Skocz do zawartości
  • 0
wojtuq

LG OLED CX 65CX9LA drugi raz ten sam problem

Pytanie

Hej mam problem z moim CX-em, który ma niespełna rok. Ponad dwa miesiące temu podczas grania na konsoli nagle od prawego dolnego rogu pojawiły się białe pasy które ciągły się aż na drugą stronę po czym telewizor się wyłączał, tak się działo co chwilę po ponownym włączeniu telewizora. Raz pojawiało się takie coś co parę minut a nie raz co parę godzin trwało to mniej więcej dwa dni a później już był spokój lecz zgłosiłem sprawę do Niemieckiego LG, po jakiś dwóch tygodniach może trzech przyjechał serwisant pokazałem mu filmiki lecz nie stwierdził nic patrząc w historie w menu serwisowym. Po czym wymienił płytę główną i kazał obserwować czy wszystko jest ok czy znów tak się będzie działo i było ok aż do tego poniedziałku, kiedy to żona oglądała telewizję znów zaczęło dziać się to samo lecz tym razem telewizor załącza się na jakieś 20 sekund po czym znów są pasy i się wyłącza i tak do dziś nie da nic się na nim zrobić. Zgłosiłem znów to do LG i dziś dzwonili do mnie z serwisu na początku chcieli zabrać telewizor do siebie na testy ale jak powiedziałem, że tym razem jest ta awaria ciągle to stwierdzili, że naprawią go na miejscu i tym razem ponownie wymienią płytę główną oraz ekran. Mam do was pytanie czy ktoś już miał taki problem i jak on został rozwiązany i przede wszystkim co było tego przyczyną, szczerze nie chcę by wymienili mi ekran na nowy bo jak wiadomo z panelami oled jest duży problem gdzie jedne mają super obraz jak mój a inne już nie i będzie trzeba znów zgłaszać do serwisu o wymienię panelu na inny a coś się boję, że nie będą tego chcieli zrobić bezproblemowo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...