Skocz do zawartości
Mario

Picture Box - box filmowy od wytwórni Uniwersal na n

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='tesbor' post='51983' date='29.06.2007, 18:24 ']Moze nie na temat PB ale wlasnie przegladalem oferte VoD i na SPI MB jest film ZAKOCHANY PARYZ i w HD - jezeli ktos juz pisal o tym to sorki![/quote]

Pisał

[quote name='tesbor' post='51983' date='29.06.2007, 18:24 ']niestety co do jakosci obrazu nie wypowiem sie bo mam aktualnie tv SD, ale nie ma DD5.1 i jest lektor i wersja oryginalna DD2.0[/quote]


kiepskawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmcomp wszystkiego najlepszego :(
ale co do twojej wypowiedzi hmm.do końca nie masz racji. Wychodzi na to ,że za granicą jest lepiej /i to prawda/ ale dzięki temu ,że ludziska trochę pojęczą to firmy się bardziej starają. Gdyby nie to /po częśći/ to byś miał 10 kanałów w mono a płaciłbyś jak za HD :) , a co do N - to ją miałem razem z cyfrą. I naprawdę byłem za tą platformą / nawet chciałem zrezygnować z cyfry/ ale wkurzyło mnie na maksa ich obiecywanki - szczególnie po ich majowej konferencji gdzie nic tak naprawdę nie zaoferowali / no tydzień później podwyżki/ i ich wspaniałe kanały niszowe B) . Ale oczywiście każdy ma to co lubi i jak tu wiele razy pisano o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pawcho' post='52018' date='30.06.2007, 10:00 ']pmcomp wszystkiego najlepszego :(
ale co do twojej wypowiedzi hmm.do końca nie masz racji. Wychodzi na to ,że za granicą jest lepiej /i to prawda/ ale dzięki temu ,że ludziska trochę pojęczą to firmy się bardziej starają. Gdyby nie to /po częśći/ to byś miał 10 kanałów w mono a płaciłbyś jak za HD :) , a co do N - to ją miałem razem z cyfrą. I naprawdę byłem za tą platformą / nawet chciałem zrezygnować z cyfry/ ale wkurzyło mnie na maksa ich obiecywanki - szczególnie po ich majowej konferencji gdzie nic tak naprawdę nie zaoferowali / no tydzień później podwyżki/ i ich wspaniałe kanały niszowe B) . Ale oczywiście każdy ma to co lubi i jak tu wiele razy pisano o gustach się nie dyskutuje.[/quote]

Znaczy trzeba mieć wszystkie plaformy.
I już. :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIe jęczenie na forum, a konkurencja się liczy, chociaż też nie do końca. My możemy wybierać lepszą treść, a i tak statystyczny Polak rozmawiając z innym o TV, rozmowę zaczyna pytaniem o ilość kanałów. Zanim dojrzeją do tego platforymy, musi dojrzeć konsument, który zwykle nie wie o co chodzi w tym całym zamieszaniu z HD. Największą szansę ma z uwagi na osiągnięcie dużej masy krytycznej ma chyba Polsat, ale oni nadal nie idą w stronę jakości tylko ilości (ostatnie "hity" w postaci Superstacji, FoxLife czy TV1000). Polacy nie są zresztą przygotowani finansowo na jakość. HBO, Canal+, VOD mogłyby wprowadzić jakość pod strzechy, gdyby można było je wybierać już z podstawowymi kanałami (TVP, TVNy, Polsaty), bez konieczności wykupowania jakichś innych filmowych, sportowych, przyrodniczych itp. Oczywiście musiałyby mieć komplet jakościowy w postaci odpowiedniego bitrate, HD, napisów, DD5.1 itp. Czarno to widzę w perspektywie najbliższych 10 lat.

PS
Scenka w Auchan: małżeństwo ogląda telewizory, stoją przed 37-calowym LCD HDready, kobieta mówi na głos "o Jezu a po co komu taki wielki telewizor?". Bez komentarza. Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, ale dotyczy Picture Box.

Pomimo że jeszcze nie lipiec, to [b]już możemy się cieszyć filmem[/b] z oferty Picture Box. I to wszyscy, a nie tylko posiadacze N-Boxów.

Wystarczy włączyć w tym momencie zwykły TVN, i co widzimy? Leci sobie "Dzika rzeka". Włączamy VOD, zakładka Picture Box, a tam "Dzika Rzeka" data premiery w VOD 01.07.2007.

Że się zapytam, po jakiego grzyba dali ten film do VOD skoro leci "free" na zwykłym TVNie, i to raptem dzień przed premierą w VOD? Może to będzie taka nowa generacja tego VOD.... filmy najpierw w TVNie, a później dodatkowo płatne w Picture Box, takie odgrzewane kotlety. Żenada normalnie.

Coś chyba jest na rzeczy, znowu będziemy mogli obejrzeć Blues Brothers, kiedy to ostatnio ten film leciał? Rozumiem, że zdarzy się jeden raz na jakiś czas taki kwiatek, ale tu się cała grządka kwiatków robi.... :angry:

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='52072' date='30.06.2007, 21:36 ']Wystarczy włączyć w tym momencie zwykły TVN, i co widzimy? Leci sobie "Dzika rzeka". Włączamy VOD, zakładka Picture Box, a tam "Dzika Rzeka" data premiery w VOD 01.07.2007.

Że się zapytam, po jakiego grzyba dali ten film do VOD skoro leci "free" na zwykłym TVNie, i to raptem dzień przed premierą w VOD? Może to będzie taka nowa generacja tego VOD.... filmy najpierw w TVNie, a później dodatkowo płatne w Picture Box, takie odgrzewane kotlety. Żenada normalnie.

Coś chyba jest na rzeczy, znowu będziemy mogli obejrzeć Blues Brothers, kiedy to ostatnio ten film leciał? Rozumiem, że zdarzy się jeden raz na jakiś czas taki kwiatek, ale tu się cała grządka kwiatków robi.... :angry:[/quote]

A bo to panie macie za duze wymagania, no! :lol: Cos mnie sie widzi ze bedzie to n-kowy VOD ver 1.01. Wow :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre - coraz bardziej się utwierdzam, że dobrze zrobiłem zwiewając z N :angry: . Zaczynają traktować abonentów jak swego czasu prezesi cyfry / że polaczki nie wiedzą co to HDTV/ a N oferuje VOD i Picture BOx z samymi nowościami :lol: i wmawia,że to rewolucja techniczna/ tu akurat racja/ ale :blink: i programowa. Widać ,że w podejściu do klienta niewiele się różnią od żabojadów a miało być tak piknie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Informacja tyleż istotna: na stronie PictureBox pojawił sie program filmów na najbliższe tygodnie (do tej pory w n-ce jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic).
Wstepna analiza repertuaru w znacznej mierze wyjaśnia, dlaczego n-ka robi z tego taką tajemnicę: najbliższa premiera spodzieana gdzieś w połowie stycznia (King-Kong). Do tego czasu w zasadzie powtórki.
W tym świetle jedyne co mi sie naprawdę nie podoba, to trzymiesięczny termin wypowiedzenia usługi (wyłączą mi ją dopiero na koniec lutego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...