Skocz do zawartości
Redakcja

Takiej premiery TV w Polsce jeszcze nie było! Xiaomi QLED 75" 120Hz z HDMI 2.1 przez 24 godziny kupimy aż 1500 zł taniej! Będzie hit?

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, klaus71 napisał:

niby tak ale jak myślisz kto sfinansował np. Trumph Towers - bidoki wykorzystane przez korpo mające plecy/lobby w partiach rządzących

w chinach po prostu kto inny wykorzystuje - można się tego bać bo już są największą potęgą gospodarczą do tego z największym potencjałem

ale sam zachód im to umożliwił inwestując tam fortuny

I to jest najsmutniejsze, że Europa wraz z Ameryką i innymi wypromowała tan kraj „parobków” , żeby tylko było jak najtaniej. Odbiło się to za..bistym rykoszetem i teraz mamy to co mamy. Najśmieszniejsze są ankiety zakupowe rozsyłane przez europejskie korporacje, o łamaniu praw człowieka, zatruwaniu środowiska, zatrudnianiu dzieci, ochronie wartości intelektualnych ..... a potem ku zdziwieniu, wszystkich większość zamówień lokowana jest w .... Chinach, pomimo nie spełniania prawie wszystkich kryteriów. Tak więc drzewo Europa już posadziła, potem pójdzie zamówienie na chiński sznur (może się zerwie 😂), a potem ..... 😡 

Edytowane przez vvalery
  • Plusik 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja pamiętam czasy Lucky Goldstar !!!

I OLEDy to jedyny porządny produkt od LG. A tak na prawdę matryca OLED.

Nie znam niczego innego dobrego co by zrobili. Miłem trzy stacjonatne nagrywarki CD/DVD z HDD ... poszły na złom. Miałem dwie komputerowe nagrywarki CD/DVD/BD/HD-DVD ... poszły na złom. Każdy LCDek od LG to tragedia pod względem obrazu nadająca się na złom ... robią w lidze przeciętnego Chinola.

Jeszcze jakies pytania ... Panie Janunio ??? Z przyjemnościa odpowiem.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vvalery napisał:

I to jest najsmutniejsze, że Europa wraz z Ameryką i innymi wypromowała tan kraj „parobków” , żeby tylko było jak najtaniej. Odbiło się to za..bistym rykoszetem i teraz mamy to co mamy. Najśmieszniejsze są ankiety zakupowe rozsyłane przez europejskie korporacje, o łamaniu praw człowieka, zatruwaniu środowiska, zatrudnianiu dzieci, ochronie wartości intelektualnych ..... a potem ku zdziwieniu, wszystkich większość zamówień lokowana jest w .... Chinach, pomimo nie spełniania prawie wszystkich kryteriów. Tak więc drzewo Europa już posadziła, potem pójdzie zamówienie na chiński sznur (może się zerwie 😂), a potem ..... 😡 

Pojedź do Chin, na ulicy w wielkim mieście co 20 metrów masz kamerę. I co z tego, że jest bezpiecznie i nie ma drobnej przestepczości jak władza cię permanentnie obserwuje ???

Edytowane przez pmcomp
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, klaus71 napisał:

jakoś dają radę produkować równie dobre telefony to i taki banał jak FALD ogarnąć mogą bez problemu - TCL dał radę to i inni pewnie też

kiedyś śmiano się z "japońców", potem z "koreańców", teraz z "chinoli" - poprzednicy wysforowali się na liderów - naprawdę nie ma powodów myśleć że teraz będzie inaczej

poza tym zawsze można podkupić kogoś z sąsiedniej Korei/Japonii

TLC ma R&D centrum w Europie! Przypadek? Nie sądzę...

