Skocz do zawartości

Pytanie

Witam Wszystkich serdecznie i z góry dziękuję za poświęcony czas Małe wprowadzenie i sprawdzone możliwosci podlączenia Telefon Samsung S9 i S21 łączy się bezprzewodowo z Padem od konsoli Xbox. Gra Fortnite na tych telefonach po podłączeniu pada zmienia automatycznie sterowanie na pada Zmienia się interfejs i widok jak w konsoli Wszystko dziala idealnie. Podłączam telefon do tv Samsung UE65JS8500 (sprawdzałem obie możliwości bezprzewodowo jak i usb 3.0) Pad podłączony bezprzewodowo z tv Z pozycji tv włączam Fortnite Wszystko działa jednak jest opóźnienie reakcji gry w stosunku do Pada Uniemożliwia to granie Jednak zauważam że wszystkie opcje w grze jak i sterowanie działa idealnie poprzez myszkę podłączoną przez usb do tv Próbuje sparować pada bezposrednio z tv przez menegara urządzeń i podmenu konkretnie dodaj pada Niestety tv nie znajduje pada

1 Pytanie Czy ktoś się orientuje czy Pad od PS5 lub PS4 będzie "widziany" przez tv ??? 2Pytanie Może ktoś sprawdzał podłączenie pada innej marki z tv i telefonu w wyżej wymieniony sposób i ma wiedzę czy występują opóźnienia w sterowaniu 

 

PS Wczoraj rozmawiałem z wsparciem technicznym Samsung Było krótko Najpierw Pani twierdziła że "nie ma możliwości podłączenia samego pada do samego tv" Jak powiedziałem jej jak to zrobić w menu stwierdziła że grać padem na tv można tylko przez game fly i nie wie nic o funkcji dex i może mnie przełączyć do wsparcia mobilnego oni wiedzą natomiast nie wiedzą o tv bo to działka wsparcia rtv Może tak akurat trafiłem...

TV nie najnowszy ale ponad 10k kosztował Telefon nowy flagowiec i nowa funkcja w nowym androidzie Fajne to wsparcie techniczne 

 

Ciekawe czy ktoś dotarł do końca 

Pozdrawiam

POPRAWKA Pad oczywiscie podłączony do telefonu (tv go nie widzi) Telefon podłączany przez funkcję Dex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie dostrzegam zmian po kilku latach użytkowania Natomiast miał być wyższy model prawie dwukrotnie droższy ale czytając opinie a nawet niezależne recenzje porównawcze obu modeli na różnych forach wszyscy zgodnie pisali że nie ma różnic w obrazie które "normalny" użytkownik potrafi dostrzec Tv na zamówienie nigdzie nie było na stanie jak kupowałem Byłem mocno zawiedziony że czerń to raczej szarość i to mi zawsze będzie przeszkadzać Przy całkowicie czarnych scenach faktycznie jaśniejsza poświata przy dolnych bocznych częściach Mniej lub bardziej widoczna w zależnosci chyba od źródła sygnału Tak było od nowości Nie wiem czy o to Ci chodziło ale tylko to dostrzegam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...