Skocz do zawartości
pmcomp

nowe filmy na Blu-Ray

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć,

płytki w Niemczech już są, niestety nie uwidzisz z polskimi napisami. Nawet te od Columbii, które w Polsce mają napisy, tam mają tylko angielskie, niemieckie i ... tureckie :rolleyes: .

Co do cen: Najteńsza są Fox'y: od 20 do 25 EUR.
Pozostałe czyli Paramount, Warner, Touchstone, Disney od 32 do 35 EUR.

Oto co przywiozłem:

1. trylogia Mission Impossible - DD5.1 (ENG, DE, FR), napisy ENG, DE, FR, opisu regionu brak - cena tylko 59 EUR (sama wersja III kosztuje 36 EUR - sic!)
2. Alien vs Predator - DTS HD 5.1 ENG, DTS 5.1 (DE, FR), napisy ENG, DE, FR, NL, region B [b](co by oznaczało, że płytki Fox'a zakupione w USA będą miały tylko Region A !!!)[/b]
3. Enemy of the State - DD 5.1 (ENG, DE, FR), IT, DTS 5.1 (DE, IT), PCM 5.1 48/16 ENG, napisy ENG, DE, FR, IT, region A,B,C
4. Speed - DTS HD 5.1 ENG, DTS 5.1 (DE, FR), napisy ENG, DE, FR, NL, region B
5. Behind the Enemy Lines - DTS HD 5.1 ENG, DTS 5.1 (DE, FR), napisy ENG, DE, FR, NL, region B.

[color="#FF0000"]Jedna uwaga (bo miałem z tym problem przy zakupie a sprzedawcy oczywiście nie wiedzieli): filmy mające opis DTS 5.1 HD odtworzone z PS3, które jest połaczone optycznym kablem cyfrowym (dźwięk) z amplitunerem, posiadającym na pokładzie tylko dekodery DD i DTS, odtwarza [b](na szczęście) [/b]dźwięk w DTS 5.1. Co by oznaczało, że albo DTS HD jest kompatybilny wstecz albo że na płytce jest też dodatkowa, nieopisana ścieżka DTS 5.1[/color]

Pozdro.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No potestowaliśmy dzisiaj trochę te tytuły (swoją paczkę w MI też dostałem) no i naprawdę warto było brać te filmy.

Są bardzo dobrze zeskanowane i do tego ten DTS!!!!!! Widać, że już wogole nie dają DD5.1 bo po co ; ) szkoda miejsca. AvsP 35mbps hehe nie mam pytań a same ciemne sceny;p REWELKA OBRAZ.

Mnie najbardziej rajcował pack z MI i teraz właśnie sobie jeszcze siedze i sprawdzam: III gładzi na ziemie jest tak misrzowsko zrobiona: widać, że nowe filmy są stworzone dla BD i HDDVD.

Ale moja ulubiona część to II i ona też nie rozczarowuje. Ah ja już się zakochałem w nośnikach nowej generacji ; ) nic innego mnie już nie rajcuje.

Warto brać filmy z netu (albo pojechać ;p ) bo u Nas to pewno za rok wydadzą takie tytuły jak wyżej ; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Ja mieszkam w Berlinie i powiem ze repertuar filmow miedzy sklepami MM i MediMax sie bardzo rozni. Tzn. w MediMax jest wiecej tych filmow tzn,. tytolow.

A jesli chodzi o polskie napisy to wyszly 2 filmy na BR. To jest Heelboy i Indentify. Mysle ze dobrze napisalem.

Jesli ktos sie wybiera do Berlina niech do mnie napisze a ja go przewioze po wszystkich sklepach z filmami. I w kazdym sklepie bedzie inny repertuar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...