzeba trzymać na wodzy. Co by było, gdybym komuś takiem powiedział to osobiście - zastrzeliłby mnie??? No bądźmy poważni... Twoje wrażenie jest mylne. Bardzo lubię telewizory plazmowe, cenię ich jakość, wiele razy o tym pisałem ale nie lubię zakłamania i narcyzmu (kupiłem i zachwycam się tym do nieprzytomności) . Dziwisz się, że ludzie piszą tutaj o "fanbojach plazmowych" - nie dziw się, bo nie piszą o wszystkich użytkownikach plazmy tylko właśnie o tych kilku nieprzejednanych, zatwardziałych. Nie zrozumiałeś też żartu z "instrukcją panasonica", że tv plazmowy MOŻE wywoływac agresję - czyli nie wywołuje, więc to żadna moja teoria tylko zwykły żart. Wielokrotnie "plazmowicze" wysyłali w wątkąch o led użytkownikó tych telewizorów np. do okulisty (clouding itp.) i wtedy nie pojawiłeś się z odsieczą...

A jeśli uważasz, że wypowiadanie swojego zdania baaardzo mocno przyczynia się do wywoływania czyjejś agresji... no cóż... utulę do snu Officera i kupię mu drugą plazmę... przecież to zabawne! Zresztą wystarczy prześledzić posty tego (nowego!) użytkownika... Mój post był reakcją m.in. na wypowiedzi w stylu: "VT50 ma tak cudowną czerń, że gdybyś porównał z HX850 wyniósłbyś tego drugiego do kuchni". To miała być merytoryczna wypowiedź czy może fanbojowa prowokacja? Oceń sam ale dla mnie to przede wszystkim BZDURA i potwierdzi to zarówno Gmeru jak i Maciej Koper (wystarczy czytac testy). Wszyscy wiedzą kiedy i w jakich warunkach plazma ma lepszą czerń, na czym to polega i jaka jest realna (niewielka)różnica w codziennym oglądaniu. Nie dziw się więc, że takie amatorskie wypowiedzi wywołują reakcję ludzi!

Sławek, Twój wywód choć długi i piękny ale niestety wykazujący jedynie stronniczość. I nie sugeruj proszę błędu Gmeru, który zachował się tutaj bardzo profesjonalnie - w końcu jest Administratorem.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Xelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sławek, nawet nie pytam jaki Ty masz telewizor...:-))))

Niestety Twoja teoria nie jest słuszna,...

No i to jak wyżej właśnie pokazuje, że moja teoria jednak jest słuszna.

Traktujesz dyskusję przez pryzmat potencjalnej teorii spiskowo-klanowej. "Ci mają to, więc są z gruntu be, a ci mają tamto, więc są ok."

Właśnie takie Twoje podejście powoduje zaognienie dyskusji. A później się dziwisz, że ktoś reaguje agresją.

Bo i co to ma do rzeczy jaki mam telewizor i co to miałoby zmienić w moim podejściu do dyskusji? Telewizor mam taki jaki, jaki daje mi satysfakcjonujący obraz, z modeli w danym momencie dostępnych na rynku. Jeśli ktoś wskaże mi lepszy, z puntu widzenia moich preferencji obrazowych i do tego będzie w rozsądnej cenie, to natychmiast zmienię telewizor i go kupię. I nie ważne, czy będzie to LED, SED, OLED, plazma. I nie ma znaczenia co mam teraz, jeśli to co mogę kupić będzie lepsze. Ja tak do tego nie podchodzę, bo to jest podejście błędne. Liczy się dla mnie konkretny model, a nie "klanowość" poszczególnych sprzętów i teorie zachowań plemiennych w związku z tym, że tak to ujmę :P.

Po pierwsze dlatego, że nikogo nie krytykowałem personalnie (a zrobił to w gówniarski sposób....

...i wcale nie zaogniasz dyskusji, wypowiadając się, dokładnie w taki sposób jak wyżej? Nie no, skąd.

A jeśli uważasz, że wypowiadanie swojego zdania baaardzo mocno przyczynia się do wywoływania czyjejś agresji...

Nie mam nic przeciwko wypowiadaniu swojego zdania przez kogokolwiek.

no cóż... utulę do snu Officera i kupię mu drugą plazmę... przecież to zabawne!

