Skocz do zawartości
  • 0
mariusz-slawinski

LG 42PC3RA a współpraca z nbox-em

Pytanie

Witam serdecznie i mam takie małe pytanko.Jak wygląda współpraca plazmy LG42PC3RA z nboxem,słyszałem ze cos nie jest w porządku,ale moze ktos wie cos więcej na ten temat.Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i opinie,gdyz planuje pod cos podłączyc moja plazme,ale nie wiem czy n-ka czy polsat lub cyfra.Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Witam !
Problem jest w wypadku łączenia "n" z TV kablem HDMI. Jest jednak rozwiazanie - wystarczy przestawić w "n" na DVI a dżwiek puścić osobnym kablem audio np rca/mini jack . Oczywiście wtedy gdy słuchamy przez TV a nie ampli itp.
Pozdrawiam. Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Witam ponownie ! Cieszę się , że na coś się przydałem. Moim zdaniem N-boxa ( w aktualnej cenie) warto brać niezależnie od posiadanego TV, gdyż jest to nowoczesny system i przyszłościowy. A w połączeniu z LG 42PC3RA deklasuje np. standardową cyfrę+ (mam ten TV oraz obie platformy i bezposrednio porównywalem). Pojawi się coraz więcej kanałów hd i wtedy docenisz to połączenie. Nawet kanały SD nadawane w formacie 16/9 z np. Astry dają znakomity obraz. Ja jestem zadowolony, a cyfra+ powędrowała na górę do Panasonica 25". Pozdrawiam i życzę zadowolenia z wyboru. Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ.ALE NAPISAŁEŚ ZE POSIADASZ PLAZME LGPC3RA,WIEC JESLINIE SPRAWI TO KŁOPOTU,TO PROSIŁBYM O TWOJĄ OPINIĘ NA TEMAT TEGO TV,WSZYSTKIE JEGO ZA I PRZECIW.JA MAM GO NA RAZIE KRÓTKO,PÓKI CO JESTEM ZADOWOLONY,ALE CHETNIE DOWIEM SIE WIECEJ.POZDRAWIAM.MARIUSZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Witam. Też mam ten TV od niedawna ( kilka miesięcy). Nie porównywałem w domu z innymi 42" ( lcd, plazma czy projekcyjny) więc trudno mi pisać o wadach i zaletach w porównaniu z innymi. Pierwotnie chcialem kupić TV tylnoprojekcyjny Sony z serii KDF 50" lecz stwierdzilem, że nie pogodzę go lokalizacyjnie ze wzmacniaczem lampowym, gramofonem, cd i kablami które mnie ograniczają w przestawianiu sprzętu. Kupiłem więc LG plazmę, ktora praktycznie nie zmusila mnie do zmian w ustawianiu sprzętu audio ( dla mnie jednak najważniejszego). Jeśli chodzi o wady i zalety 42PC3RA - jest jedna niewątpliwa wada - od kiedy go mam oglądam telewizję !!! To jak wiadomo jest ostatnio bardzo stresujące. Bierz "n" i ciesz się dobrym (technicznie) obrazem. Na temat spraw programowych "n" się nie wypowiadam. Gdybyś miał jakieś problemy z podłączeniem po hdmi to pytaj. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...