Skocz do zawartości
tomi4sat

Kiss Linksys Dp-1600 - pierwsze wrazenia z eksploatacji

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze troche przesadzacie z ta krytyka dp600 sam go posiadam wszystko dziala ok a w lipcu wyszszedl nowy firmware 4.03 i jest jeszcze lepiej!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='andrewfpl' post='54180' date='24.07.2007, 16:26 ']mysle ze troche przesadzacie z ta krytyka dp600 sam go posiadam wszystko dziala ok a w lipcu wyszszedl nowy firmware 4.03 i jest jeszcze lepiej!![/quote]


A co to jest wszsystko?

Na moim egzemplarzu, który kiedyś miałem nie odtwarzały się nawet zwykłe oryginalne DVD !!!
A o HD z szuflady można było zapomnieć.

Niestety KISS 1600 też nie jest bez wad, choć zalet na szczęście też ma bardzo dużo i realizuje podstawowe funkcje, więc przychylam się troszkę do oceny Gmeru.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko; to znaczy : nie zdarzyła mi sie jeszcze plyta orginalna czy nie zeby nie odtworzył jedyne co zaluje to ze ma regiony
a divx'y ktorych duzo ogladam tez odtwarza mi wszystko i nadmienie jeszcze ze ogladane sa przez wi-fi ,narazie moje spostrzezenia na temat nowego firmware z 3.034 na 4.03 menu wyglada inaczej co jest mniej wazne ale naped reaguje szybciej co odrazu rzuca sie w oczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='andrewfpl' post='54217' date='24.07.2007, 20:39 ']wszystko; to znaczy : nie zdarzyła mi sie jeszcze plyta orginalna czy nie zeby nie odtworzył jedyne co zaluje to ze ma regiony[/quote]

Regiony w DP-600 można zdjąć.
Pogrzeb w necie.

Pozdro Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='54259' date='25.07.2007, 00:33 ']Regiony w DP-600 można zdjąć.[/quote]
Ale niestety nie w kazdym napedzie, bo to tam jest blokowane w przypadku Kissa.
W moim przypadku ta wada rowniez miala wplyw, zeby nie kupowac DP600.
Wzialem Snazio i jestem zadowolony. Dziala wszystko co powinno dzialac
no i wszedzie mam napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze nie dajecie spokoju z Kiss 1600. Dla mnie po serii testow i porownan z Snazio i Kiss 600 to nic innego jak Kiss 600 z mozliwoscia odtwarzania czystego h.264. Ale tylko czystego h.264. Odtwarzanie materialu z wysokim bitrate po WiFi nadal do bani, rwie i bedzie rwalo bo to nie ten standard. Pozostaje jedynie kabelek LAN. Tytaj wszystko zalezy od materialu. Odtwarzanie z kieszeni jest faktycznie poprawione. Menu, bynajmniej w wersji podstawowej jakie mialem w testowanym modelu poza dodanym logo Linksys nie roznilo sie zbytnio od tego z Kiss 600. Jedyna roznica to wybor 1080p po komponencie :-), ale tylko po komponencie. HDMI to max 1080i.
Generalnie nic wartego zainteresowania w dobie Blu Ray i HD DVD i nadchodzacego nowego formatu. A kasa za tego maluszka tez niezla.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, kupilem w Anglii Linksys-Kiss DP-1600:
Problemy:
- klopoty z pilotem - wiele razy musialem naciskac klawisz On/Off, by wylaczyc sprzet (bylem naprawde blisko odtwarzacza!)
- przy odtwarzaniu Divx, podczas przewijania >> stale sie zawieszal (gdybym chcial kontynuowac ogladanie filmu np. nastepnego dnia - musze ogladac jeszcze raz od poczatku?),
- z powyzszym wiaze sie brak klawisza On/Off lub RESET na obudowie, w przypadku zawieszenia sie systemu jedynym rozwiazaniem jest odlaczenie kabla sieciowego! (jedynie w pilocie jest On/Off - ale po zawieszeniu sprzetu - i tak nie dziala).
- choc obsluguje napisy polskie (mozna wybrac glowne "polskie" strony kodowe), czasem blednie wyswietla polskie litery
- sprawa gustu, ale nie podobal sie mi pilot - nadajnik na "na wierzchu"
- polskie stacje radiowe - znajduje tylko bardzo "egzotyczne" (mam radio internetowe AE 17-16B - dostepnych bardzo duzo polskich stacji)

Za taka cene (w Anglii 130 Funtow), mozna byloby sie spodziewac czegos lepszego "jest jeszcze za duzo Kiss, a za malo Linksys".
Moze niektore z powyzszych problemow dotyczy tylko mojego egzemplarza, ale ja na razie oddalem sprzet do sklepu.
Chetnie przeczytam inne opinie.
Mazura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...