Skocz do zawartości
KolejowyGłos

43 cale za ok. 1500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 12m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? - 2 osoby na wprost i jedna z boku przy stoliku
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stojący na podstawie/nóżkach.
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Z lewej od północnego wschodu
7. Jaki masz obecnie telewizor ? LG37LV5590
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Co najmniej 3-4 letnie wsparcie w instalowaniu aplikacji = Android(?), płynny ruch w programach sportowych, bez smużenia i spowolnień. W tej chwili oglądam na aktywnym Trumotion i jestem na to bardzo wrażliwy. Dawne matryce np. Samsung 50-60 herców od razu dyskwalifikowały zakup, jak z tym jest teraz? Wszystko się wyrównało? Kto ma dobre upłynniacze? Trochę mnie martwi te 50 Hz.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: dekoder Full HD - 1080p, streaming 1080p, dysk z filmami i serialami. IPTV!
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Dekoder TV ADB, Laptop, Smartfon, USB pod filmy. Preferuję 3x HDMI zamiast 2x, ale nie jest to kluczowe.
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 8-12 h na dobę, czasem nawet więcej
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Raczej (pół)matowa, takie jak były w serii LV5500 od LG sprawdzały się idealnie przez prawie 9 lat. Samsung z efektem lustra serii 5-tej się nie sprawdzał. Konkretnie, to kiedyś Samsung 37D5500 został oddany ze względu na odbicia na ekranie i brak płynności matrycy.
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport, dokument, film. Najwięcej piłki, wyścigów, skoków narciarskich.
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Często, zależy mi na swobodzie aplikacji i ich instalacji, bo LG odciął po czasie większość wsparcia dla swojego Smarta i zostałem z niczym.
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Nie.
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Dzień 65% Wieczór 35%.
17. Preferencje co do wielkości? 43 cale
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Smużenie, spowolnione ruchy przy programach sportowych, "za wolna" matryca.
19. Preferencje co do marki ? Brak.
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne? Bez znaczenia.
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 1400-1600 zł
22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu? Wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasłonecznienie pokoju jest takie, że całkowicie błyszczące ekrany odpadają - dotychczasowy sprawdzał się świetnie. Gdzie mogę sprawdzić, jaki producent przy tych rozmiarach stosuje chociaż połowicznie odbijającą matrycę, żeby nie wtopić z kupnem "lustra"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z tym ze ja wymagam jeszcze Androida

 

niestety nikt tu nie testował jeszcze Xiaomi Mi TV 4S 43" 
 

a na innym forum najbardziej polecany po testach jest... Hitachi 43HAK6150 a w tej  cenie dostanie się nawet 50”

 

jakies opinie o tych TV?

ktoś widział testy nowego Xiaomi? Albo ktoś użytkuje?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...