Skocz do zawartości
  • 0
Rafał  Szymański

Instalacja Apple TV+ na starszych TV z Android

Pytanie

Mam kilkuletni TV Philips z Android TV 8.0.

Philips porzucił aktualizacje więc nie działają już nowsze streamingi jak Prime, nie ma tez Apple TV+, które dostałem za darmo.
Zainstalowałem sobie samodzielnie więc aplikację, podaję przepis autorstwa mojego kolegi Darka, który instalował to na boxie Canal+, może komuś się przyda:

Przepis na instalację aplikacji Apple TV+ samodzielnie na boxie lub TV z Android:
 
1. na TV z Andorid instalujemy aplikację  FX File Explorer
2. W opcjach zaufanych źródeł aplikacji zaznaczasz FX File Explorera
3. Ściągasz apk (https://www.apkmirror.com/.../apple-tv-android-tv-2-2-2.../) lub nowszy i wrzucasz na pendrive'a
4. Pendrive'a podłączasz do boxa i instalujesz Apple TV z poziomu FX File Explorera.
5. Odpalasz, logujesz się, oglądasz
 
Ja tak zrobiłem, aplikacja działa ale są dwa problemy, jeden umiem rozwiązać a drugi nie:
 
Problem 1: po aktywacji nie można oglądać żadnego materiału gdyż zgłasza problem z połączeniem sieciowym.
Rozwiązanie: Należy zaznaczyć opcję "Mam słabe łącze, pobieraj w gorszej jakości" i wtedy działa.
 
Problem 2: po uruchomieniu aplikacji cały czas wyświetla się logo Apple TV+ i nie znika. 
Wyświetla się przy streamingu, nie pomaga restart. Sprawdzałem najnowszą wersję aplikacji 3.0 z 15.07.2021 oraz starszą 2.2 z czerwca.
 
Pytanie:
Czy ktoś tak miał?
Czy można to jakoś naprawić czy mam odpuścić i kupić jakiegoś boxa?
 

IMG_5016.jpg

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czy komuś udało się rozwikłać zagadkę wyświetlającego się na środku logo Apple?

jest jakiś sposób?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...