Skocz do zawartości
Gmeru

Po 7 latach przełom w OLED TV! Widziałem Sony BRAVIA XR A95K z nowatorską matrycą QD-OLED - najlepszy OLED 2022 roku?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wnioskuje z twoich odpowiedzi jad cię zalewa. Ale nie to jest najgorsze ... po prostu nie wiesz o czym mówisz. Upgrade w SDR ... he, he, he ...

Proponuję żeby twoja korporacja wysłała cie na szkolenia pt. jak manipulować w social mediach i na forach i nie dać się zdemaskować :) .

Nie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lśniąca Tafla Wyobrażeń napisał:

och, znany sinofil się odezwał ☺️ 

 

Sinofil ???

Znowu nie w temacie? Albo znowu jakieś baaardzi wysublimowane porównanie, ktorego ja nie rozumiem.

Mozesz przetłumaczyć na ludzki?

https://educalingo.com/pl/dic-fr/sinophile

Co ma piernik do wiatraka?

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@pmcomp

Najwyraźniej mylą Cię z slynnym bembniarzem, znanym głównie z łomocenia czarodziejskim  STB,  w "przełomowego" Philipsa.

Takie czasy. Trzeba sie przyzwyczaic, do dramatycznych spinow.

Przez 10 lat słyszę mantrę : "Kąty, kąty, kąty.., a kiedy pojawia sie telewizor, ktorego wyśmienite  kąty, wygrywaja ze śmiałymi  wyobrazeniami, okazuje sie, ze "kąty" już nie są ważne :).

Chyba idziemy do przodu. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, binary napisał:

Przez 10 lat słyszę mantrę : "Kąty, kąty, kąty.., a kiedy pojawia sie telewizor, ktorego wyśmienite  kąty, wygrywaja ze śmiałymi  wyobrazeniami, okazuje sie, ze "kąty" już nie są ważne

kąty są bardzo ważne ale i w zwykłych oledach są bardzo dobre i najsensowniej to podsumował Vincent:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, binary napisał:

 

@pmcomp

Najwyraźniej mylą Cię z slynnym bembniarzem, znanym głównie z łomocenia czarodziejskim  STB,  w "przełomowego" Philipsa.

 

 

A któż to był ;) ? Masz na myśli Janunio i wszelkie jego kolejne wcielenia ??? :) .

A spiny mnie bawią :) . W ostatnich tygodniach mało powodów do śmiechu.

 

A kiedy ja pisałem i testowałem na tym forum to @Lśniąca Tafla Wyobrażeń na stojąco wchodził pod tapczan. Dzisiejsi specjaliści od PR i marketingu zazwyczaj mają takie ego, że nie mieszczą się z nim do windy, a wiedzę techniczną wielkości pudełka zapałek znajdują na wyyspiskach internetu.

 

Edytowane przez pmcomp
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, binary napisał:

 

 

Przez 10 lat słyszę mantrę : "Kąty, kąty, kąty..,

 

Nie pamiętam, kiedy oglądałem w ciagu ostatnich 20 lat telewizję w moich pomieszczeniach pod kątem czyli z "nie na wprost" :) 

Nigdy ???

Sypialnia na wprost. Salon na wprost.

 

Nie znam pokoju kinowego gdzie nie siedzi się na wprost albo w kącie do powiedzmy +/-30 stopni.

 

Tyle nt. kątów :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez nie,  Jednak ten motyw goscil w tyutejszych przekomarzaniach jako jeden z glownych argumentow przy wyborze ekranu.

Ciekawe  czy rretencja obrazu i wypalanie matrycy, jako glowa wada oledow (prod  LG), tez wypadnie z pamieci dyskutantow rownie szybko.

NIe pije do nikogo. Chodzi mi o to, ze czasy sie zmieniaja, technika iddzie do przodu,  a dyskusje tutaj jak zawsze od "[beeep]y strony. Zamiast poczekac az model bedziemy mogli przetetstowac w domach i skupic sie uczciwie na konkretach, podkrecamy sie "brakiem agresywnego ABL" w egzemplarzu testowym, ktory jak wiadomo, moze zmienic charakterystyke w kolejnych iteracjach FW.         

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...