Skocz do zawartości
austrian

Radio w eNce

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy lista polskich stacji : ) np. wszystkie RMF FM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacją są lokalne stacje :( mieszkam w Warszawie a mogę słuchać mojego radia lokalnego :) nie wiem, czy ich to coś kosztuje ale powinni dołączyć wszystkie polskojęzyczne stacje.

Edytowane przez besson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a przy okazji zniknal dzwiek w 'trojce' na 280 kanale - chyba korzystali z sygnalu polsatu, ktory zakodowal trojke, a technicy 'nki' nie potrafia przelaczyc sie na inne zrodlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
działa wam radio HD? bo mam ja zakladke w Nradio - NHDRADIO a w nim NHDRADIO CLASSIC ale jak chce go wlaczyc to jest cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radyjko śmiga i to jak!
Jakość - lepsza niż się spodziewałem. Trochę wkurzają różnice z poziomem głośności pomiędzy utworami ale mam nadzieję, że zrobią z tym porządek.
Repertuar - taki jak nazwa stacji classic rock. Posłuchałem sobie dzisiaj Roxy Music, Motorhead, REM, Genesis, Led Zeppelin.
Jak dla mnie- super

Proponję wydzielić osobny wątek dla NradiaHD! Edytowane przez MaBri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='MaBri' post='74605' date='18.12.2007, 23:30 ']Proponję wydzielić osobny wątek dla NradiaHD![/quote]


Jestem jak najbardziej ZA! To naprawde swietna rzecz - no i cos unikalnego (tak, tak via komp mamy podobna jakosc ale mowimy o innym medium). Repertuar dobrany bardzo fajnie - fakt, ze glownie rock (szeroko rozumiany)... imho kazdy znajdzie cos dla siebie. No i najwazniejsze - tego sie baaaardzo przyjemnie slucha :)

Mam takie marzenie - niech n-ka idzie za ciosem i da do tego obraz HD (biblioteka teledyskow). Ale byla by jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.
Mam problem z uruchomieniem nRadia. Po podłączeniu dekodera kablem do gniastka telefonicznego i uruchomieniu opcji "automatycznej konfiguracji" nie może się połączyć z internetem i lipa. Internet mam w sieci Multimo i gdy do nich zadzwoniłem z tym problemem, to konsultant był okropnie zdziwiony i zaszokowany, że coś takiego jest jak nRadio i możliwość kożystania z internetu przez dekoder. Bardzo proszę o pomoc.
pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo na multimo puszczonym przez router, żółta "@" na tunerze aktywna", gra jedynie radiohd classic - pozostałe stacje nie a wcześniej działały.

Jutro zadzwonię na infolinię.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to gdy się dowiesz czegoś bardziej konkretnego i sensownego niżeli ja to daj znać :( Bo mnie już coś trafia .. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='PepsiPL' post='81179' date='23.01.2008, 17:17 ']to gdy się dowiesz czegoś bardziej konkretnego i sensownego niżeli ja to daj znać :( Bo mnie już coś trafia .. :([/quote]
Problem nie tkwi W eNce tylko z waszym netem tym którym nie działa Nradio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='PepsiPL' post='81179' date='23.01.2008, 17:17 ']to gdy się dowiesz czegoś bardziej konkretnego i sensownego niżeli ja to daj znać :( Bo mnie już coś trafia .. :)[/quote]

Obdzwoniłem enkowców i energis oczywiście bez skutku, a problem okazał się banalnie błahy - zamieniłem kabel skrosowany łączący nbox z routerem na nowy, w poprzednim kablu masakrystycznie pozaciskałem wtyczki bo mam taki nawyk, tak że po wetknięciu do gniazd nie zaskakiwały do końca i miały luz - dziwna sprawa bo przez długi czas jakoś to chodziło i nie było problemów (chyba że faktyczny dosył szedł z satki :( ) .

Powodzenia i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja dotyczaca nRadia - autorskie kanaly radiowe:

- Muniek Staszczyk

- Beata Kozidrak

- Kayah

- Leszek Mozdzer

- Nigel Kennedy

juz nie nadaja! N zabraklo kasiory ;-)

Oczywiscie na oficjalnych stronach internetowych N autorskie kanaly radiowe "nadaja" non-stop :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu cos sie pokickalo i znowu nie mozna odbierac radia przy wylaczonym telewizorze. A juz przez chwile bylo tak fajnie.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aktualizacja albo reset powinien Ci pomóc, bo ja nie dalej jak około 18,30 słuchałem ze zgaszonym TV. Wszystko było OK.

W bardzo bliskiej przyszłości nasze problemy (słuchaczy radia cyfrowego) powinny zostać definitywnie rozwiązane.

LINK

Link

Czy ktoś może autorytatywnie się wypowiedzieć, czy nasze "tłuściutkie" amplitunery będę odbierać cyfrowy sygnał radiowy. Powiem szczerze, że to "strzelanie" pilotami w TV, dekoderze i ampli, aby posłuchać zwyczajnie radia, trochę mnie mierzi :lol:

Edytowane przez wieslawef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu z Wrocławia i okolic nie przyszło do głowy, aby aktywnie uczestniczyć w tym wydarzeniu? Ludzie cyfrowe radio naziemne w Dolby, a Wy "śpicie". Ja kompletnie się nie znam na tym zagadnieniu, ale może być ciekawie.

Gdzieś wyczytałem, że do odbioru niezbędny będzie jakiś dodatkowy element na antenie. Ciekawie będą wyglądać samochody z antenami wtopionymi w szybie, albo składanymi elektrycznie. Ja jednak najbardziej obawiam się tego, że przyjdzie znowu wymieniać klunkry. Jak nie odrwarzacz, to dekoder, to znowu amplituner, i jeszcze dodatkowo samochód... z powodu "głupiego" radia. No proszę Was, pomóżcie i powiedzcie, że nasze zestawy to "pociągną". :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i znowu cos sie pokickalo i znowu nie mozna odbierac radia przy wylaczonym telewizorze. A juz przez chwile bylo tak fajnie.... ;)

Chyba, jednak miałeś rację. Od dziś, po najnowszej aktualizacji, radio gra tylko z włączonym telewizorem. Miało być normalnie, a wyszło jak zwykle... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda... ;) u mnie nawet przed aktualizacją nie szło od pewnego czasu więc chyba coś wcześniej... a był moment że było ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś radio nHD totalnie skaszanione. Wygląda jakby co kilka sekund operator zmieniał różne stacje, a więc i muzykę, przy czym każdy kawałek jest w DD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...