Mam za to zasadnicze zastrzeżenia do formy wypowiedzi, także złośliwych form, powodujących jątrzenie. Takie zachowania w 99,9% przypadków, doprowadzają do wycieczek osobistych i robienia śmietnika z dyskusji. A temu jestem przeciwny, jako moderator.

Sławek, Twój wywód choć długi i piękny ale niestety wykazujący jedynie stronniczość. I nie sugeruj proszę błędu Gmeru, który zachował się tutaj bardzo profesjonalnie - w końcu jest Administratorem.

Masz rację, jestem stronniczy, zarzucają mi to zawsze Ci, których upominam, gdy ślizgają się na granicy przegięcia zasad, albo już tę granicę przekroczyli. Raz jestem zwolennikiem plazm, drugi raz LCD, raz Nki, drugi raz Cyfry. Raz Samsunga, drugi raz Panasonica, itd. itp.

Wszystko zależy kogo akurat przychodzi mi do porządku przywoływać, wtedy takie dostaję zarzuty stronniczości. A ja jestem rzeczywiście stronniczy, to fakt, przyznaję to. Głównie jestem stronnikiem nie robienia chlewu z dyskusji na forum, w żadnej formie i żadnym sposobem. I tego będę twardo przestrzegać, niezależnie co o tym będą wypisywać przywoływani przeze mnie do porządku.

Edytowane przez SlawekR
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
No i to jak wyżej właśnie pokazuje, że moja teoria jednak jest słuszna.

No niestety nie... ale za to znowu pokazujesz, że nie znasz się na żartach:-))

Nie traktuję dyskusji jako jakiejś klanowej rozgrywki, nie wmawiaj mi tego proszę i właśnie o to rozegrała się cała sprawa. Jeśli ktoś pisze, że HX można oglądać tylko w kuchni to jest dla mnie ignorantem, prowokatorem i właśnie jego powinieneś upominać zgodnie z tym co napisałeś dalej o "satysfakcjonującym obrazie i bez względu na technologię"!!! I nie pisz ciągle o tym zaognianu dyskusji, to nie jest kółko różańcowe tylko Forum. Wypowiadam swoje zdanie normalnie, nie lansuję czarnej magii, nie obrażam nikogo, tylko mówię co myślę i dzielę się swoją wiedzą na dany temat. Jednak dla Ciebie pisanie o HX w kuchni albo dziecinne zachwycanie się publicznie swoim telewizorem to nie jest prowokacja i zaognianie ale już odpowiedz na to jest. No proszę Cię... Ja też mam zasadnicze zastrzeżenia do formy wypowiedzi Officera i jak się okazało słuszne - Administrator ukarał właśnie jego.

Zdecydowanie nie o taką stronniczość mi chodziło i dobrze o tym wiesz... Porządek zaprowadził już tutaj wcześniej Administrator a Ty przybyłeś z pazmo-odsieczą i próbujesz zrzucić winę za całe zamieszanie na mnie. Ech... w imię czego te walki... Pozdrawiam.

Edytowane przez Xelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SlawekR

Dzięki.

Więcej takich wpisów i więcej osób starających się o kulturalne i z poszanowaniem odmiennych poglądów innych rozmówców wypowiedzi, i będzie się nam tutaj milej rozmawiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryca 55 kolego Officer to także tyci maluszek - dziś duże matryce zaczynają się od 65 cali. A więc nie podniecaj się tak, bo pompka Ci nie poda. W odpowiedzi napiszę jeszcze tylko - ciekawe, że plazmowiczom (których na tym Forum nie ma wielu) jakoś nie przeszkadza pisanie o plazmach w wątkach o LED a odwrotnie od razu trzeszczą... Oj te biedne dinozaury... klimat się zmienia i ryczą bo nie chcą wyginąć:-))

Office wypuść powietrze bo za chwilę pękniesz...

Tu kolejny przykład merytorycznej i stonowanej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

Dziękuje za wsparcie Sławek R oraz HQ150 a tego xelosa itp. pomijam milczeniem, szkoda czasu.

