Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Straciłem swoje leciwe głośniki i rozglądam się za jakimś zastępstwem. Czasy i sprzęt się zmienia więc rozglądam się za jakimś soundbarem. Z jednej strony przyszłościowym, bo nie będę go wymieniał co 2 lata (konserwatywny jestem i sprzęt wymieniam jak padnie). Z drugiej strony nie chcę wydawać na niego dużo, bo nie widzę sensu płacić za soundbar 3000 zł, gdyż tyle to ja może wydam w przyszłości na TV. Powiedzmy budżet do 2000 zł. Nie musi mieć osobnego subwoofera, bo nie bardzo mam go gdzie postawić. Pokój 16 m2 ale w rzeczywistości mniejszy, bo jest prostokątny i w 1/3 się nie siedzi. Chciałbym móc podłączyć do soundbara:

TV Samsung UE40ES6100. Wyjście audio ma optical. TV będzie używany aż padnie. W przyszłości jakiś Philips (the One?)

Xbox One. Ma HDMI in, HDMI out i Optical Audio Out. Też będzie używany aż padnie.

PS3. Używany sporadycznie, więc nie musi być podłączany do soundbara.

Komputer stacjonarny, biurowy. Ma audio line-out. Być może tutaj trzeba będzie kupić jakąś tanią lub używaną kartę dźwiękową?

Telefon ze Spotify. Czyli Bluetooth?

Nie znam się na tym kompletnie. Wstępnie myślałem o Philips TAPB603/10 bo ma Dolby Atmos i jest niedrogi. Ma subwoofer ale wąski więc może go gdzieś upchnę. Ma jedno wejście optyczne. Da się jakoś podłączyć TV i konsolę? Ma Bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się pozbyć moich Altusów 110 i mam podobny dylemat, szukam soundbada do  tv Samsung 60J6200.

Brałem pod uwagę TCL TS9030

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się podłączyć konsole i TV, podłączasz Xboxa kablem HDMI do soundbara, a soundbar za pomocą optyka i HDMI do TV. Wystarczyłby sam HDMI, ale TV nie ma chyba HDMI ARC.

 

Wysłane przez Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Buhaj47 napisał:

Da się podłączyć konsole i TV, podłączasz Xboxa kablem HDMI do soundbara, a soundbar za pomocą optyka i HDMI do TV. Wystarczyłby sam HDMI, ale TV nie ma chyba HDMI ARC.

 

Mój TV ma 3xHDMI: HDMI ARC, HDMI DVI i HDMI IN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...