Skocz do zawartości
Igor Marciniak

Telewizor 50'' do 3000tyś

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Igor Marciniak napisał:

Kojarzy mi się ze starymi telewizorami, no i do tego słaby Smart 

Naprawdę nie ważne jest to z czym ci się kojarzy tylko jaki jest fakt a fakty są takie że Panasonic to number one w branży telewizorów

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Igor Marciniak napisał:

Kojarzy mi się ze starymi telewizorami, no i do tego słaby Smart 

dobre skojarzenie, bo to były dobre tv!

50xh820 jest o 600 zł droższy od tego 50' Philipsa, więc rozumiem "niechęć":)

Kup tego Philipsa i zdaj relację z wrażeń, tak po miesiącu użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KrisH-71 napisał:

dobre skojarzenie, bo to były dobre tv!

50xh820 jest o 600 zł droższy od tego 50' Philipsa, więc rozumiem "niechęć":)

Kup tego Philipsa i zdaj relację z wrażeń, tak po miesiącu użytkowania.

Wiem że to były dobre telewizory. Chodzi mi o smarta w Philipsie, podobno pozostawia dużo do życzenia. Philips jutro będzie raczej już u mnie. Dziękuję wszystkim za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2021 o 21:06, Igor Marciniak napisał:

Wiem że to były dobre telewizory. Chodzi mi o smarta w Philipsie, podobno pozostawia dużo do życzenia. Philips jutro będzie raczej już u mnie. Dziękuję wszystkim za pomoc :)

Trochę logiki. Kwestię smart "naprawisz" mediabox za kila stów. Jakości obrazu, jakości TV, ogólnej jakości wszystkiego - nie zastąpisz niczym. Argumenty typu "słąby smart" padają spod palcy albo zawistnych posiadaczy badziewia na androidzie albo totalnej nieznajomości tematu. I ogólnie niskiej logiki.

A najlepsz ekolory ma Panasonic i Sony i nie chodzi mi o Deltę zgodności barw a to, co widzimy. A widzimy żywe, soczyste i głębokie kolory. Na GX z lustrem zamiast matrycy mamy niespotykany o innych lcd efekt, zbliżony bardziej do oled niż LCD. Przy mnie klienci mylili GX810 z OLEDami ;)

 

I widzę, ze zamówiłeś philipsa. Także... do zobaczenia na konkurencyjnym forum w wątku przeklinającym tę markę ;) Za ok 3k mamy w kolejności, i nic innego

48xh85 sony za 3300
50hx800/10/20/30 Panasonica

 

Pierwszy to ogólnego oglądania TV, drugi do VOD, 4k. HCX świetnie skaluje ale znów nie ingeruje w obraz zostawiając go "pierwotnym". X1 znów ingeruje w tło czyszcząc je, ale znów ustępuje pod kątem skalowania do 4k. Różnice dla laików raczej niezauważalne w kwestii skalowania ale czyszczenie tła przez sony jednak wyraźnie zauważalne. 

Śwagier ma pus73,  czyli nawet lepszy model od pus85. Sam obadałem PUSy 2020 moze nie u siebie ale na sklepie mając ciut większe pojęcie niż "kowalski". Miałem xg810, HX580 i HX940 oraz xh80, Xh85 i idzie do mnie XH90. Także jakieś tam pojęcie o obu markach i modelach mam...

nie mogę edytować do dopiszę. 

Przed pus73 śfagra spędziłem wiele godzin na ustawieniach i jakąś opinię sobie zdążyłem wyrobić ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...