Wracając do wątku o 55VT50 czy ktoś z Was posiada tę kamerkę do Skype? Ciekawe jest to że, w/g instrukcji dzięki Dual Core można jednocześnie rozmawiać i oglądać, taki gadżet ale ciekawe jak na TV. Interesuje mnie jakość wizji na tej kamerce no i dźwięku, czy nie trzeba krzyczeć :) VT50 się wygrzewa, chociaż sam nie wiem czy jest to potrzebne ale z umiarem oglądam C+HD. Pixel orbiter dobrze spełnia swoją funkcję ale overscan musi być włączony w THX:( Ogólnie nie zauważyłem powidoków, przynajmniej jakiś istotnych. Delikatna poświata po logo czasem jest minimalnie widoczna ale szybko znika więc nie jest to dla mnie problemem. Ogólne wrażenia coraz lepsze i osobiście bardzo się cieszę z wyboru. BR, kurcze naprawde WOW. Z C+ najlepiej wypadają oczywiscie Canal+, oglądałem i jakieś powtórki meczy i chyba jestem ślepy ale wciąż nie widzę tych linii rozdwojonych czy jakiejś posteryzacji na twarzach. Maciek ma racje, że minimalny banding kolorów można dostrzec czasem jak się wie gdzie go szukać ale to bez porównania mniejszy problem niż na tej starej plazmie którą jeszcze mam. Tam to węże puprurowe i gliniaste twarze są normą ale oprócz tego wciąż ładnie działa.

Wypróbowałem IFC na średni i max. max odradzam, średni jakoś mi nie leży. Szczerze mówiąc mam na min ale i to nie jest dla mnie potrzebne. Ten TV generuje całkiem fajny dzwięk, takie wrażenie czasem jakby docierał z różnych kierunków. No ale jak mówie, fajny jak na płaski TV. Zaczynam żałować że nie kupiłem większego ale cena troche wygórowana. Zamówiłem BDP 500 panasonic'a i będę testował 3D:) Potrzebuje z 2xHDMI. Co jakis czas się przypomnę, podziele wrażeniami, a zapomniałe dodać, niestety ale u nas jest mało forumowiczów z tym sprzętem i przeczytałem cały wątek na angielskim forum ad VT50. I po jego przeczytaniu zauważyłem że nikt tam nie narzeka na jakieś 50 hz, ponoc najgorzej i widoczne było to w modelu VT20. Teraz odczekam jak radzą az osiągnie 300 godzin i zamawiam u Pana macka kalibracje, raz kozie smierc a zonie powiem ze to niezbędny serwis po kilkuset godzinach bo chce życ hehe.

Reasumując,

plusy to super obraz, no ja nie mam sie do czego przyczepić

oraz dzwięk, internetowe pierdółki też fajne

minusy, za mały, wciąż za mały i chyba niezle zre prądu hehe ale za to mniej dziala komputer w domu.

Polecam i chętnie odpowiem na jakieś pytania jesli tylko potrafie.

pozdr,

Edytowane przez Officer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No niestety nie... ale za to znowu pokazujesz, że nie znasz się na żartach:-))

Żarty, żartami, a śmietnik, śmietnikiem. Moderator jest od pilnowania tego, aby śmietnika nie było. Ot, istota kwestii :).

Nie traktuję dyskusji jako jakiejś klanowej rozgrywki, nie wmawiaj mi tego proszę i właśnie o to rozegrała się cała sprawa.

Wybacz, ale jako, że nie wiem jakie myśli Ci chodzą po głowie, bo nie jestem telepatą, to pozostaje mi bazować na Twoim słowie pisanym. A zwroty przez Ciebie używane i sposób wypowiedzi, nie do końca potwierdzają to co wyżej napisałeś. To tak delikatnie mówiąc.

Jeśli ktoś pisze, że HX można oglądać tylko w kuchni to jest dla mnie ignorantem, prowokatorem

A dla mnie jest kolejną osobą w dyskusji, która ma swoje poglądy i swoje zdanie. Nie wiem na ile jest to zdanie słuszne, na ile nie. Ale jakoś nie widzę powodu, aby w związku z tym obrzucać go epitetami jak wyżej, tylko dlatego że ma odmienne poglądy od moich.

i właśnie jego powinieneś upominać zgodnie z tym co napisałeś dalej o "satysfakcjonującym obrazie i bez względu na technologię"!!!

I zapewne bym go upomniał, ale już otrzymał ostrzeżęnie, jeśli zdążyłeś zauważyć. Więc nie będziemy nikogo karać 2 razy za to samo.

nie pisz ciągle o tym zaognianu dyskusji, to nie jest kółko różańcowe tylko Forum.

Oczywiście, że to jest forum. Forum to takie miejsce, gdzie należy dyskutować kulturalnie.

