Skocz do zawartości
BoDeX

ONKYO TX-SR605 w Europie .

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dokładny opis tutaj : [url="http://www.eu.onkyo.com/products/product_en_5710611.html"]ONKYO TX-SR605 opis.[/url]


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W nowe dekodery zostanie wyposażona nowa linia modeli ONKYO .

TX-SR605 Faroudja DCDi Edge
TX-SR705 Faroudja DCDi Edge deinterlacing technology
TX-SR805 Faroudja DCDi Edge deinterlacing technology
oraz modele z wyższej półki
TX-SR875 1080i HQV Reon chip by Teranex
TX-SR905 1080p HQV Reon chip by Teranex


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SPOKO WSZYTSKO FAJNIE TYLKO MOZE MI KTOS DAC NAMIARY NA ZESTAW GLOSNIKOW DO TAKIEGO IMPLITUNERA
ALBO MOZE LEPIEJ KUPYWAC POJEDYNCZO NIE W ZESTAWIE, NIE WIEM
TZN. JAKA MOC NA GLOSNIKACH ITD:)POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czytam test tego amplitunera.
Znów ktoś kogoś robi w bambuko. Niby jest HDMI 1.3 a okazuje się, że dzwięk z Toshki XE1 i z PS3 jako bitstream nie przechodzi, można tylko dać konwersję
do PCM. Za to sprzęt video podłączony do ampli-tunera analogowymi złączami jest wypuszczany dalej kablem HDMI. Na Ebay'u z wysyłką kurierską do Polski za około 1600 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pawcio611' post='46502' date='05.05.2007, 16:49 ']SPOKO WSZYTSKO FAJNIE TYLKO MOZE MI KTOS DAC NAMIARY NA ZESTAW GLOSNIKOW DO TAKIEGO IMPLITUNERA
ALBO MOZE LEPIEJ KUPYWAC POJEDYNCZO NIE W ZESTAWIE, NIE WIEM
TZN. JAKA MOC NA GLOSNIKACH ITD:)POZDRAWIAM[/quote]

Kazdy normalnej wielkosci glosnik pasuje do tego wzmacniacza.

TYLKO PO CO SKORO PISZA ZE ZADEN :angry: odtwarzacz HD czy BR nie przesyla dzwieku HD przez HDMI ????? :rolleyes::unsure::blink:

Czyli mielismy racje piszac od pocztku, ze wzmacniacze z wejsciem analogowym MULTI sa nadal najlepszym wyjsciem ! :P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mielismy racje piszac od pocztku, ze wzmacniacze z wejsciem analogowym MULTI sa nadal najlepszym wyjsciem ! :rolleyes::unsure::blink:
[/quote]

Ja bym poczekal na 905. Ktos wie kiedy moze sie u nas pojawic? Chocby w prywatnym imporcie. :angry: Bo oficjalny jak zwykle piec lat za murzynami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onkyo TX-SR605 obsługuje nowe formaty dźwięku poprzez bitstream. Problem leży po stronie Toshiby i PS3 - z nieustalonych jeszcze przyczyn nie mogą one wypuścić dźwięku w ten sposób (na AVSForum była dyskusja na ten temat).

