Skocz do zawartości
ronifcb

TV do 6000zł ....

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki Tv wybrac do 6tys zł.(moze byc troszke wiecej tzn 6200złitp) .Tv glownie pod Ps3 czyli musi byc Full HD :P W mniejszym stopniu do nki ,cyfry i ewentualnie Sky ;).Nie wiem czy to ma byc Lcd czy plazma. Prosze o jakies rady.Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma plasm Full HD w tej cenie

wiec na bank musisz LCD kupic jak chcesz FULLa

za ta cene to albo jakas malizne (ponizej 40") lub jais niej znanej firmy XORO, AMOI itp

KUP Panasonica PV70 (nawet na 50" Ci styknie) nie bedzie FULL ale bedzie wsio ok gralo, ja mam 42" i polecam goraca, i do PS3 i do X360 jak i do Ntv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='goldi69' post='50845' date='19.06.2007, 13:04 ']... ja mam 42" i polecam goraca, i do PS3 i do X360 jak i do Ntv[/quote]

Sam się zastanawiam nad kupnem plazmy. Napewno będę dużo grał - nie masz żadnych problemów z powidokami po długiej sesji z konsolą? Sa jakieś oznaki np. po paskach energii lub innych nieruchomych wskaźników w grach?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='goldi69' post='50845' date='19.06.2007, 13:04 ']nie ma plasm Full HD w tej cenie
wiec na bank musisz LCD kupic jak chcesz FULLa
za ta cene to albo jakas malizne (ponizej 40") lub jais niej znanej firmy XORO, AMOI itp[/quote]

Jesli juz o AMOI mowa to najlepiej od przyszlego tygodnia AMOI 42" VM6E :] No ale to na razei powyzej 7k . Ponizej 6 tysi zdecydowanie TOSHIBA 42X3030D

--
Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co np powiecie o Samsungu LE40F71B lub o Sony KDL-40W2000 ??Interesuja mnie bardzo te 2 TV.Jak one wypadaja w porownaniu z TOSHIBA 42X3030D??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ronifcb' post='50873' date='19.06.2007, 16:24 ']A co np powiecie o Samsungu LE40F71B lub o Sony KDL-40W2000 ??Interesuja mnie bardzo te 2 TV.Jak one wypadaja w porownaniu z TOSHIBA 42X3030D??[/quote]
To są dobre odbiorniki, zwłaszcza Sony. Samsung wypuścił już nową serię Full HD np. 40" M86i M87. Ale ceny w/w tv są zdecydowanie powyżej 6 tys. zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy co uważasz za zdecydowanie powyżej. Bo na takim skapcu można wyciągnąć te model za 6600zł powiedzmy.

Swoją drogą sorki, że się wtrące do wątku ale co byście bardziej polecali:

Samsung 40M86/87 czy Sony 40W2000 czy Sharp 42xd1e.
W pewnym momencie byłem prawie pewien zakupu sharpa, jednakże brak akurat jedynie w matrycy 42 calowej RGB+, gorszy kontrast oraz produkcja na Tajwanie mnie nie przekonują. Wziąłbym 46, ale to po pierwsze zdecydowanie za dużo i do domu nie wejdzie, po drugie dokładanie 1,5 tysiąca to za dużo.
Za Samsungiem przekonuje mnie liczba wejść, HDMI 1.3, dobre połączenia z kompem. Głównie na początku wykorzystywałbym PS3, ale podobno M86 nie radzi sobie z materiałem HD o dużym bitracie (makrobloki). Oglądałbym też SD, gdzie na pewno Sharp gra lepiej. Co sądzicie w tej kwestii? Edytowane przez Emiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Emiel' post='50897' date='19.06.2007, 20:39 ']Zależy co uważasz za zdecydowanie powyżej. Bo na takim skapcu można wyciągnąć te model za 6600zł powiedzmy.

Swoją drogą sorki, że się wtrące do wątku ale co byście bardziej polecali:

Samsung 40M86/87 czy Sony 40W2000 czy Sharp 42xd1e.
W pewnym momencie byłem prawie pewien zakupu sharpa, jednakże brak akurat jedynie w matrycy 42 calowej RGB+, gorszy kontrast oraz produkcja na Tajwanie mnie nie przekonują. Wziąłbym 46, ale to po pierwsze zdecydowanie za dużo i do domu nie wejdzie, po drugie dokładanie 1,5 tysiąca to za dużo.
Za Samsungiem przekonuje mnie liczba wejść, HDMI 1.3, dobre połączenia z kompem. Głównie na początku wykorzystywałbym PS3, ale podobno M86 nie radzi sobie z materiałem HD o dużym bitracie (makrobloki). Oglądałbym też SD, gdzie na pewno Sharp gra lepiej. Co sądzicie w tej kwestii?[/quote]
Moim zdaniem - zdecydowanie SONY! Zwłaszcza, że jego cena w ostatnim okresie znacząco spadła, gdzieś do pułapu 6.700-6.800 zł. /trzeba uwzględnić koszty dostawy z e-sklepu/. Co prawda model 40W zdecydowanie jednak ustępuje modelowi 40X ale coś za coś. Samsungi z kolei mają na ekranie tzw. filtr /szyba jak w laptopach/, który ma pogłębić czerń. Mnie osobiście przeszkadza na nich efekt odbicia, jak w lustrze, wnętrza pokoju przy świetle dziennym. Ale to już każdy musi sobie indywidualnie ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...