Skocz do zawartości
blazej_t

Fujitsu-Siemens MYRICA V40-1 40" albo coś do X360

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich..

Fujitsu-Siemens MYRICA V40-1 40"

Czy ktoś ma w domu ten telewizor? Jakie są opinie o tym produkcie?
Czy próbowaliście podłączać Xboxa 360 pod ten TV? Jak wygląda kablówka a jak DVD z upscalingiem? Jak z czernią?

Muszę przyznać, że do wczoraj zdecydowany byłem na Amoi ale po testach gmeru i lizarazu i problemach z podłączeniem X360 po komponencie zmieniłem obiekt zainteresowań (sorki ale nie podoba mi się to, że obraz nawet na sekundę się wyłącza - wszystko powinno być cacy :) ).

Albo inne pytanie - co byście polecili do kwoty 9 tys, tak aby przede wszystkim obraz z X360 dobrze wyglądał, poźniej DVD i kablówka? Wolałbym większe przekątne min. 37", nalepiej 40" albo nawet jeżeli miałaby to być jakaś dobra plazma to 42". A może plazma LG 42PX5R?


Dzięki z góry za podpowiedzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod X360 kupujemy LCD :P , plazma odpada (w/g mnie) :) . Ja polecał bym Sony KLV-S40A10E, KLV-V40A10E; Samsung LE40M51B, LE40M61B. Fujitsu-Siemens MYRICA V40-1 40" nie znam :) .

Edytowane przez ant3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='blazej_t' date='13.03.2006, 14:05 ']Witam wszystkich..

Fujitsu-Siemens MYRICA V40-1 40"

Czy ktoś ma w domu ten telewizor? Jakie są opinie o tym produkcie?
Czy próbowaliście podłączać Xboxa 360 pod ten TV? Jak wygląda kablówka a jak DVD z upscalingiem? Jak z czernią?

Muszę przyznać, że do wczoraj zdecydowany byłem na Amoi ale po testach gmeru i lizarazu i problemach z podłączeniem X360 po komponencie zmieniłem obiekt zainteresowań (sorki ale nie podoba mi się to, że obraz nawet na sekundę się wyłącza - wszystko powinno być cacy :) ).

Albo inne pytanie - co byście polecili do kwoty 9 tys, tak aby przede wszystkim obraz z X360 dobrze wyglądał, poźniej DVD i kablówka? Wolałbym większe przekątne min. 37", nalepiej 40" albo nawet jeżeli miałaby to być jakaś dobra plazma to 42". A może plazma LG 42PX5R?
Dzięki z góry za podpowiedzi..
[right][post="2082"][/post][/right][/quote]

Nom na AMOI był jakis problem a ponieważ nie ma innych podlaczen X360 do HDTV bo component to jedyna opcja(nic sie w menu nie ustawia bo to ma grac odrazu) wiec cos jest nie halo na wejsciu (cos sie gryzlo najwidoczniej tyle ze my to sprawdzalismy przez 30 minut i nic nie rozkminialismy w tej sprawie wiec pewno rozwiazanie jakies musialo byc. Tak mysle.

Co do TV do 9tys to wykluczajac AMOI a ma byc duze to jakas plazma (no i ten Fujitsu-Siemens Myrica V40-1 40" LCD TV )


-Fujitsu-Siemens Myrica V40-1 40" LCD TV. Hm cena jest wyjatkowo atrakcyjna.
X360 napewno bedzie działał bosko (ten TV ma pelne 720p a plazmy nie) ale jezeli chodzi o telewizje to moze byc gorzej niz np. ponizsze Telewizory. Ale do super ostrej grafy to tylko taki :P

-PIONEER PDP-42RXE Cena 8999zl. Tu zonka byc raczej nie moze.
HDMI 1 Component video 1 Wejście S-Video 1 Wejście RCA AV 1 EURO/SCART 3 Wejście antenowe 1

-42" Fujitsu-Siemens P42-2H 10 000:1 ten tez koło 8500zl. Dane i wyposazenie tez okej. Ma wszystko co potrzeba do lux grania :)

Plazm jest sporo w tym przedziale i mozna wymieniac dalej. Niewiem trudny wybor. Ja zawsze bylem napalony na Pionieera wiec mysle ze na tym modelu 42 bys sie nie zawiodl. Ta minimalnie nizsza rozdzielczosc pewno ma bardzo male znaczenie i gry i tak skoszą beret :) Ja niewiem co wybrac ;p Troche dziwnie niska jest ta cena za ten LCD 40". [b]W sumie do X360 zawsze zalecaja LCD no bo LCD maja full 720p a plazmy zawsze jakies 1024 albo 1020 itp.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja w chacie mam i jedno i drugie, tzn.
Amoi 37" (do filmów HD) a dla córy FSC V40-1
polecałbym oczywiście Amoi, ale jeśli przy współpracy z Xbox jest coś nie halo, to zdecydowanie FSC jest ok,
przede wszystkim to urządzenie bardzo użytkowe, nadaje się również dobrze jako TV czy jako moniotr do PC, czy dvd, posiada 2 x component, DVI, VGA...itd, więc jest bardzo uniwersalny, zresztą takie jest załozenie Siemensa
bardzo ładnie wyświetla 720p, zero smużenia, 2 tunery TV podobnie jak w Amoi, obsługa nie tak super jak w Amoi, ale ułatwieniem jest oddzielna klawiatura na pilocie do obsługi tunera primary i oddzielnie slave, przyzwyczaić się trezba do małej zwłoki w załadowyywaniu obrazu po poleceniu z pilota np przy przełączaniu trybów pracy, zresztą zdecydowana większosć tak działa, prócz Amoi bo on reaguje chyba w milisekundach...
dodatkowo prosty wręcz surowy design, ramka wokół matrycy nic wiecej, od razu doradzam powiesić na ścianie, prezentuje się naprawdę OK
o dziwo jest cały metalowy i jest lżejszy od np Sony S czy V, które sa plastikowe,
alternatywa jest tu Plazma FSC P42-2H, dokładnie te same menu, pilot, wyposażenie, tyle że 2 cale wiecej i że plazma, miałem tę plazmę, ale poprosiłem o wymianę na V40-1, choć plazma jest jak dla mnie nieco ładniejsza, bo ma cienszą ramkę wokół matrycy, tym bardziej lepiej pezentuje się na ścianie..ale to już kwestia gustu,
dużo się pisze i czyta o serwisach LG czy samsunga, czuli najbardziej popularnych, serwis FSC działa super, problemy zgłąszasz na help desk,jesli porada telefoniczna nic nie daje kierują towar od razu do serwisu pod warszawą, potem towar wraca do ciebie UPSem, bezproblemowo,
a awaryjność jest podobna tak niewielka, że nie opłaca się siemensowi tryzmac serwisantów, i wszystek towar jest dostarczany do serwisu centralnego gdzies w NRD, po czym szybciutko wraca do klienta
jedyny brak to V40-1 HDMI, ma DVI z HDCP, ale to chyba żaden problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o opinie na temat Fujitsu Siemens Myrica PQ42-1 Edytowane przez marian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...