Skocz do zawartości
karik86

LG OLED C1 + Xbox Series X + Soundbar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, poradźcie prosze jak to wszystko podłączyć aby działało jak należy.. CO Z CZYM !?

Wiec jestem posiadaczem TV LG OLED C1 oraz Xboxa Series X. W przyszłym tygodniu planuje dokupić soudbar.

Moje pytanie: jak to wszystko podłączyć aby działało? wszystko na kablach HDMI 2.1 czy jednak soudbar połączyć jakoś kablem optycznym ?

Drugie pytanie, jaki soundbar do 3k byście polecali to uzupełnienia tego zestawu ? Soudbar też musi mieć HDMI2.1 aby działało dolby atmos ? :)

dobra chyba sam sobie odpowiedziałem.

Soudbar i xboxa łączymy z TV, każde HDMI 2.1... :)

Zgadza sie ?

Dobra chyba sam sobie odpowiedziałem

Xboxa i soudbar łączymy z tv, każde kablem HDMI 2.1 :)

Zgadza się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ci się jakoś strasznie nie pali i odległości między urządzeniami są małe to zepnij to byle jakim kablem i pewnie też się dogada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.11.2021 o 16:08, karik86 napisał:

Witam Panowie, poradźcie prosze jak to wszystko podłączyć aby działało jak należy.. CO Z CZYM !?

Wiec jestem posiadaczem TV LG OLED C1 oraz Xboxa Series X. W przyszłym tygodniu planuje dokupić soudbar.

Moje pytanie: jak to wszystko podłączyć aby działało? wszystko na kablach HDMI 2.1 czy jednak soudbar połączyć jakoś kablem optycznym ?

Drugie pytanie, jaki soundbar do 3k byście polecali to uzupełnienia tego zestawu ? Soudbar też musi mieć HDMI2.1 aby działało dolby atmos ? :)

dobra chyba sam sobie odpowiedziałem.

Soudbar i xboxa łączymy z TV, każde HDMI 2.1... :)

Zgadza sie ?

Dobra chyba sam sobie odpowiedziałem

Xboxa i soudbar łączymy z tv, każde kablem HDMI 2.1 :)

Zgadza się ?

??? Czyżby sprzęt zaczął być sprzedawany bez instrukcji????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...