Skocz do zawartości
upandup

Finały NBA w Canal+ Sport HD

Rekomendowane odpowiedzi

Szczegóły:
[url="http://www.satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=36760"]http://www.satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=36760[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakość ASG była naprawdę bardzo dobra, być może dlatego że to hala, wydawała się lepsza niż jakość meczów Premiereship. No a same finały NBA, choć niestety bez mojego ulubieńca Dwyne'a, to MIÓD. Go CAVS ... GO James. Edytowane przez krog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo za pięknie :lol: Z info na stronie C+ wynika ze pierwsze 3 mecze beda w SD, a dopiero mecz 4 (i ewentualne kolejne) w HD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='fredro' post='49698' date='07.06.2007, 03:37 ']Zeby nie bylo za pięknie :lol: Z info na stronie C+ wynika ze pierwsze 3 mecze beda w SD, a dopiero mecz 4 (i ewentualne kolejne) w HD...[/quote]

I niestety tak było - pierwszy mecz w ŻENUJĄCEJ jakości SD z prawie niesłyszalna salą. Mam ktoś granat do wysadzenia cyfry ? ;-). Ja prosze tylko o jedno - o NBA w n-ca za rok. N-ka jako platforma jest słabsza od cyfry, ale napewno jakością przekazu bije ja na 4 głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie ruch CYFRY z tylko 4 meczem (i nastepnymi) w HD to porazka. Chodzi im zapewnie o to aby sie pochwalic haslem "decydujace mecze finalu NBA w HD", a ze moze to byc tylko jeden mecz to juz inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='49763' date='08.06.2007, 10:26 ']Rzeczywiscie ruch CYFRY z tylko 4 meczem (i nastepnymi) w HD to porazka. Chodzi im zapewnie o to aby sie pochwalic haslem "decydujace mecze finalu NBA w HD", a ze moze to byc tylko jeden mecz to juz inna sprawa.[/quote]

Też to zauważyłem ; ) te 3 mecze HD to pewno się nie odbedą ale ładnie wygląda...na piśmie. Eh u mnie dekoder HD stoi w sumie od samego początku pionowo koło szafki nie podłączony..... a jadę na mediasacie jak coś chcę obejrzeć na C+ czy HBO. O czymś to świadczy. Pudełko, które nie jest wykorzystane. Oby do wakacji a potem może coś dadzą true HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...