Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam projektor Epson TW650, do niego podłączony chromecast za pomocą HDMI. Chciałbym dźwięk przenieść na kino domowe. Pojawia się pytanie w jaki sposób to zrobić? Czy muszę mieć amplituner z wyjściem HDMI? Jedno HDMI jest wolne. Chciałbym żeby dźwięk nie leciał z glośników wewnętrznych projektora, tylko do amplitunera, który rozdzieli dźwięk na głośniki.

Z tego co widać na zdjęciu jest wyjście Audio w projektorze.

Złącze USB 2.0 typu A, Złącze USB 2.0 typu B, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4), Wejście VGA, Wejście HDMI (2x), Wejście sygnału kompozytowego, MHL, Wejście audio typu cinch:

47F5716C-5322-4121-8F2A-DAF34B4D326F.jpeg

Edytowane przez Petrydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to audio, to wyjście, czy wejście,?

Rozumiem że twój amplituner, nie ma HDMI...

Jeśli to jest wyjście z projektora (choć wątpię), to lecisz kablem stereo chinch do AVR.

Normalnie Chromecast powinien być podłączony do HDMI w AVR a z niego kablem HDMI do projektora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chromecast ma być podłączony do amplitunera? 

Podłączyłem Chromecast do amplitunera wejściem HDMI. Projektor połączyłem z amplitunerem HDMI.

Nic z tego nie wyszło, obraz nie jest przesyłany do ampa, dźwięku nie ma na kinie domowym. Podłączenie kablem RCA projektora z ampem też nic nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałeś problem? Od kilku dni próbuję zmusić projektor do wyświetlania obrazu.

Chromecast podłączony hdmi do amplitunera denon. Z amplitunera wyjście HDMI kablem (10 metrów) do projektora Epson tw740. 

Brak obrazu na projektorze. amplituner odtwarza dźwięk.

Sygnał podany do amplitunera z dekodera sat przekazywany jest do projektora tym samym kablem HDMI bez zakłóceń.

Przy podpięciu na wyjściu HDMI z amplitunera - telewizor Philips wszystko działa wyśmienicie zarówno sat jak i Chromecast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie poradziłem sobie. 

Podłączyłem PS4 kablem optycznym do Amplitunera, konsole HDMI do projektora i tak ominąłem problem odtwarzania z serwisów typu Netflix etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...