Skocz do zawartości
LazarUS

KISS 1600 i problem z polskimi subtitles

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o wspomniane wyzej pl literki, to z tego co zauwazylem, to wszystkie sa wyswietlane... jak "im" sie chce (tzn. np w jednej linijce sa wyswietlane poprawnie a w nastepnej juz ich nie ma :D

No coz, napisalem na adres [email=support@kiss-technology.com][color="#000080"]support'u[/color][/email] (po wczesniejszym czacie na linksys) do nich i zobaczymy co odpisza...

M.in. wspomnialem im, ze ludzie sa deczko wkurzeni na to co sie dzieje z KISS'em podajac adresy for w polsce, na czacie byli (lub udawali) zaskoczeni! Ale zobaczymy jak zareaguja. Na razie po kilku minutach odeslali maila z zapytaniem o wersje firmware (oczywiscie ostatnia mam) po czym odpisali, ze zajma sie problemem.


[b]BTW[/b], czy ktos wie jak dodac "swoje" radio, zeby mozna sluchac (np. [url="http://89.163.145.109:10888"][color="#000080"]POLSKIE RADIO LONDYN - PRL24.NET[/color][/url])

Pozdrawiam

Edytowane przez LazarUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No coz, prace w toku (taka dostalem informacje na maila)... Ale widze, ze zainteresowanie ze strony uzytkownikow niewielkie, czyzby nikt nie uzywal Kiss'a 1600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='LazarUS' post='54741' date='30.07.2007, 17:02 ']No coz, prace w toku (taka dostalem informacje na maila)... Ale widze, ze zainteresowanie ze strony uzytkownikow niewielkie, czyzby nikt nie uzywal Kiss'a 1600?[/quote]

Ja używam... Ściągałem sprzęt z Niemiec w maju br. Wszyscy obiecywali pełen support dla PL znaków... Liczyłem że LINKSYS po przejęciu Kiss'a posprząta burdel w tej firemce. No niestety...

> zwiechy przy przewijaniu ponad 16x
> brak RESUME w DIVX
> brak czcionek "ł" / "ż" / "ę"...
> nie czyta .mkv
> firmware update działa tylko z netu / z płyty CD ani rusz (próbowałem na 10 sposobów) !

Silvercrest HD z LIDLa za 57 Euro potrafi prawie to samo co KISS/LINKSYS (USB 2.0) a w PL znakach bije go na głowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='geezer' post='54880' date='31.07.2007, 23:45 ']Ja używam... Ściągałem sprzęt z Niemiec w maju br. Wszyscy obiecywali pełen support dla PL znaków... Liczyłem że LINKSYS po przejęciu Kiss'a posprząta burdel w tej firemce. No niestety...[/quote]

Ja też używam kissa tylko że dp600 ale problem z pl znakami ten sam.
LazarUS: Dostałeś jakąś odpowiedź od supportu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam!!!

czy od tamtej pory zmienilo sie coś odnośnie pl znaków (kiss dp1600)

pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='digitus' post='109401' date='09.07.2008, 22:41 ']witam!!!

czy od tamtej pory zmienilo sie coś odnośnie pl znaków (kiss dp1600)

pozdrawiam!!!![/quote]
na dp600 w nowym sofcie 4.0.6 nie ma problemów z polskimi znakami, musisz sprawdzić czy dla 1600 też jest nowa wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatni soft do 1600 to:

Firmware Datum: 01 luty 2008
Firmware Release-Version: 1.1.17

Ma time index - pozwala przeskakiwać do określ. czasu/miejsca w filmie.
Nie naprawili PL znaków.

Wg mnie jest to podstawa do zwrotu sprzętu i odstapienia od umowy (jeśli ktoś kupował w PL) i zażądania zwrotu kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='geezer' post='109474' date='10.07.2008, 12:57 '][...]
Wg mnie jest to podstawa do zwrotu sprzętu i odstapienia od umowy (jeśli ktoś kupował w PL) i zażądania zwrotu kasy.[/quote]

No właśnie, jak ktoś kupował w Polsce... nie dotyczy to niestety mnie. Ja jednak naiwny uwierzyłem, że naprawią to w następnej wersji, ale tego nie zrobili. Gdybym nie był naiwny to oddałbym bubla po paru dniach i miałbym spokój...

[quote name='geezer' post='109474' date='31.07.2007, 23:45 '][...]
LazarUS: Dostałeś jakąś odpowiedź od supportu?[/quote]

Napisali mniej więcej to samo co powiedziano mi na supporcie po tym jak opowiedziałem o problemach z PL literkami i innymi zastrzeżeniami (również z innojęzycznych forów) "nieprawdopodobne! nie działa? a powinno" więc im odpowiedziałem mailem niezbyt sympatycznie.,za co zostałem "nagrodzony" brakiem dostępu do NETu, i teraz nie moge słuchać radia ani też sprawdzić czy jest nowy soft (myślę, że zablokowali mnie po nr. KISS'a).

Teraz zastanawiam się co kupić... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na dniach ma się pojawić nowy soft. 1.1.20.
Na niemieckim forum ktoś kupił 1600 i dostał sprzęt z takim softem. Ktoś inny odesłał do serwisu i zwrócili mu z 1.1.20.
Linksys support nie chce przesłać tego FW mejlem. Każą czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Kiss/Linksys 1600 z firmware 1.2.0

I co ?

g... polskich liter nadal nie ma - a raczej wyswietla jak mu sie podoba. W jednej linijce sa, a w drugie je wytnie


Dla testu zrobilem downgrade - chrzanil cos z audio (oryginal dvd Civil in Acion)
- przytrzymujesz pierwszy klawisz po prawej i wlaczasz odtwarzacz ( plytka dvd nagrana z predkoscia 1x) - zszedlem do 1.1.17

Audio bylo juz ok, a polskie jak zwykle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.com/files/223621847/KiSS_1600_1.2.0.iso

Niemcy piszą, że soft uzyskali mailem z serwisu Linksys, ale ponoć niewiele wnosi nowego...

Nie wiadomo czemu nie jest dostępny z poziomu urządzenia via internet.

Tak czy owak w moim:

> zgasł wyświetlacz

> przestał działać (wysuwać się) napęd DVD

Na kilku forach wyczytałem, że po ok. roku zaczynają padać zasilacze (w trybie standby ten głupi Kiss żre 15W bo "zapomnieli" o wyłączniku zasilania !)

Odeślę tym gnojkom to g... aby sobie wsadzili w d...

Nie ma sensu naprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...