Skocz do zawartości
piekarz

Dylemat: Samsung LE40M91B czy LE40M87B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
właśnie przymierzam się do zakupu TV LCD.
Chciałbym przeznaczyć na to ok 7.000 PLN. Po zapoznaniu się z wieloma postami na tym szacownym forum jak i w inych miejscach w necie (do tego znajomi mają też Samsungi i chwalą) wybór padł na Samsunga. Obejrzałem sobie w realu kilka modeli w rozmiarze 40''
Zwróciłem uwagę na 2 modele:
1. LE40M91B
super jakość, innowacyjne LED (nagroda EISA), technologia 100HZ zapobiegająca smużeniu, wszystko super, ale rozdzielczość 1366x768
2. LE40M87BD (LE40M86BD)
pewnie też super jakość, choć nie ma mowy o odświeżaniu 100HZ (mowa tylko o technologii Movie Plus), do tego Super Glear (jak się sprawdza błyszczący ekran? - na pewno lepszy subiektywnie kontrast, ale jak w praktyce). Za to juz pełne HD: 1920x1080
cena dwóch modeli jest porównywalna (czasami wręcz taka sama w oferice wielu sklepów)

Co byście doradzili/zaproponowali? który wybrać? a może na co jeszcze zwrócić uwagę.

z góry dziękuję
tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='piekarz' post='54310' date='25.07.2007, 15:22 ']Witam,
właśnie przymierzam się do zakupu TV LCD.
Chciałbym przeznaczyć na to ok 7.000 PLN. Po zapoznaniu się z wieloma postami na tym szacownym forum jak i w inych miejscach w necie (do tego znajomi mają też Samsungi i chwalą) wybór padł na Samsunga. Obejrzałem sobie w realu kilka modeli w rozmiarze 40''
Zwróciłem uwagę na 2 modele:
1. LE40M91B
super jakość, innowacyjne LED (nagroda EISA), technologia 100HZ zapobiegająca smużeniu, wszystko super, ale rozdzielczość 1366x768
2. LE40M87BD (LE40M86BD)
pewnie też super jakość, choć nie ma mowy o odświeżaniu 100HZ (mowa tylko o technologii Movie Plus), do tego Super Glear (jak się sprawdza błyszczący ekran? - na pewno lepszy subiektywnie kontrast, ale jak w praktyce). Za to juz pełne HD: 1920x1080
cena dwóch modeli jest porównywalna (czasami wręcz taka sama w oferice wielu sklepów)

Co byście doradzili/zaproponowali? który wybrać? a może na co jeszcze zwrócić uwagę.

z góry dziękuję
tomek[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ,miałem taki sam problem ,ale oglądałem w/w LCd w sklepach w całej europie i wybrałem, LE 40M87 BD za niesamowity kontrast i wogole super !
Ale dzisiaj byłem w KLIFIE i widziałem LE40M91B obklejony 1920x1080 Full HD ........... zgłupiałem obraz był rewelacyjny równiez .Ja juz kupiłem i mam ! I jutro przyjdzie Pansaonic S53 ze skalowaniem do 1080p ! I będe miał nrazie co ogładac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...