Skocz do zawartości
air40

Jaki sounbar do salonu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się was poradzić o wybór jakiegoś soundbara do 3000 zl, do salonu w bloku mieszkalnym. Słucham dużo muzyki, tv też sporo czasem film jakiś.Zależy mi na czystości dźwięku. Oglądałem rożne recenzje, filmy na yt i sam nie wiem na co się zdecydować. Dodam iż to jest mój pierwszy soundbar w życiu. Myślałem żeby może tego soundbara zastąpić głośnikami Logitech x-625, gdyż watowo lepiej wychodzą. Mój tv to Panasonic HX-820. Mam na oku kilka modeli: Yamaha YAS-209, Denon DHT-S516H, Panasonic SC-HTB900, Sony HT-G700,Panasonic-sc-htb490

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupno soundbara do słuchania muzyki to cios jakby kupić sobie Ducie Duster aby ścigać się w rajdzie Baja Poland 😊 Poszukaj lepiej zestawu klasycznego do muzyki 👍

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi Xisiek, daruj sobie Soundbara do muzyki... Soundbara poleciłbym tylko jeśli muzyka to powiedzmy max 20% użytku, a 80% to filmy/seriale/gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma różne potrzeby i oczekiwania.

Jeden cieszy się z muzyki na taniutkim głośniczku bluetooth, drugi szuka "dziury w całym" w systemie wartym setki tysięcy pln...

@air40, posłuchaj takiego soundbara, czy odpowiada Ci jakość w stereo. Najlepiej u siebie w domu (zawsze możesz zwrócić jeśli nie spełni oczekiwań), a przynajmniej w sklepie.

 

Edytowane przez Groszek
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz mam logitech z533 i jestem w miarę zadowolony, ale kolega Groszek chyba ma rację muszę sam posłuchać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najlepiej posłuchać, nie ma wątpliwości - popieram taki koncept zawsze i wszędzie. Pamiętać jednakże nadal warto, ze cudów nie ma i tak jak Ferrari nie zostało zaprojektowane do jazdy w lekkim terenie tak i soundbar nie został zaprojektowany do słuchania muzyki 👌 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Buhaj47 napisał:

Yamaha YAS-408.
 

A jakie argumenty za?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość dźwięku moim zdaniem jedna z najlepszych w soundbarach w tej półce cenowej - nie słuchałem wszystkich, więc nie powiem, że najlepsza.

 

Wysłane przez Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta jakość dźwięku jakby rozebrać na czynniki to co jest takie udane? I pytanie kluczowe czy mówimy o kinie/filmach czy muzyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...