Skocz do zawartości
Marcin Kopacz

Kupie Jvc x7500, x7900, rs520, rs540

Rekomendowane odpowiedzi

640 to niesamowita maszyna. Wydaje mi się, że to szczytowe osiągnięcie JVC w amatorskich projach. Nie wiem, czy nie większe od 3000?

Miałem okazję kupić, ale trochę się wystraszyłem, bo użytkownicy zgłaszali jakieś dziwne problemy z tym modelem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam skalibrowanego rs440 na sprzedaż. Może Cię zainteresuje ten model ?

Edytowane przez Broda23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

co do RS2000 - to nie ta polka cenowa

Seria 400 niestety nie wchodzi w grę, gdyż aktualnie posiadam Epsona 9400 i tak wiem ze JVC to JVC ale róznica tutaj nie bedzie jakas wielka.

Chce kupic raz i miec spokoj na nastepne kilka dobrych lat. Każdy z poszukiwanych przeze mnie modeli ma kontrast minimum 130 tys i to brzmi jak powód, żeby dopłacić do JVC.
Żeby jeszcze ewentualnie ograniczyć ilość zapytań, na tą chwilę mogę kupić nowego X7900 za 15 600, a RS540 za 17 800zl, 15 tys za używany i jeszcze na żadną z tych ofert się nie zdecydowałem, szukam dalej, dobrej i rozsądnej (zarówno dla mnie jak i sprzedającego) oferty

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X7900 to przecież to samo co rs540 i cena za nówkę 15600 jest moim zdaniem ok. Sam sprzedałem używany drożej ;)

Miałem okazję kupić mało używany rs640 za 20 kzł i odrobinę żałuję, że taki cykor byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem właśnie ze to to samo tylko za respekt na dzielni się dopłaca ;)

Ale liczę że może się uda znalezc coś uzywanego, zawsze parę zl zostanie

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie licz.
Kupuj nowy, póki są dostępne.
Cenę za nowy masz bardzo dobrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) to nie bardzo jest istotne w tym ogłoszeniu. Przyjalem do wiadomości, a teraz skoncentrujmy się na niezasmiecaniu watku, niepotrzebna polemika.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do oddania mój używany RS520 za 12.000 zł.

Kontakt na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do oddania mój używany RS520 za 12.000 zł.
Kontakt na PW.
Rezygnujesz z projekcji? Czy wpada nowa maszyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lycone napisał:
2 godziny temu, pmcomp napisał:
Do oddania mój używany RS520 za 12.000 zł.
Kontakt na PW.

Rezygnujesz z projekcji? 

Śledząc moje wpisy chyba nie można wysnuć takiego wniosku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śledząc moje wpisy chyba nie można wysnuć takiego wniosku?
Pewnie tak, ale... nie śledzę Twoich wpisów od czasu focha i usunięcia tematu tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny używany proj JVC wysoko wyceniany.

Już wcześniej pisałem, że swojego rs2000 kupiłem (w oficjalnej dystrybucji, na fv) taniej niż teraz chodzą używane.

Wniosek taki, że projektory JVC są swego rodzaju lokatą inwestycyjną, a taki X7900 jest Krugerandem :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejny używany proj JVC wysoko wyceniany.
Już wcześniej pisałem, że swojego rs2000 kupiłem (w oficjalnej dystrybucji, na fv) taniej niż teraz chodzą używane.
Wniosek taki, że projektory JVC są swego rodzaju lokatą inwestycyjną, a taki X7900 jest Krugerandem
A tam używane. Wystarczyło zgadać do kilku sklepów i dostałbyś taką samą cenę. Jak kupowałem HW55 100 lat temu to kupiłem go 3 czy 4 tysiące taniej. Tak po prostu. Polska dystrybucja itd. sklep stacjonarny na Śląsku. Pytałem o JVC w tamtych czasach bodajże RS500 i to samo, rabat rzędu 5 czy 6 tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko RS540 jest juz nieprodukowany od listopada 2020. Produkcję modeli 440 i 640 zakończono jeszcze wcześniej. Dlatego teraz o takich upustach na ten model możesz zapomnieć ponieważ Polska jest chyba jedynym krajem, który zrobił sobie zapasy i ma je ciagle w dystrybucji. Nie ma i nie będzie.

 

Cena 15.600 zł za 7900 jest cena znakomitą, choć zapewne za wersję białą. Czarną za tą kasę kupię, poproszę o kontakt. 

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I te 18 tys to jest bardzo dobra cena.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko RS540 jest juz nieprodukowany od listopada 2020. Produkcję modeli 440 i 640 zakończono jeszcze wcześniej. Dlatego teraz o takich upustach na ten model możesz zapomnieć ponieważ Polska jest chyba jedynym krajem, który zrobił sobie zapasy i ma je ciagle w dystrybucji. Nie ma i nie będzie.

 

Cena 15.600 zł za 7900 jest cena znakomitą, choć zapewne za wersję białą. Czarną za tą kasę kupię, poproszę o kontakt. 

Nie śledzę tematu. Kupię ponownie projektor za 3-4 lata, do tego czasu trafi się godny następna X7900 default_wink.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2021 o 19:49, pmcomp napisał:

Do oddania mój używany RS520 za 12.000 zł.

Kontakt na PW.

Taką masz różnicę w rs520 vs rs540, ze warto zmieniac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Ale trzeba w tej zakładce zrobić powiew świeżości bo okropnie nudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem do domu z wawy, z nowym ekranem i nowym (uzywanym) RS540.

Był to egzemplarz który znalazłem na olx, zaplacilem za niego 13500zl (500h lampa, po kalibracji, pelen komplet, 6m gwarancji)

Więc jak mówiłem teksty z gatunku

W dniu 5.02.2021 o 16:24, raf7705 napisał:

Porywasz się z motyką na słońce, tyle mam do powiedzenia.

Sa conajmniej bez sensu. 

A do ofert 16k na rs520 i 14k na rs440 przy 17800 za nowke RS540 nie trzeba komentować. 

Jak już potestuje u siebie rs540 vs epson 9400, to zakladam że niebawem będę oferował do sprzedazy epsona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...