Ale to w sumie żaden problem. Wszyscy zdajecie sobie chyba sprawę z tego, że HDMI 1.3 to czysta zagrywka marketingowa :rolleyes: Dźwięk np. DD+ zdekodowany w odtwarzaczu i przesłany przez HDMI 1.2a jako wielokanałowy PCM nie będzie się różnić ani jednym bitem od DD+ przesłanego przez HDMI 1.3 jako DD+ i zdekodowanego w amplitunerze. W obu przypadkach układ DSP amplitunera otrzymuje [b]identyczny[/b] cyfrowy sygnał. I nie można tu mówić, że np. amplituner dekoduje dźwięk lepiej od odtwarzacza (czy odwrotnie), bo sposób dekodowania jest ściśle sprecyzowany w specyfikacji każdego kodeka dźwiękowego i wszystkie układy przeprowadzają go tak samo, gdziekolwiek by się nie znajdowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[u]Niestety to DD Plus to zagrywka marketingowa[/u], takie lepsze MP3, bez ktorego da sie zyc. :rolleyes:
Nowe formaty dzwieku to np. DD True HD, z przesylem do 18 MB/s, bezstratny kodek z wysoka dynamika. Roznica powinna byc jak miedzy MP3 a CD (minimum). A te nowe standardy ida tylko przez HDMI 1.3, ktorego jak czytam w testach nie ma ZADEN obecny odtwarzacz HD czy BD. :unsure:
Dlatego kupno tego wzmacniacza to zbedny wydatek, bo po co kupowac tor audio i dekodery ktory nie dostana odpowiedniego sygnalu ? Chyba, ze chodzi o rozgaleziacz HDMI, ale w tym wypadku upskalowanie sygnalu analogowego video jest tylko do 720 p.
Jak dla mnie nie jest to optymalny zakup. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='crazy-j' post='53390' date='14.07.2007, 09:11 '][u]Niestety to DD Plus to zagrywka marketingowa[/u], takie lepsze MP3, bez ktorego da sie zyc. :angry:
Nowe formaty dzwieku to np. DD True HD, z przesylem do 18 MB/s, bezstratny kodek z wysoka dynamika. Roznica powinna byc jak miedzy MP3 a CD (minimum). A te nowe standardy ida tylko przez HDMI 1.3, ktorego jak czytam w testach nie ma ZADEN obecny odtwarzacz HD czy BD. :P
Dlatego kupno tego wzmacniacza to zbedny wydatek, bo po co kupowac tor audio i dekodery ktory nie dostana odpowiedniego sygnalu ? Chyba, ze chodzi o rozgaleziacz HDMI, ale w tym wypadku upskalowanie sygnalu analogowego video jest tylko do 720 p.
Jak dla mnie nie jest to optymalny zakup. :P[/quote]


Dlatego ja zakupię przełącznik firmy ZEKTOR MAS7.1, o którym pisałem w dziale kabelków, do niego podłacze po analogu Panasonica BDP10A, docelowo zapewne Toshibę EX1 i jeszcze mojego wieloformatowego Marantza z SACD i DVD-Audio na pokłądzie, a wyjście tegoż ZEKTORa do mojego procesora dźwięku Tag McLaren. Do tego jeszcze tory wizji po HDMI i tory "zwykłych" cyfrowych dźwięków po optyku czy coaxialu i ... jestem w domciu.
:rolleyes::unsure::blink: .
Wadą tego rozwiązania jest oczywiście koszt przełącznika i koszt 4 x 6 dobrych kabli audio, które też kosztują.
Ale mam święty spokój i nie muszę kupować nowego amplitunera z "gorszym" dźwiękiem na pokładzie.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczegolnie, ze Panasonic BDP10A (nie wiem ktora wersja) stanial bardzo i jest tanszy niz Sony, EX1 czy Samsung (w Szwecji 6000 SEK czyli okolo 2400 zl).
Ma na pokladzie 7.1 i DD HD - czy ktos to slyszal ??? Jakie wrazenia ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='crazy-j' post='53390' date='14.07.2007, 09:11 ']Nowe formaty dzwieku to np. DD True HD, z przesylem do 18 MB/s, bezstratny kodek z wysoka dynamika. Roznica powinna byc jak miedzy MP3 a CD (minimum). A te nowe standardy ida tylko przez HDMI 1.3, ktorego jak czytam w testach nie ma ZADEN obecny odtwarzacz HD czy BD. :D[/quote]
Chyba nie do końca zrozumiałeś mój post. Dotyczy on każdego nowego formatu dźwieku. Jeśli odtwarzacz HD dekoduje Dolby TrueHD do PCM i prześle sygnał przez HDMI 1.1/1.2a to efekt będzie identyczny z tym, gdyby bitstream DTHD został przesłany przez HDMI 1.3 i zdekodowany w samym amplitunerze. [i]Nie ma prawa być różnicy w jakości dźwięku[/i] ergo HDMI 1.3 jest zbędne. Do cieszenia się jakością Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS-HD i DTS-HD Master Audio wystarczy amplituner z HDMI 1.1/1.2a, który potrafi przyjąć wielokanałowy PCM.

Zresztą co się mam rozpisywać: [url="http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=789994"]ten wątek wszystko wyjaśnia[/url].

