Skocz do zawartości
  • 0
Repugnant

usb w blu ray sony??

Pytanie

posiadam blu ray sony ubp-x800m2 jest on wyposazony w usb pytanie jakie jest to usb ktora generacja jaka przepustowosc itd.szukalem tych informacji ale niestetynic nie znalazlem.z gory dziekuje za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

o tym nie pomyslalem dzieki wielkie.zastanawialem sie czy mozna z pendriva odtworzyc film 4k hdr.i zastanawiam sie tez czy nie zastapic mojego dysku nas-em a nie wszystkie maja hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Usb 2.0 ma transfer odczytu jakoś na poziomie 10MB/s więc bez problemu.

Dalszej części o nas nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a bo to moje takie dywagacje chyba z powodu wiekszej ilosci wolnego na swieta.mam seagate central 3TB dziala on jako chmura mam na niego zgrane moje plyty cd i blu ray.i po pierwsze zaczyna mi brakowac miejsca a po 2gie po zakupie tv i blu 4k zaczynam miec doczynienia z plikami 60gb+ i czasami bywa tak ze przy odtwarzaniu po sieci sie tna.i dla tego pomyslalem o nas bo mozna go podlaczyc po hdmi i po problemie:)tak mi sie przynajmniej wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Usb 2.0 ma transfer odczytu jakoś na poziomie 10MB/s więc bez problemu.

Dalszej części o nas nie rozumiem

No właśnie może być problem.

Takie duże filmy idą po 11-12 Mb/sek.

(Widzę na bieżąco jaki jest transfer z NAS, przy odtwarzaniu).

Dopóki nie zrobiłem całej sieci domowej na 1Gbit łączu, to miałem przycinki na takich wypasionych plikach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@raf7705

Usb 2 wyciagnie dużo wiecej MB/s niż 10 nie wiem czemu tak napisałem...

A co do sieci ethernet to miałeś wcześniej tak jak piszesz 100Mb/s a to już może być problemem czasem.

Zresztą po co teoretyzować wgrać plik i sprawdzić.

 

A pomysł z nas z hdmi wyjątkowo dziwny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

NAS miał port 1Gbit, odtwarzacze plików (egret i Apple TV ) miały port 1Git. Słabym punktem był router który miał porty 100Mbit i dławił wszystko.

Wstawiłem swich z łączami 1Gbit i na nim połączyłem NAS z odtwarzaczem, a ze swicha, dopiero na router, wyjście do sieci zewnętrznej internetowej.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...