Skocz do zawartości
Deimos

Netflix może szybciej wprowadzić zmiany?

Rekomendowane odpowiedzi

Netflix zmieni prawdopodobnie swoją ofertę wcześniej, niż zakładano pierwotnie. Serwis chce przyspieszyć wprowadzenie tańszego wariantu subskrypcji i jednocześnie ograniczyć współdzielenie kont - wynika w wewnętrznej korespondencji firmy, do której dotarł "The New York Times".

Nowy cennik Netfilxa - a w nim tańszy abonament, ale za to z reklamami - ma zostać wprowadzony w ostatnim kwartale 2022 roku - informuje amerykański dziennik. To wcześniej niż firma zapowiedziała kilka tygodni temu.

Nowy cennik Netflixa i koniec udostępnień haseł

"NYT" wyjaśnia, że plany serwisu zawarto w notatce, która trafiła do załogi firmy, a jego prawdziwość potwierdziło dwóch pracowników pod warunkiem zachowania anonimowości.

"Cel jest ambitny i będzie wymagał pewnych kompromisów" - napisano w notatce.

Jak wynika z korespondencji, w trzech ostatnich miesiącach roku Netflix planuje też ograniczyć udostępnianie haseł swoich subskrybentów znajomym czy rodzinie.

Przed miesiącem Netflix zaskoczył branżę medialną i klientów samą zapowiedzią zaoferowania tańszego pakietu w zamian za wyświetlane reklamy. Wcześniej firma przez lata twierdziła, że taki kierunek nie jest w jej zainteresowaniu.

żródło: MSN.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sami zrobili sobie bałagan, kto to widział aby tak dzielić plany - czym tańszy tym gorsza jakość obrazu. Ja zostałem "zmuszony" kupić najwyższy plan taryfowy aby oglądać filmy w 4K, pomimo że nie korzystałem z czterech urządzeń jednocześnie. Nie rozumiem jaki jest problem wprowadzić plan taryfowy z 4K tylko na jedno urządzenie. Netflix był pierwszy tak szeroko wprowadzający filmy w 4K i dobrze to wspominam, ponieważ kupując swój pierwszy TV z 4K nie miałem co oglądać w wspomnianej rozdzielczości. Jednak konkurencja odrobiła lekcje i dzisiaj na moim LG mam Apple TV+, Amazon, HBO Max i już wysłałem zgłoszenie do Disney +, a z Netfilxem się już jakiś czas temu pożegnałem, ponieważ w cenie pakietu premium mam trzy wcześniej wymienione platformy :) . Jeżeli nie zmienią nastawienia, to nie wróżę im świetlanej przyszłości, CANAL + w reklamach sam zachęca do dzielenia się kontem z bliskimi, więc o czym tu mówić. Pozdrawiam.

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...