Skocz do zawartości
radixtg

Czy Sony A89 radzi sobie z modułem CC od Canal+?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry...

Jak w temacie.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów orientuje się

w takim temacie?

Chciałbym dekoder - stary Turbo Box - zamienić na moduł wsadzany do TV.

 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za info

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ? Nikt nic nie wie ? Nie macie A8 ?? 😉 Z modułem od C+ zamiast dekodera.... ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam A8 ale z dekoderem, który obsługuje karty jak i CI. Wsadzanie modułu do TV to dla mnie nieporozumienie. 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, radixtg napisał:

Dlaczego?
Nieporozumienie?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Bo działanie tunera jest błyskawiczne, a nie powolne jak w TV. Mam dwie głowice i PIP więc mogę oglądać i nagrywać kilka programów w tym samym czasie oraz wiele dodatkowych funkcji jak np E2iPlayer odtwarzacze MM, Multiroom itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mnie się nie spieszy.
2. Nie potrzebuje multirooma
3. Im mniej pudełek tym lepiej.
4. Nie dekoduje oscamem, nie chce iptv.
5. Chcę kable wsadzić do TV i mieć jednego pilota.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, radixtg napisał:

1. Mnie się nie spieszy.
2. Nie potrzebuje multirooma
3. Im mniej pudełek tym lepiej.
4. Nie dekoduje oscamem, nie chce iptv.
5. Chcę kable wsadzić do TV i mieć jednego pilota.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

W takim razie zamów przez internet i zobaczysz. Jak nię będzie dobrze latał to zwrócisz w ciągu dwóch tygodni bo masz do tego prawo i nic się nie stanie.😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio?
Mogę zamówić i oddać?
Ależ odkrycie.

To ja wiem.
Zapytać chciałem... Czy ktoś coś wie, zanim zamówię i zapłacę.
Nie mam czasu na testowanie i te bzdurne zabawy.
Potem na odsyłanie i czekanie na zwrot.
Takie porady nie są potrzebne.

Myślałem że ktoś ma doświadczenia.
Okazuje się że nie.

Dziękuję

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz nikt nie pcha modułu do tego TV. Goście na Sky czekają po 20 sekund na zmianę kanału, ale Ty masz czas.😂
 

Edytowane przez vvalery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten moduł to padaka,miałem go i po 5 reklamacjach udało mi się go wymienić na tuner,też padaka zresztą,ale będe apelował o wymiane na lepszy przy przedłużeniu umowy:).Natomiast drugi moduł,ten szary,starszy z kartą cameleon działa elegancko i w starej plaźmie i w vu zero4K .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak widzisz nikt nie pcha modułu do tego TV. Goście na Sky czekają po 20 sekund na zmianę kanału, ale Ty masz czas.
 
Konkrety...

Teraz już lepiej. Ale wcześniej to słabo było z konkretami.

Dzięki

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Ten moduł to padaka,miałem go i po 5 reklamacjach udało mi się go wymienić na tuner,też padaka zresztą,ale będe apelował o wymiane na lepszy przy przedłużeniu umowy:).Natomiast drugi moduł,ten szary,starszy z kartą cameleon działa elegancko i w starej plaźmie i w vu zero4K .
Dzięki za info

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Czarno to widzę czytając takie rzeczy. Zresztą jeżeli się komuś nic nie chce to trudno. Zainwestować parę złotych, a oddanie to sekunda.
https://community.sony.pl/t5/android-tv/wspolpraca-sony-65ag9-z-modulem-cam-canal-ci-ecp/td-p/3682784
Dziękuję za link.
Przydatne info.
Pozdrawiam serdecznie...
Chyba nie kupię modułu.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radixtg. Mam moduł Polsatu jeden z pierwszych i on śmiga wyśmienicie. Drugi TNK HD co jest padaką ostatnią, a jak miałem wpięte obydwa to masakra na obydwu. Dlatego pisałem Ci o tunerze. Jednym guzikiem włączam jednocześnie TV i tuner HDMI-CEC i defakto pilota od TV nie widzę. Nowe moduły z kartami to na 90% kłopot większy bądź mniejszy. 🙂

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, vvalery napisał:

Radixtg. Mam moduł Polsatu jeden z pierwszych i on śmiga wyśmienicie. Drugi TNK HD co jest padaką ostatnią, a jak miałem wpięte obydwa to masakra na obydwu. Dlatego pisałem Ci o tunerze. Jednym guzikiem włączam jednocześnie TV i tuner HDMI-CEC i defakto pilota od TV nie widzę. Nowe moduły z kartami to na 90% kłopot większy bądź mniejszy. 🙂

Pozdrawiam,

Jasne. Wiem, że na "starych" kartach wszystko było OK. Znam temat kart do TV od prawie 8 lat. Mam w otoczeniu jednego LG, 7 letniego, który leci z modułem TNK HD. I wszystko jest spoko. O Sony słyszałem dużo... ale jeszcze żadnego pozytywnego zdania o modułach w SONY, bo tu same problemy. Nie chce mi się zamawiać, płacić, zwracać, itd. Miałem dekoder NC+, ale megaśnie stary. W zasadzie TV nie oglądam.. pomyślałem, że skoro jednak TV wielki kupiłem to może odświeżę też ten kanał dostarczania contentu. Chciałem do testów od NC+ moduł.. ale oni robią same problemy, więc z nimi nie gadam. Rozwiązuje umowę z NC+ i zamykam temat telewizji. 😉

Edytowane przez radixtg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, radixtg napisał:

Jasne. Wiem, że na "starych" kartach wszystko było OK. Znam temat kart do TV od prawie 8 lat. Mam w otoczeniu jednego LG, 7 letniego, który leci z modułem TNK HD. I wszystko jest spoko. O Sony słyszałem dużo... ale jeszcze żadnego pozytywnego zdania o modułach w SONY, bo tu same problemy. Nie chce mi się zamawiać, płacić, zwracać, itd. Miałem dekoder NC+, ale megaśnie stary. W zasadzie TV nie oglądam.. pomyślałem, że skoro jednak TV wielki kupiłem to może odświeżę też ten kanał dostarczania contentu. Chciałem do testów od NC+ moduł.. ale oni robią same problemy, więc z nimi nie gadam. Rozwiązuje umowę z NC+ i zamykam temat telewizji. 😉

Spróbuj może Polsat bo on powinien lepiej śmigać. Zawsze coś pooglądać można. 😉 U mnie wszystko na wysokim bitrate lata na vu uno 4K i pewnie na Sony zagada. Polsat może Ci wypożyczy na testy bo są bardziej elastyczni. 
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...