Skocz do zawartości
Jasius82

Canal Plus online na WEBOS

Rekomendowane odpowiedzi

Hej orientujecie się kiedy można się spodziewać aplikacji Canal Plus online i UPC tv go na system WEBOS LG? Zastanawiam się czy jest sens czekać czy dokupić urządzenie np mi box z Androidem TV.

  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem u źródła,

"Ty: WItam, kiedy można sie spodziewać aplikacji Canal + na system WebOs?

Paulina Filipowicz: Na ten moment nie mamy jeszcze informacji, trwają pracę nad wprowadzeniem. Będziemy informować na bieżąco."

Więc ciężko powiedzieć.

  • Dzięki 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwcześniej przy liniach modelowych z 2022 czyli na wiosnę. Prace implementacyjne w LG, Samsungu czy SONY to rok czasu.

Edytowane przez pmcomp
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam  OLED65C8 i czekałem na tę aplikację. Jak można wprowadzać Canal + Online bez aplikacji na webOS robią sobie jaja z klientów i tyle. Pół roku zajęło im wprowadzenie aplikacji na Samsunga myślałem, że drugie pół roku wystarczy żeby dołożyć LG .

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie ,, WY... klientów " :)

Cel został osiągnięty  ; zwabilismy klijenta , zostawił  $$$ , super , szukamy następnych prydurków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie pozostaje instalacja Premiery CANAL+ :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 20 dzień stycznia 2022 i nic, nadal mają w [beeep]ie sporą część użytkowników. Canal Plus po polsku znaczy: Brak Szacunku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Premiery canal+" to aplikacja naszego c+. "Canal+ online" to w rzeczywistości aplikacja "my Canal" od Francuzów, więc to tam trzeba pytać. Nasz oddzial jest zdany na ich programistow, a ich odpowiedzi to zwykłe mącenie. 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja "my Canal" już od maja 2021 jest dostępna na LG we francuskim LG Content Store dla modeli LG 2020 i 2021. Wygląda ona tak samo jak na adroidzie, tylko że nie jest przetłumaczona i nie da się zalogować używając polskiego konta canal+ online. Nie wiem na co czekają pół roku, w PL mogła się pojawić równo z premierą wersji na Tizena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu powinna zapalić się lampka czy następny TV powinien być od LG, bo trochę to odpychające jest

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie LG UHD 43” 78003. Nawet nie pomyślałem ze może on w 2022 nie mieć myCANAL?!? Zastanawiam się czy nie zwrócić. Na moim Philips na Androidzie myCANAL już od miesięcy smyka bez uwag.
Chciałem podmienić swój stary TV z chińskim nie do końca dopracowanym TVbox Android, ale okazuje się że tam mam przynajmniej myCANAL i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kilka dni temu kupiłem OLED-a od LG i totalnie mnie zaskoczył brak aplikacji na tak popularną platformę :( też mam android box-a, ale wygoda takiego rozwiązania jest marna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W LG Content Store pojawiła się polska wersja aplikacji Canal+ 😀 Tylko nie mogę się zalogować na swoje konto 😐

Jednak da się zalogować, ale aplikacja pozostawia wiele do życzenia. Chyba tylko Apple potrafi tworzyć ładne aplikacje na ten system…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dziękuję za informację. Pół roku czekałem dlatego nie narzekam;) Ciekawe czy jeszcze UPC TV będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

brak możliwości oglądania kanałów na żywo na lg webos oraz brak oferty 4 k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kamil93 napisał:
 

brak możliwości oglądania kanałów na żywo na lg webos oraz brak oferty 4 k

Na LG CX da się oglądać kanały na żywo, są też kanały Eleven Sports 4K i Canal+ 4K ULTRA HD, jednak czy one są strumieniowane w rozdzielczości 4K to szczerze wątpię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na LG C9 są dostępne, ale tylko Live, nie można cofać.
Co do jakości nie będę oceniał, może później sprawdzę jak duży strumień idzie przez sieć to będzie można w teorii ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Jasiek_31 napisał:

Na LG C9 są dostępne, ale tylko Live, nie można cofać.
Co do jakości nie będę oceniał, może później sprawdzę jak duży strumień idzie przez sieć to będzie można w teorii ocenić.

Update.
Z analizy ruchu na routerze wynika że oba kanały mogą być UHD, transfer pomiędzy 15 a 30 Mbit.

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi live tv nie działa

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Chciałem zapytać czy ktoś jeszcze ma następujący problem z aplikacją na webos. Otóż podczas oglądania w losowych momentach nagle włącza mi się wygaszenie ekranu. muszę wtedy kliknąć (ekran powraca, ale kręci), następnie dać jakby jeden krok w tył, potem do przodu obraz startuje dalej. Robi się tak losowo, czyli czasem jest 20 minut spokojnego oglądania żeby potem w 3 minuty stało się tak 5 razy. Oczywiście dzieje się tak tylko na aplikacji canalplus online, na żadnej innej nie. Łącze mam światłowodowe 350 Mbit/s więc tu też nie ma problemu. Zalogowałem się ostatnio u rodziców, na innym TV od LG - problem identyczny. Pisałem już do canalplus, ale polecili mi... sprawdzić najczęściej zadawane pytania, a tam wiadomo jaki jest poziom odpowiedzi: "sprawdź czy włączyłeś TV do prądu..." Ciekawy jestem czy ktoś z Was też tak ma i w czym jest problem. Dodam, że dostępne mam wszystko to co być powinno, live TV też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie te same objawy i odpuściłem sobie tą ich aplikacje.
Jest wolna, mało intuicyjna i działa tak jak opisałeś, czyli nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...