Skocz do zawartości
archi_medes

Halo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

[quote name='donalduck' post='61792' date='01.10.2007, 13:11 ']Tobie gmeru rybka?Nie no nie wierze :) , taki hd maniak i nie przeszkadza ci że za mało linii (żart gmeru), życze wszystkim miłego giercowania, ja gram w nową fife na ps3 jakby ktoś miał ochote pokopać, taka mała dygresja :)[/quote]

Jak ją oceniasz względem PES ? Być może pierwszy raz od lat wybiorę FIFA - głównie ze wzgl, na licencje. Ale tylko jeżeli sama rozgrywka nie będzie 100 lat za PES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='albz74' post='61796' date='01.10.2007, 12:59 ']Jak ją oceniasz względem PES ? Być może pierwszy raz od lat wybiorę FIFA - głównie ze wzgl, na licencje. Ale tylko jeżeli sama rozgrywka nie będzie 100 lat za PES[/quote]

Yyy na razie całkiem fajnie się gra zwłaszcza online, gameplay sie zmienił i to sporo ale na konsole nowej generacji na pc dalej podobno to samo, gra zbliża się do PES-a, którego i tak sobie wciągne bo kocham tą serie ale na razie puki co zainwestowałem w fife i nie żałuje jest kilka fajnych nowych patentów i gra się przyjemnie ale dobra dosyć tego offtopicu :)

A i jeszcze Arsenal sorry ale nie zrozumiałem o co ci chodzi :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='donalduck' post='61792' date='01.10.2007, 12:11 ']Tobie gmeru rybka?Nie no nie wierze :) , taki hd maniak i nie przeszkadza ci że za mało linii (żart gmeru), życze wszystkim miłego giercowania, ja gram w nową fife na ps3 jakby ktoś miał ochote pokopać, taka mała dygresja :P[/quote]

Po prostu irytuje mnie ten artykuł o tych liniach i ludzie co się podniecili a nie wiedzą co widzą (albo fanboje PS3 co nawet na oczy nie widzieli H3). Obojętne ile tam jest linii to jeszcze raz napiszę obraz jest HD. Ważne co widać. Jestem po akcji rozwalenia wielkiego robota i ludzi mutujących się alla halflife ; ) grafika naprawdę jest wywalona w kosmos. Tą grę trzeba całą przejść i wydać wyrok... po pierwszych paru minutach nie liczy się żadna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Gmeru zgadzam się z tobą w 100% mnie to też zawsze rybka ile dana gra ma linii czy antyaliasing (czy jak to tam się zwie) działa czy nie, czy widać ząbki czy nie widać ważne żeby był dobry klimat, świetna grywalność fajna grafika i to coś co trzyma nas przed telewizorem :P . Co do samego Halo poprostu uważam, że nie każdemu ta gra musi przypaść do gustu i te zachwyty nad tą grą są troszke na wyrost tym bardziej że ta gra nie wnosi nic nowego i innowacyjnego, a jest jedynie trzecią częścią świetnej jedynki, to tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra lubię sobie popisać więc popiszę ; )

Dla mnie ważne jest ile gra ma linii itd ;) Tylko tutaj ktoś wrzuca ściemę bo gra wygląda normalnie na 1080p na dobrym sprzęcie. Ale aliasing to kłuje trochę i mogli zrobić coś z tym.... Ale cóż - GRA wymiata ; ) chociaż oczywiście to całe zamieszanie jest trochę na wyrost hehe marketing działa cuda! Bioshock jest równie wspaniały!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='61860' date='02.10.2007, 00:37 ']No dobra lubię sobie popisać więc popiszę ; )

Dla mnie ważne jest ile gra ma linii itd ;) Tylko tutaj ktoś wrzuca ściemę bo gra wygląda normalnie na 1080p na dobrym sprzęcie. Ale aliasing to kłuje trochę i mogli zrobić coś z tym.... Ale cóż - GRA wymiata ; ) chociaż oczywiście to całe zamieszanie jest trochę na wyrost hehe marketing działa cuda! Bioshock jest równie wspaniały![/quote]

No i w końcu szczera wypowiedz Gmeru ;) , to mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='61846' date='01.10.2007, 22:50 ']Po prostu irytuje mnie ten artykuł o tych liniach i ludzie co się podniecili a nie wiedzą co widzą (albo fanboje PS3 co nawet na oczy nie widzieli H3). Obojętne ile tam jest linii to jeszcze raz napiszę obraz jest HD. Ważne co widać. Jestem po akcji rozwalenia wielkiego robota i ludzi mutujących się alla halflife ; ) grafika naprawdę jest wywalona w kosmos. Tą grę trzeba całą przejść i wydać wyrok... po pierwszych paru minutach nie liczy się żadna opinia.[/quote]

Grafika bardzo dobra (chociaż to nie Gow czy Bioshock) na otawrtych przestrzeniach zwłaszcza. Zauważyłem, że poziomem tekstur odstaje strasznie 2gi level. Sorry ale przypomina 1szy level z halo 2 jeśli chodzi o tekstury. Poza tym nie mam zastrzeżeń (statek Flood rządzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Kacz0r' post='69684' date='25.11.2007, 14:51 ']Grafika bardzo dobra (chociaż to nie Gow czy Bioshock).......[/quote]

Nie ma się co oszukiwać ponieważ do bardzo dobrej grafiki to tej pozycji bardzo dużo brakuje. Do GOW nawet nie ma co porównywać bo to nie ma sensu. Klimat ok i grę na pewno powinno się zaliczyć - ale bez zachwytów nad grafiką, która dobrze to wygląda jak się gra z odległości >3m na 40'' ekranie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać ale dopiero dzisiaj usiadłem i skończyłem tą grę. Tą mistrzowską grę. Polecam każdemu. Po przejściu całej sagi mogę powiedzieć: mogłaby być i grafa z PSX > TA GRA TO MISTRZOSTWO ŚWIATA i H3 pokazuje pazury dopiero dużo później nić parę początkowych akcji i żaden tytuł czegoś takiego nie ma. Np. przestrzenie, które powodują w paru momentach MEGA OPAD SZCZENY. Od połowy wciąga jak odkurzacz aż do finalnego końca : > Ja już wiem czemu sprzedano tyle H3 ; ) to trzeba skończyć żeby wydać opinię ; ) i dać 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie jest poczytać TU wrażenia użytkowników XBOX dotyczące samej konsoli, jak i gry HALO3 :)
Bowiem w tym tyg. (może dziś?), kurier dostarczy mi mojego Xbox'a 360 Elite wraz z grami w zestawie: właśnie HALO3 i Project Gotham Racing4 :)

Tylko jako nowicjusz -w tym względzie- mam nadzieję, że załapie szybko o co chodzi... :)

Edytowane przez lucius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie!
Przeglądałem z ciekawości w necie, jakie gry są dostępne na Xbox'a i przyuważyłem Call Of Duty4 :angry:
Kiedyś grałem w takową z numerkiem 2 na PC (sic!) i wtedy mi się podobała. Więc teraz to już wogóle będzie zaskoczenie jak odpalę 4-kę i to jeszcze na konsoli :P
Oczywiście zakupię ją, na początku stycznia- jak tylko dostanę $$$... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...