Skocz do zawartości
bogi400

Sharp LC-42XD1E kontra Toshiba 42X3030D

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos testowal te "obrazki"? W Niemczech to sprawa 300€ roznicy, ale co z jakoscia obrazu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bogi400' post='47811' date='17.05.2007, 12:49 ']Czy ktos testowal te "obrazki"? W Niemczech to sprawa 300€ roznicy, ale co z jakoscia obrazu???[/quote]

nie wiem jak sharp ale toshiba ma na wejsciu VGA tylko 1360x768. pamietaj o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
[quote name='hiszpan' post='47829' date='17.05.2007, 13:53 ']nie wiem jak sharp ale toshiba ma na wejsciu VGA tylko 1360x768. pamietaj o tym.[/quote]

Ale przeciez Sharp przez VGA nie ma wiecej. Do tego ten nieco "kulawy" component (przesciowka VGA-Component)
Poza tym w serii X3030D Pixelmapping 1:1 , 2x HDMI 1.3 , obsluga 50/60 Hz, 24p . w SD napewno toskha ma przewage + wyjatkowa jak na TV mozliwosc kalibracji kolorow. Glosniki by Onkyo (najlepszy dzwiek z TV dostepny w EU ! tu od serii 66 toshka pokazuje klase) .Za bardzo wiec nie ma co porownywac... Dla nie przekonanych polecam czerwcowy Audio-Video. Wg mnie to obecnie nr 1 w 42 calakach FULL HD Edytowane przez Zerwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[quote name='Zerwi' post='47834' date='17.05.2007, 15:16 ']Ale przeciez Sharp przez VGA nie ma wiecej. Do tego ten nieco "kulawy" component (przesciowka VGA-Component)
Poza tym w serii X3030D Pixelmapping 1:1 , 2x HDMI 1.3 , obsluga 50/60 Hz, 24p . w SD napewno toskha ma przewage + wyjatkowa jak na TV mozliwosc kalibracji kolorow. Glosniki by Onkyo (najlepszy dzwiek z TV dostepny w EU ! tu od serii 66 toshka pokazuje klase) .Za bardzo wiec nie ma co porownywac... Dla nie przekonanych polecam czerwcowy Audio-Video. Wg mnie to obecnie nr 1 w 42 calakach FULL HD[/quote]

Zerwi jak sądzisz czy warto poczekać na Amoia V czy wchodzić w tą Toshibę (w digitalo of course :( ) - różnica w cenie spora dla wariantu 42"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...