Skocz do zawartości
Musio1968

Czy warto kupić Philipsa 9831D ??????????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Jestem początkującym miłośnikiem LCD i będąc w MM w Rzeszowie, zauważyłem bardzo ciekawy model Philips 9831D ! Jego stylistyka jest " kosmiczna " i w zalewie innych modeli LCD robi bardzo korzystne wrażenie !!! Obraz w HD też wygląda bajkowo ale nie mogłem zobaczyć jak ten model sprawuje się przy sygnale zwykłej kablówki np. Multimedia gdyż w sklepie nie mieli takiego sygnału / a może nie chcieli podłączyć ? / Może ktoś zna testy tego modelu ?
Pozdrawiam :);):P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Musio1968' post='52776' date='06.07.2007, 17:17 ']Witam ! Jestem początkującym miłośnikiem LCD i będąc w MM w Rzeszowie, zauważyłem bardzo ciekawy model www.idealo. ! Jego stylistyka jest " kosmiczna " i w zalewie innych modeli LCD robi bardzo korzystne wrażenie !!! Obraz w HD też wygląda bajkowo ale nie mogłem zobaczyć jak ten model sprawuje się przy sygnale zwykłej kablówki np. Multimedia gdyż w sklepie nie mieli takiego sygnału / a może nie chcieli podłączyć ? / Może ktoś zna testy tego modelu ?
Pozdrawiam :);):P:D[/quote]

Model ten jak inne są stworzone do analogu, super ostrość i kontrast a przede wszystkim szczegółowość pierwszego jak i drugiego planu.

Jest to zasługa polepszaczy : digital crystal clear, pixel plus 3hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam model poprzedni czyli 32pe9830/10 i musze ci powiedziec ze nie moge nic zlego na niego powiedziec , obraz jest zyleta a hd z premiere czy tez z canal + mysle tu o NG daje wrazenie ze szok. ogladalem juz duzo innych lcd u znajomych typu samsung itp i powiem ci sa do bani szczegolnie podczas ogladania meczow pilkarskich.
i co jeszcze wazne te modele maja usb czyli mozna ladowac nowe oprogramowanie , ostatnio sobie wpisalem nowe - tego nie maja wszystkie a i tez innne firmy nie wypuszczaja nowego softu - dziwne to w tych czasach ale tak jest.
POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informacje ! Ustaliłem że w czerwcowym numerze VideoMix z 2006 roku był test Philipsa 9831D !!! Może ktoś ma dostęp do tego numeru i wrzuci test na forum ??? Pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...