Skocz do zawartości
qazar

Kupię klon Oppo 203 M9702 v3

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, prodarek napisał:

Zakup klona nie ma totalnie żadnego już sensu tym bardziej w tej cenie.

???  😀😀😀 hi hi

to może rozwiniesz 😀

Edytowane przez ketyso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ketyso napisał:

to może rozwiniesz

No chyba wiadomo dlaczego - czytaj

Może gdyby klon kosztował do max 500 - 700 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, prodarek napisał:

Zakup klona nie ma totalnie żadnego już sensu tym bardziej w tej cenie.

To brzmi równie idiotycznie, jakbym napisał "Czytanie tego forum nie ma sensu, mądrzej jest zapytać sprzedawcę w markecie".

Wracając do meritum, dla mnie jest bajecznie tani, bo cena to ułamek "dużego" Oppo.

 

4 godziny temu, Eleonor napisał:

A co do szarego to są miliony odcieni ... jednemu się podoba taki a drugi musi brać co jest .... tu szary mogę także regulować 

No właśnie ja sobie reguluję i jeśli mi nie pasuje oryginał, to dorabiam własne PGS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy zidoo i dune opierdzielają pełne UHD DV kosztując przy tym mniej, bijąc go funkcjonalnością to nie ma o czym rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, prodarek napisał:

Od kiedy zidoo i dune opierdzielają pełne UHD DV kosztując przy tym mniej, bijąc go funkcjonalnością to nie ma o czym rozmawiać.

O ile o "wynalazku" Zidoo nie mam zamiaru dyskutować, to Dune cieszy się u mnie od kilkunastu lat dobrą opinią. Mieli jakiś czas temu słabszy okres, może znów będą liderem?

O funkcjonalności już pisałem - odtwarzacz ma odtwarzać dobrze filmy. Reszta jest mniej lub bardziej ważna - dla każdego coś miłego :)

Cóż, cena podobna: taniej o 10-20% to nie jest kolosalna różnica. Dużym minusem jest android.  No i kwestia jakości oprogramowania. Może dobrze? Nie wiem.

Wiem, że "klon" to zamknięty, sprawdzony i niedrogi system i to się nie zmieni.

41 minut temu, Barnaba napisał:

No i kwestia jakości oprogramowania

Nie ukrywam, że już palec zawisł nad polem "kupuję" Dune HD Real Vision 4K (lubię testować nowe zabawki ;) ) , gdy coś mnie tknęło i poczytałem fora...

Dune HD Real Vision 4K | Strona 4 | AVForums 

No cóż, trzeba jeszcze poczekać - może im coś wyjdzie z tego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Barnaba napisał:

No właśnie ja sobie reguluję i jeśli mi nie pasuje oryginał, to dorabiam własne PGS

Nie regulujesz tylko na sztywno ustawiasz - ja reguluję w czasie rzeczywistym np kursorem 

9 godzin temu, Barnaba napisał:

O ile o "wynalazku" Zidoo nie mam zamiaru dyskutować, to Dune cieszy się u mnie od kilkunastu lat dobrą opinią

To są takie same chińskie wynalazki .. Dune mam także

Jest masa innych chińskich playerów o których tu nie słyszeliśmy , różne klony elitarnych odtwarzaczy...

9 godzin temu, Barnaba napisał:

lubię testować nowe zabawki ;) ) , gdy coś mnie tknęło i poczytałem fora...

Ja uwielbiam testować organoleptycznie a nie czytając fora , jak mi nie pasuje to znajdzie się klient na rodzynki

 

Natomiast na obronę napiszę że gdy kupiłem tego Zidoo jaki pierwsze w kraju jak tylko się pokazały to myślałem nad zwrotem a potem nad sprzedażą pewnie inni także lecz poleżał trochę  , dostał nowsze oprogramowanie i problemy wieku dziecięcego nagle zniknęły

W klonie z tego co pamiętam były tylko 2 firmware ( ? pooprawcie mnie jeśli się mylę  ) Teraz pytanie dlaczego .. dlatego że było tak idealnie ? ... chyba nie .. było  wszystko tak proste że nie trzeba było nic robić bo to takie urządzenie podłącz i zapomnij -- jeśli ten plik działa to ok jeśli nie to oglądaj co innego. Kilka razy klon mi się zawiesił na jakiś plikach - nie pamiętam co to było

Tu przy takiej masie różnych plików , ustawień itd trzeba było poprawiać firmware  i dalej się to robi i będzie robiło ..

Nie zachwalam bo nic tego nie mam ale tak jest 

Edytowane przez Eleonor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.01.2022 o 13:17, ketyso napisał:

Hi hi hi

Czy to hi hi hi odnosi się do ceny ? Szczerze to nie mam pojęcia czy to dużo ! Osobiście od 2 lat korzystam z Nvidia Shield pro i jestem zadowolony o tym oppo słyszę pierwszy raz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Eleonor napisał:

Nie regulujesz tylko na sztywno ustawiasz - ja reguluję w czasie rzeczywistym np kursorem 

Nie do końca "na sztywno", bo jest regulacja położenia. Co jeszcze zamierzasz robić z napisami, zamiast użyć ich do oglądania filmu? ;)

 

1 godzinę temu, Eleonor napisał:

bo to takie urządzenie podłącz i zapomnij

dokładnie tak, i to jest istota naszego "sporu" :)

 

1 godzinę temu, Eleonor napisał:

jeśli ten plik działa to ok jeśli nie to oglądaj co innego

tak jest na "twoich" urządzeniach, a dokładniej jak nie działa wgraj fw, zajrzyj na fora, rozwiąż problem itd. Sporo dune, egreatów, shieldów kurzy się na półce u mnie :( (powoli wyprzedaję -  wczoraj poszedł najnowszy Shield. Odkąd mam klony, wszelkie troski magicznie zniknęły.

Na Oppo generalnie wszytko, co ma działać, to działa. Pewnie są jakieś wyjątki, ale ja nie spotkałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, prodarek napisał:

Zakup klona nie ma totalnie żadnego już sensu

@Rumun1979  nie, nie ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś był zainteresowany zakupem klona M9201 to posiadam jeszcze 1szt. na sprzedaż, cena 1500 zł. + kw. lub odbiór osobisty W-wa

więcej info na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...