 

klaus tylko Amerykanów + Europejczyków jest  około 50% Populacji Indii. Tu matematyka jest bezwzględna 🤷🏼‍♂️

Edytowane przez qazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, qazar napisał:

TLC ma R&D centrum w Europie! Przypadek? Nie sądzę...

no nie jest to przypadek - zobacz nawet treść news'a - Holandia jest tu także elementem marketingu i pewnie głownie dlatego to tam zostawili a nie przenieśli gdzieś bliżej centrali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaus71 napisał:

no nie jest to przypadek - zobacz nawet treść news'a - Holandia jest tu także elementem marketingu i pewnie głownie dlatego to tam zostawili a nie przenieśli gdzieś bliżej centrali

Powinniśmy się cieszyć czy płakać ?

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, qazar napisał:

tylko Amerykanów + Europejczyków jest  około 50% Populacji Indii. Tu matematyka jest bezwzględna 🤷🏼‍♂️

no nie do końca - bo z grantu wynikało że jest 7 razy więcej

a jak obejrzysz film o indiach to tam 70% to więcej niż do szkoły podstawowej nie chodziła

w każdym razie cel mój był inny - w indiach jest sporo mądrych ludzi i zapewne w chinach jest podobnie

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@klaus71 trochę zjeździłem Indie, tam na bilbordach szkoły średnie chwalą się wynikami uczniów z egzaminów z nauk ścisłych ( zdjęcie ucznia+ dane + wynik). Olbrzymia presja na naukę przedmiotów ścisłych, bo to jedyna szansa na wyrwanie się z biedy i beznadzieji. 
Ne ma się co dziwić ile hindusów wygrywa konkursy matematyczne na poziomie światowym. Ale to jest tylko jedna strona medalu, liczy się też kreatywność, odwaga, praca kolektywna, chęć osiągania jeszcze więcej, dlatego też wciąż „zachodni świat” ma przewagę konkurencyjną, która trwoni w rekordowym tempie 🥴
 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hindusi zawsze byli znani z uzdolnień matematycznych. Wykrył to dawno okupant Brytyjski.

Brak mi krytycznych wypowiedzi właścicieli UHD BD playerów chińskiej firmy OPPO oraz właścicieli chińskiej podróbki chińskiego OPPO. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, UHD fan napisał:

Hindusi zawsze byli znani z uzdolnień matematycznych. Wykrył to dawno okupant Brytyjski.

Brak mi krytycznych wypowiedzi właścicieli UHD BD playerów chińskiej firmy OPPO oraz właścicieli chińskiej podróbki chińskiego OPPO. 

Oprogramowanie czasami potrafi się wykrzaczyć 😄  Ale ogólnie to udane produkty, tylko co to zmienia ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, pmcomp napisał:

Pojedź do Chin, na ulicy w wielkim mieście co 20 metrów masz kamerę. I co z tego, że jest bezpiecznie i nie ma drobnej przestepczości jak władza cię permanentnie obserwuje ???

Byłem dwa razy w 2006 i 2008 roku w kilku dużych miastach. Kamer nie widziałem, ale widziałem wiele innych niechlubnych rzeczy. 😉

Edytowane przez vvalery
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vvalery napisał:

Byłem dwa razy w 2006 i 2008 roku w kilku dużych miastach. Kamer nie widziałem, ale widziałem wiele innych niechlubnych rzeczy. 😉

Bo byłes bardzo dawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, UHD fan napisał:

 

Brak mi krytycznych wypowiedzi właścicieli UHD BD playerów chińskiej firmy OPPO oraz właścicieli chińskiej podróbki chińskiego OPPO. 

Bo to sa znakomite produkty. I OPPO 203 i klon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vvalery napisał:

Byłem dwa razy w 2006 i 2008 roku w kilku dużych miastach. Kamer nie widziałem, ale widziałem wiele innych niechlubnych rzeczy. 😉

Ci co twierdzą ze w Londynie jest rekordowa ilość kamer, to faktycznie nie byli w Chinach.

Tam są mobline policyjne centra monitoringu, które rozpoznają i identyfikują ludzi z wykorzystaniem AI 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...