Skocz do zawartości
Kamil Fabg

Wybór Nowego Telewizora

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam nowego telewizora do pokoju. Odpowiem na pytania które są w wzorcu, więc tak:

1. Pomieszczenie 20 m2

2. Około 4m

3. Pewnie zazwyczaj będzie to oglądać od jednej do dwóch osób, ale na pewno będą zdarzać się takie większe imprezy np. mecz, więc wtedy osób może być więcej.

4.Zazwyczaj będzie to wprost.

5. Telewizor będzie wisieć.

6. Do pokoju wpada dobre światło słoneczne, w zależności od godziny i pory roku.

7.Nie mam.

8. Jestem zainteresowany funkcją ambilight.

9. Myślę, że najbardziej używany będzie sygnał z obrazem HD.

10. Na razie to chyba nic, w przyszłości planuję jakoś konsolę itp.

11. Nie dużo około 2 h dziennie przy czym pewnie odpalany będzie 3-4 razy w tygodniu.

12. Raczej błyszcząco, ale matowa by nie robiła by dla mnie dużej różnicy.

13. Głównie z internetu YT, Netflix, HBO, z telewizji to tylko jakieś mecze.

14. Tak zamierzam korzystać z internetu.

15. Zamierzam w przyszłości, pewnie będzie to tak dziennie około 2h.

16. Wieczorami zdecydowanie.

17. 43 cale.

18. To zależy, czasem że szybko się psują.

19. Nie mam preferencji co do marki.

20. Nie musi mieć 3D.

21. 2000 zł.

22. Tak, mogę w ustawieniach coś po przestawiać, żeby uzyskać lepszą jakość oglądania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko Sony nie kupuj wziołem w zeszłym rokuXH95 | Full Array LED | 4K Ultra HD | High Dynamic Range (HDR) | Smart TV (Android TV) najlepszy model 55 cali lcd poszło 6000 i wiesza się co chwila. A grze z robocikiem na PS5 na szarym tle widać plamy na matrycy. A rok wcześniej 32 cale za prawie 2000 i dzisiaj nie ma wsparcia https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=19599918#19599918
No i w sony dodali takie [beeep].... przy każdej próbie zmiany ustawień obrazu np. z kinowego na standardowy, cy jak będziesz chciał rozjaśnić itp. wypisze ci że może to spowodować zwiększone zużycie energii i będziesz klikać jak po[beeep]... żeby to potwierdzać.

Tylko Sony nie kupuj wziołem w zeszłym rokuXH95 | Full Array LED | 4K Ultra HD | High Dynamic Range (HDR) | Smart TV (Android TV) najlepszy model 55 cali lcd poszło 6000 i wiesza się co chwila. A grze z robocikiem na PS5 na szarym tle widać plamy na matrycy. A rok wcześniej 32 cale za prawie 2000 i dzisiaj nie ma wsparcia https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=19599918#19599918

Dodano po 5 [minuty]:

No i w sony dodali takie [beeep].... przy każdej próbie zmiany ustawień obrazu np. z kinowego na standardowy, cy jak będziesz chciał rozjaśnić itp. wypisze ci że może to spowodować zwiększone zużycie energii i będziesz klikać jak po[beeep]... żeby to potwierdzać.

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...