Nasze forum jest z tego znane, że mamy na nim porządek, a nie śmietnik. To właśnie dzięki konsekwencji administracji i moderatorów. Więc każdy kto zasad się nie trzyma, dostanie reprymendę. To bardzo prosta i logiczna zasada.

Zdecydowanie nie o taką stronniczość mi chodziło i dobrze o tym wiesz... Porządek zaprowadził już tutaj wcześniej Administrator a Ty przybyłeś z pazmo-odsieczą i próbujesz zrzucić winę za całe zamieszanie na mnie. Ech... w imię czego te walki... Pozdrawiam.

Teamtyka wątku nie ma nic wspólnego z moim "przybyciem". Nie przybyłem z plazmo odsieczą, jak to nazwałeś.... znowu te teorie spiskowe. A pojawiłem się, po automatycznej wiadomości prywatnej od Gmera, przez panel administracyjny, że zastosował ostrzeżenie wobec użytkownika forum. On to zrobił, jako że na jego panel administracyjny przyszło zgłoszenie postu do moderacji. więc zareagował na ten jeden post. Zrobił to w 100% właściwie, generując ostrzeżenie, też bym tak się zachował. Ale to tyle, Gmeru nie zajmuje się na okrągło pilnowałem porządku w całych wątkach. Od tego ma mnie.

A skoro pojawiło się ostrzeżenie, to po Jego informacji, przyjrzałem się całej dyskusji i zauważyłem inne nieprawidłowości. Stąd moja słowna reprymenda wobec pozostałych dyskutantów.

Jeśli to wyjaśnienie Cię nie satysfakcjonuje, to poproszę Gmera aby przywrócił równowagę i rozdzielił więcej ostrzeżeń tytułem poparcia mojej wypowiedzi :).

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

Dziękuje za wsparcie Sławek R oraz HQ150 a tego xelosa itp. pomijam milczeniem, szkoda czasu.

....

Żeby była jasność, błędnie interpretujesz mój głos w dyskusji, przywołujący dyskutujących do porządku. Interpretujesz to, jako poparcie Twoich racji. Nic z tych rzeczy. To głos moderatora, który nie chce bałaganu na forum. A nie głos "w temacie" wątku.

W tematyce wątku nie zabieram głosu, gdyż jako moderatorowi, nie wypada mi opowiadać się po czyjejś stronie. Ale porządku pilnować będę, zawsze i wszędzie. Zasady naruszyłeś swoją wypowiedzią, niezależnie czy sprowokowany, czy nie, stało się, to fakt, nie powinieneś używać takiego słownictwa.

Gmeru słusznie zastosował więc karę administracyjną. W pełni jego decyzję popieram, nie pisałem tego, bo zostałeś już ukarany, więc jeden raz wystarczy. A odezwałem się, dla równowagi, bo ktoś inny opacznie zrozumiał decyzję Administratora, jako opowiedzenie się po jego stronie. A jestem w 200% pewien, że nie to było celem Gmera, a była to normalna reakcja na wykroczenie przeciwko regulaminowi forum.

Tak samo jak nie ma powodu, aby ktoś kogoś nazywał "synkiem". Tak samo nie ma powodu, aby ktoś inny nazywał drugiego ignorantem i prowokatorem. Na to przyzwolenia nie ma. To nie jest język na rzeczową i merytoryczną dyskusję. Jeszcze raz więc Was proszę, powściągnijcie nerwy i 5 głębokich wdechów, zanim coś napiszecie. Inaczej posypią się kolejne prezenty.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek, w pełni popieram Twoje wypowiedzi na temat porządku na Forum! Jednak nie pisz proszę, że wypowiedź o HX w kuchni to "kolejny głos w dyskusji" a moja odpowiedź to prowokacja - bo to nie jest prawdą! A epitety to poleciały w moją stronę - gdyby było inaczej to ja dostałbym ostrzeżenie a dostał je, przypominam niejaki Officer. I nie chodzi tu o opowiadanie się po czyjejś stronie, bo to dziecinada - chodzi o (jak sam napisałeś) regulamim i dobre obyczaje. Temat uważam za zakończony, a na intencje i charakter wypowiedzi niektórych osób wskazują doskonale ostatnie posty HQ150 i Officera. To tyle, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz naprawde na serio bo jak widac zartami ciezko cos zdzialac. Oficer za nazwanie mnie asystentem powinien z miejsca wyleciec z forum i domyslam sie ze mamy tutaj kolejną wersje kogos z kiedys. "Przepraszam" z twojej strony powinno pasc z miejsca jezeli chcesz tutaj pisac.

