Skocz do zawartości
Konrad Kozłowski

Spektakl, który wymaga najlepszego kina. Diuna - przedpremierowa recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Spektakl, który wymaga najlepszego kina. Diuna - przedpremierowa recenzja

Mając w pamięci "Sicario", "Nowy początek" i "Blade Runner 2049" nie sposób nie oczekiwać po "Diunie" wielkiego widowiska. Grunt, jakim jest książka Franka Herberta, pozwala na wykreowanie przepięknego i brutalnego świata, który zasysa atmosferą i klimatem, ale najtrudniejszym wyzwaniem było stworzenie dobrej historii. Jak poradzili sobie reżyser i scenarzyści? Przedpremierowo oceniamy "Diunę" Denisa Villeneuve.

 

Przeczytaj całość

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoć druga część już jest pewna.

no i boxoffice ponoć też jest zacny więc na minusie nie będą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, klaus71 napisał:

ponoć druga część już jest pewna.

no i boxoffice ponoć też jest zacny więc na minusie nie będą

Ja już oglądałem Diunę 2 razy i jestem absolutnie zachwycony. Ten film to absolutne arcydzieło i nie wyobrażam sobie, żeby mogło nie być 2 części tej historii... Przy okazji kupiłem wszystkie książki i czekam na dostarczenie i pochłonie mnie na całe tygodnie ;)

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2021 o 17:55, AlexHell napisał:

Przy okazji kupiłem wszystkie książki i czekam na dostarczenie i pochłonie mnie na całe tygodnie ;)

ja się od książki odbiłem - wolałem np. Asimova i jego tasiemca Fundację

a film Dune jest dla mnie lepszy niż książka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem. Film ma super klimat. JAk wyjdzie wydanie UHD na pewno trzeba będzie obejrzeć jeszcze raz na projektorze w domowym zaciszu,  bo niestety jakośc projekcji w kinie to jedyne do czego mogłem się przyczepić :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem w domowym zaciszu. Bałem się, że będzie przereklamowany. Ale nie był. Świetny klimat. Obraz, dźwięk super. Na pewno jeszcze do niego wrócę. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...