Skocz do zawartości
  • 0
MechanikZBydzi

Zestaw Belka + Tv LG + Xbox Series X

Pytanie

Witam, 

Jestem tu nowy i wprowadzam sie do kawalerki w bydzi. Sama kawalerka dosyc mala i jedyne na co mnie stac (w kwestiach rozmieszczenia kina domowego) To belka, ktora zamierzam kupic. Zestaw jaki posiadam to: 
Tv:

LG OLED55B9
Xbox Series X

(Opcjonalnie PS4)

Belka :

TCL TS9030 (niedlugo zakup)

I tak, rozumiem, ze Dobly Atmos z belki jak piwo bez % itp., ale skoro cos w tym temacie idzie uzyskac, to chcialbym najlepszy mozliwy efekt (nawet na g***no wartej belce - na taka mnie teraz stac i rozmiescic w tej klitce jaka wynajmuje)

Xbox wiem, ze wspiera DA, TV na Netfixie tez pokazuje przy niektorych materialach ze sie wlacza…

To teraz , gdy przyjdzie belka jak i co z czym podlaczyc? Przez hdmi czy kabel optyczny itp.? Tak zeby uzyskac ten urywek (czy skrawek) DA? Czy PS4 dla lepszego jakiegos efektu osobno tez podlaczyc czy po kablach przez tv?

 

Mam jeszcze pytanie odnośnie TV , a mianowicie: Dekoder mam podłączony pod HDMI4, miałem ustawienia w panelu domowym by sterować pilotem, wybierałem "dekoder", 

'dostawce" potem tv sprawdzało czy przyciski na przełączenie programu itp działają - działało wszystko. Teraz przestało działać, kiedy teraz wybieram dekoder to nie ma żadnego sprawdzania ani nic tylko hdmi4, jest obraz i gotowe i pilotem nie mogę obsługiwać dekodera

Bardzo dziekuje za pomoc i prosze -bez przytykow. Pozdrawiam serdecznie, 

Mechanik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...