Skocz do zawartości
KamasPL

Jaki telewizor 49-58 cali do konsoli xbox i tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam telewizora w granicach 49-58 cali do konsoli Xbox, ale także do oglądania tv i Netflix. Kwota jaką chcę przeznaczyć to 2000zł, ale mogę też stówkę czy dwie dołożyć. Co byście polecili w takiej kwocie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips 50PUS8535 by się świetnie nadawał, ale niestety jest trochę droższy. Dobra matryca VA w pakiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.05.2021 o 09:31, KamasPL napisał:

Witam. Szukam telewizora w granicach 49-58 cali do konsoli Xbox, ale także do oglądania tv i Netflix. Kwota jaką chcę przeznaczyć to 2000zł, ale mogę też stówkę czy dwie dołożyć. Co byście polecili w takiej kwocie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Trochę mały budżet na dobry tv. Jeżeli do gier to szukaj czegoś z oferty Samsunga, jeśli bardziej Netflix to Panasonic HX8…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientujesz się może jaki jest input lag w Panasonicu? Czy nadawał by się do konsoli?

W dniu 26.05.2021 o 17:26, Xisiek napisał:

Trochę mały budżet na dobry tv. Jeżeli do gier to szukaj czegoś z oferty Samsunga, jeśli bardziej Netflix to Panasonic HX8…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Input lagi możesz sprawdzić na displayspecification.com. Najważniejsze, by input lag był max 30 ms, jeśli dwa telewizory mają input poniżej tego pułapu, to nie warto koniecznie brać tego lepszego - można kierować się innymi kryteriami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KamasPL napisał:

A orientujesz się może jaki jest input lag w Panasonicu? Czy nadawał by się do konsoli?

 

Sa testy na portalu - poszperaj 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam jeszcze jedno pytanie, który z tych telewizorów będzie lepszym wyborem Panasonic HX8 czy Samsung QE50Q64T?

Edytowane przez KamasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Panasonica HX800E doszedłem do wniosku, że jednak Netflix będzie częściej oglądany niż granie na konsoli. Dziękuję za każdą pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz zadowolony 🙂Tylko pamiętaj aby oglądać w Kino / Prawdziwe kino/ Kino Pro tak chyba to się teraz nazywa. PS. Jak będziesz miał chwile to napisz jak wrażenia 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Xisiek napisał:

Będziesz zadowolony 🙂Tylko pamiętaj aby oglądać w Kino / Prawdziwe kino/ Kino Pro tak chyba to się teraz nazywa. PS. Jak będziesz miał chwile to napisz jak wrażenia 👍

Dobrze jak tylko go sprawdzę to dam znać jak się spisuje😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor chwilę potestowałem i jestem bardzo zadowolony, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju moja kobieta mówi że dosłownie na sekundę wyskoczył jej pasek zielony na dole ekranu przy oglądaniu telewizji cyfrowej. Powiedziała, że wcześniej troszkę ruszała dekoderem czy to może być przyczyną? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...