Do reszty jak wyzej. Popieram w calej rozciagłosci SlawkaR i jego slowo jest ostateczne. Prosze o zaprzestanie zasmiecania juz tego watku. Ostatnie pytanie jakie tu padlo zniknelo w gąszczu postow śmieci. To jest watek o plazmie i uzytkownicy maja prawo sie zachwycac nią. W tescie oficjalnym wady sa opisane. I to wystarczy. Prosze wyszukac sobie temat plazma vs lcd:

http://hdtvpolska.com/topic/637-plazma-czy-lcd-dla-tych-co-wiedza-i-dla-tych-co-nie-wiedza/

I tutaj mozna sobie pisac do woli. Temat jest nawet przyklejony.

Ps. Sorx za brak pl czcionki ale przez 2tyg jeszcze tak bede mial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sławek, w pełni popieram Twoje wypowiedzi na temat porządku na Forum! Jednak nie pisz proszę, że wypowiedź o HX w kuchni to "kolejny głos w dyskusji" a moja odpowiedź to prowokacja - bo to nie jest prawdą! A epitety to poleciały w moją stronę - gdyby było inaczej to ja dostałbym ostrzeżenie a dostał je, przypominam niejaki Officer.

Epitety poleciały, poleciało też ostrzeżenie. I bardzo dobrze. To nie podlega dyskusji.

Ty nie otrzymałeś ostrzeżenia, bo nie pojechałeś tak mocno po bandzie, na dzień dobry. A zwróciłem Ci tylko uwagę, że jak ktoś dolewa oliwy do ognia, to też się może przy okazji poparzyć i wywołać większy pożar. Zauważ, kto pierwszy pisał o "prowokacjach, zakłamaniu, fanbojstwie i narcyźmie". Dla mnie to jest właśnie dolewanie oliwy do ognia. Jeśli komuś chociaż pośrednio sugerujesz różne mocno niefajne rzeczy, uważane w ogólnym mniemaniu za obraźliwe, to masz dużą szansę na paskudną reakcję drugiej strony. I to nawet jak po kimś nie jedziesz wprost i "na chama" i nie kwalifikujesz się tym samym do ostrzeżenia.

Jako moderator, niejedno już w życiu widziałem i jestem na pewne rzeczy wyczulony, bo wiem czym one się niechybnie skończą.... No i się tak zresztą skończyły, jak przewidziałem.

I nie chodzi tu o opowiadanie się po czyjejś stronie, bo to dziecinada - chodzi o (jak sam napisałeś) regulamim i dobre obyczaje.

Otóż to, tu się zgadzamy, patrz akapit wyżej. Dobre obyczaje nakazują, nie podnosić temperatury dyskusji, która takiej temperatury nie wymaga. Reakcja zawsze powinna być adekwatna, a nie impulsywna ponad miarę.

Temat uważam za zakończony, a na intencje i charakter wypowiedzi niektórych osób wskazują doskonale ostatnie posty HQ150 i Officera. To tyle, pozdrawiam.

Temat również uważam za zakończony. Jednocześnie informuję, że niebawem wątek zostanie wysprzątany, pozostaną w nim jedynie treści merytoryczne. Reszta kontrowersyjnych treści, bez związku z tematem głównym, zostanie zarchiwizowana w dziale śmietnik.

Jeśli chodzi o ograniczony charakter interwencji administracyjnej Gmera, to już z nim rozmawiałem, kwestia się wyjaśniła. Gmeru jest na urlopie, "jedzie" na Ipadzie, więc nie jest mu łatwo zajmować się kwestiami administracyjno-porządkowymi. Bardzo więc proszę nie zawracać mu gitary i nie podnosić ciśnienia żadnymi incydentami. Dajcie Gościowi odpocząć :).

EDIT

O, w międzyczasie Gmeru, biedak, się wstrzelił. Zmusiliście Go do wymęczenia posta na Ipadzie. A

A właśnie polskie czcionki to palec szybko w górę, taki "sweep" i masz na szybkiego polski ogonek na klawiaturze Ipada. To w kwestiach technicznych :P.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się dziwię - stosunek cena do jakości obrazu nieosiągalny dla lcd przy wieczornym oglądaniu

na szczęście idzie oled - bedzie drogo jak w lcd ale przynajmniej jakość deklasuje wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...