Skocz do zawartości
elpik

Proszę o pomoc Sony A80J, LG C1, Hisense A9G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Właśnie przymierzam się do zakupu nowego TV i tu mam mały problem bo nie wiem na co się zdecydować.

Zastanawiam się nad 65" Sony A80J, LG C1 lub Hisense A9G

TV głównie będzie przeznaczony do oglądania filmów i seriali (Netflix, Disney+ itd) oraz telewizji ale od czasu do czasu będzie używany do grania (PS5). 

Poproszę o pomoc. 

Dziękuję z góry.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem LG wiec moja opinia nie będzie obiektywna. Jakość obrazu jest najważniejsza w wyborze TV, ale też usługi , aktualizacje, system itp itd. Poczytaj na forum Hisense, znalazłem kilka złych opinii o obsłudze klienta, serwisie. Sony ludzie chwalą, ale sam system czyli android chyba nie robi szału, ale ja nie miałem z nim kontaktu. LG ma dobrą obsługę klienta, kilka razy korzystałem to wiem, serwis ludzie chwalą ( ja tylko naprawiałem ich pralko-suszarkę i byłem zadowolony )  , aktualizacje są na bieżąco. Sam system WebOs obsługujący TV jest rewelacyjny - tylko chyba Tizen jest porównywalny może trochę lepszy (miałem Samsunga). Lg dodaje też pewne udogodnienia, na przykład za kilka dni wszyscy którzy kupili smart TV dostaną Apple TV + na trzy miesiące okresu próbnego, który dla innych trwa 7 dni. Ale ja nie jestem obiektywny więc rozważ nie tylko sam obraz ale obsługę telewizora, wsparcie itp. Pozrawiam

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wybrałem  55c1 bo:

Kosztowała 4200zł a sony około 7000zł z 4 miesiące temu

Dużo więcej opcji dla graczy i 4 razy HDMI 2.1

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...