Skocz do zawartości
pmcomp

NEC 20WGX2 i NEC 20WMGX2

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać, co sznowne towarzystwo sądzi o ww. monitorach.

Ten pierwszy można już w naszej ojczyźnie zanabyć drogą kupna za ok. 2.200,- zł brutto.

Ten z literką M nie wiem ale wygląda nieźle. Pies trącał głosniki ale ma dodatkowe wejścia video np. component i obsługuje HDCP.

Tak sobie myślę co by sobie na biureczko zafundować i cieszyć się zaletami HD także w zaciszu gabinetu.

A jeśli nie ten NEC to co? 23" i więcej raczej na biurko za duże. DELL?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' date='18.03.2006, 17:16 ']Chciałbym zapytać, co sznowne towarzystwo sądzi o ww. monitorach.

Ten pierwszy można już w naszej ojczyźnie zanabyć drogą kupna za ok. 2.200,- zł brutto.

Ten z literką M nie wiem ale wygląda nieźle. Pies trącał głosniki ale ma dodatkowe wejścia video np. component i obsługuje HDCP.

Tak sobie myślę co by sobie na biureczko zafundować i cieszyć się zaletami HD także w zaciszu gabinetu.

A jeśli nie ten NEC to co? 23" i więcej raczej na biurko za duże. DELL?

Pozdrawiam
[right][post="2344"][/post][/right][/quote]

Ten NEC wyglada na okej ale malo o nim wiem. Wiem natomiast wiecej na temat tego: [url="http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3735"]http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3735[/url]
czyli Monitor Acer Panorama 20" - Gamer Line
Tyle ze on jest 20". Ale jest zalecany do HD i nawet rozmawialem o tym monitorze w tym sklepie i widzialem go podpietgo do X360 i wszystko wygladalo przepieknie. Czyli material HD tak samo bedzie piekny.
Tyle ze on ma 1680 x 1050 wiec nie jest to pelne HD. Hmmm to moze jednak miec znaczenie przy 1080 ;(((( W sumie ten NEC tez nie ma. W kazdym badz razie ten Acer wyglada niezle i jest w tym sklepie jedynym monitorkiem jaki wybrali zeby ktos kto nie ma kaski mogl zobaczyc HD na swojej konsoli. A ten sklepik to jeden z najlepszych odnosnie konsol u nas (wow reklama ;p)

Pozdrawiam w nieco kiepskim stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten z literką M to wersja na USA nie do kupienia u nas :)
Coś porzadnego na europę z hdcp to tylko Samsung 244T 1920x1200 ale ta cena...
Ogólnie producenci traktują europę jak ubogiego krewnego.
W Stanach bez problemu w normalnych cenach mają jakies Gatewaye,Viewsonicy ,westinghousy 1080p etc- wszydtko z hdcp
A u nas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...