Skocz do zawartości
scubi

Amoi Advent V LD47VM6E

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Panie i Panowie czy Amoi Advent V LD47VM6E jest już w sprzedaży?

Scubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się dowiedziałem w digitalo ,będzie w sprzedaży od poniedziałku,towar mają już w magazynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj,
w digitalo.pl mają już 47" Amoi.

Jego parametry za stroną belgijskiego wytwórcy:

LD47VM6E
47" - 119cm LCD TV
4 HDMI
Full-HD 1920x1080P


Features:

-47" 16:9 LCD Panel with built-in Digital tuner with CI slot
-1920x1080 FHD resolution
-500cd/m² panel brightness
-1000:1 contrast ratio
-8ms response time
-178 degrees wide viewing angle
-Fasttext with 1000pages memory
-4xHDMI/DVI interface with HDCP copy protection
-Back Light auto adjustable
-Rotatable stand
-PIP function
-DCTi/DLTi & FTC (Flesh Tone Correction)
-BBE surround sound effect
-Exclusive channel rename function
-PAL/SECAM system supported
-Standby power consumption < 1W
-Power supply: AC 100V-240V
-2xSCART, 2xUSB, VGA socket, Component input, S-Video input, PC Audio input
-Compatible to VESA standard wallmount bracket


No a co do ceny to w digitalo mają je za 9999.
W piątek mieli kilka na sklepie.
pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mała poprawka

[b]-2000:1 contrast ratio[/b]
a możliwości Playera są niespotykane na rynku

są na stanie magazynowym 47" jak 42"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]i moze wiecej info o parametrach ?[/quote]

Maly foto tescik i pare uwag juz przeciez umieszczalem

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=5942&view=findpost&p=51489"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=...ost&p=51489[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może napisze bo zawsze uważałem Amoi za jakis taki towar 3 kategorii, coś ala tesco. No i ostatnio poczytałem , pogadałem z gostkiem który tego używa i powiem szczerze ze pała mi zmiękłą. Głupio sie przyznać. Ale sprzęcik naprawdę sporo potrafi, i dużo może. Tak mnie napadło wiec napisałem.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='99823' date='03.05.2008, 17:48 ']To może napisze bo zawsze uważałem Amoi za jakis taki towar 3 kategorii, coś ala tesco. No i ostatnio poczytałem , pogadałem z gostkiem który tego używa i powiem szczerze ze pała mi zmiękłą. Głupio sie przyznać. Ale sprzęcik naprawdę sporo potrafi, i dużo może. Tak mnie napadło wiec napisałem.[/quote]

Od ponad roku używam tv tej marki. Aktualnie jest to własnie tytułowy LD47VM6E.
Czytając forum i ludzi którzy opisują swoje Pioniery, Sony, Samsungi i ich problemy z: czernia, kątami patrzenia (i przebarwieniami na filetowo), smużeniem, problemami z podłączeniem do komputera (overscan) ........ trochę się podśmiewuję bo ja nigdy nie miałem takich problemów.
Zawsze byłem swego rodzaju autsaiderem. Lubię egzotyczne marki.
Na Amoiu się nie zawiodłem.

Aktualnie produkowane topowe modele coraz częściej mają złącze USB i pozwalają pokazywać np. zdjęcia.
Amoi pokazuje zdjęcia, filmy (mpeg 1-2, avi, divx) i napisy do nich (srt). Nawet zmusiłem go do odtwarzania DVD :lol:

I jak ja mam rozmawiać z ludzmi którzy przekonują mnie że ICH tv to jest najwyższa światowa jakość i nic nie jest lepsze ....
Przecież jak się przyznam że mam Amoi'a to mnie wyśmieją :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy w Polsce można je jeszcze kupić?
Bo dystrybutor czyli digitalo.pl ma 3 modele... 20, 23 i 32"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='GrzegorzSA']A czy w Polsce można je jeszcze kupić?
Bo dystrybutor czyli digitalo.pl ma 3 modele... 20, 23 i 32"...[/quote]

Nie chcę Cię martwić ale boje się że firma Amoi wycofuje się z produkcji telewizorów.
Opisy tv zniknęły nawet z ich strony WWW.

Kupno wydaje się w tej sytuacji lekkim ryzykiem ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co slyszalem to Amoi sprzedala licencje komus wiekszemu. Ale na razie cichosza...... Najlepiej, zeby w tym temacie wypowiedzialo sie digitalo.

[u]GrzegorzSA[/u] szukasz jakiegos nowego modelu? Edytowane przez domag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytałem i całkiem ciekawie się prezentował na tle innych. Ale było to w 2006/2007 roku. Ciekawym jak na tle bieżącej konkurencji się prezentuje. Teraz widzę że jakieś amoi ma www.apland.com.pl ale producent faktycznie na swoich www nic nie ma o TV LCD. Na telefony sie przestawił.
A tak z ciekawości to digitalo w dziale amoi w nagłówku ma nazwę moisonic. Może to nowy właściciel? Napisałem juz do digitalo pytanie co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż użytkuję model tak jak w nagłówku tematu (tylko wersję 42").
Dziś na tle konkurencji wypada co najmniej dobrze.
Żadnych problemów z połączeniem urządzeń (nBox, komputer, Popcorn). 3*HDMI, 2*USB (odtwarza zdjęcia, filmy: MPG, divx za napisami!).
Co do jakości obrazu to ja jestem zadowolony (jak już pisałem). Chociaż porównać z innymi tv nie za bardzo mam jak.
Amoi posiada bardzo bogatą konfigurację obrazu i dzwięku. Można sobie skalibrować jak się chce :)

Aha tryb MOI (czyli taki Amoi'owy tryb 100Hz) chodzi tak sobie. Czasem gdy film jest kiepskiej jakości (np. TVP1 z N'ki) i za szybki to na krawędziach obiektów na ekranie powstają nieprzyjemne mroczki. Na filmach (i meczach) w HD tryb ten powoduje upłynnienie obrazu ... czyli tak jak ma działać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem tego wielkiego bydlaka 47 cali,nawet byłem zadowolony przez 3 miesiące z jakosci obrazu aż do dzisiaj,kiedy to obraz zaczął robić sie ciemny ,przerywał jeszcze przez krótki czas.Po wyłączeniu i ponownym załączeniu jeszcze sie wydawało że będzie normalnie będzie działał ale po chwili to samo i zupełnie obraz zginął. Złom pierwszej klasy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dlatego Amoi wycofał się z produkcji telewizorów ..... kiepska jakość produkcji.
Mój odpukać chodzi od stycznia. Na razie jest ok. Żadnych przebarwień czy plam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest ciekawy co sie stało z moim bydlaczkiem -47 cali Amoi to musze powiedzieć że po tym jak mu wysiadł obraz ,wysłałem go do serwisu Digitalu ( był na gwarancji ,więc nie płaciłem nawet za przesyłke do serwisu) Tam najprawdopodobniej wymieniono mu matryce i odesłano kurierem .Od tej pory mineło 4 lata i odbiornik działa bez najmniejszej usterki do dzisiaj. Oby tak dalej. Jedynie co mnie tylko denerwuje to kurz który osadza sie na wewnętrznej stronie szyby i nie ma jej jak wytrzec .Nie wiem czy tą szybe da sie jakoś zdjąc i wyczyscić,bez rozkręcania telewizora. A może jest przyklejona na stałe. Ktoś sie orientuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...