Co do różnicy w jakości dźwięku między DD+ a Dolby TrueHD (czy też dowolną inną bezstratną formą zapisu) nie jest ona aż tak diametralna. Nasze technologie kompresji audio przeszły długą drogę od czasów MP3. DD+ jest oparty na rozwiązaniach MPEG4 Advanced Audio Coding, który pozwala zachować świetną jakość dźwięku nawet przy niskich bitrate'ach. Testy potwierdzają, że różnica owszem jest słyszalna, ale z nóg nie zwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Mazoku' post='53431' date='14.07.2007, 18:21 ']Chyba nie do końca zrozumiałeś mój post. Dotyczy on każdego nowego formatu dźwieku. Jeśli odtwarzacz HD dekoduje Dolby TrueHD do PCM i prześle sygnał przez HDMI 1.1/1.2a to efekt będzie identyczny z tym, gdyby bitstream DTHD został przesłany przez HDMI 1.3 i zdekodowany w samym amplitunerze. [i]Nie ma prawa być różnicy w jakości dźwięku[/i] ergo HDMI 1.3 jest zbędne. Do cieszenia się jakością Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS-HD i DTS-HD Master Audio wystarczy amplituner z HDMI 1.1/1.2a, który potrafi przyjąć wielokanałowy PCM.

Zresztą co się mam rozpisywać: [url="http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=789994"]ten wątek wszystko wyjaśnia[/url].

Co do różnicy w jakości dźwięku między DD+ a Dolby TrueHD (czy też dowolną inną bezstratną formą zapisu) nie jest ona aż tak diametralna. Nasze technologie kompresji audio przeszły długą drogę od czasów MP3. DD+ jest oparty na rozwiązaniach MPEG4 Advanced Audio Coding, który pozwala zachować świetną jakość dźwięku nawet przy niskich bitrate'ach. Testy potwierdzają, że różnica owszem jest słyszalna, ale z nóg nie zwala.[/quote]

Wszytko to prawda, ale w przypadku Toshiby, dalej nici z DTS MA. Przy konwersji do PCM znów dostaniemy tylko dzwięk DTS core.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Mazoku' post='53431' date='14.07.2007, 18:21 ']Chyba nie do końca zrozumiałeś mój post. Dotyczy on każdego nowego formatu dźwieku. Jeśli odtwarzacz HD dekoduje Dolby TrueHD do PCM i prześle sygnał przez HDMI 1.1/1.2a to efekt będzie identyczny z tym, gdyby bitstream DTHD został przesłany przez HDMI 1.3 i zdekodowany w samym amplitunerze. [i]Nie ma prawa być różnicy w jakości dźwięku[/i] ergo HDMI 1.3 jest zbędne. Do cieszenia się jakością Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS-HD i DTS-HD Master Audio wystarczy amplituner z HDMI 1.1/1.2a, który potrafi przyjąć wielokanałowy PCM.[/quote]

Wszystko pięknie, tylko ... takich playerów, które potrafią toto zdekodować są raptem ... DWA, jeden BR ( i to bez DTS HD MA) i jeden HD-DVD (ten podobno, bo nie sprawdzałem).
Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='crazy-j' post='53401' date='14.07.2007, 11:26 ']Szczegolnie, ze Panasonic BDP10A (nie wiem ktora wersja) stanial bardzo i jest tanszy niz Sony, EX1 czy Samsung (w Szwecji 6000 SEK czyli okolo 2400 zl).
Ma na pokladzie 7.1 i DD HD - czy ktos to slyszal ??? Jakie wrazenia ???[/quote]

MAM, przetestuję !!!

Pozdro Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='53445' date='14.07.2007, 20:39 ']Wszystko pięknie, tylko ... takich playerów, które potrafią toto zdekodować są raptem ... DWA, jeden BR ( i to bez DTS HD MA) i jeden HD-DVD (ten podobno, bo nie sprawdzałem).
Pozdro[/quote]
No fakt... Wśród tych setek oferowanych na rynku odtwarzaczy HD-DVD/BD to rzeczywiście ułamek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mazoku' post='53466' date='14.07.2007, 23:14 ']No fakt... Wśród tych setek oferowanych na rynku odtwarzaczy HD-DVD/BD to rzeczywiście ułamek ;][/quote]

No to inaczej:
playerów, które potrafią zdekodować DTS HD MA jest ... zero ... czyli nie ma :lol: .
Jak ci sie podoba taki ułamek?

Mało tego, playerów które potrafią przesłać do ampa przez HDMI bitstream DTS HD czy Dolby TrueHD też jest ... zero ... czyli nie ma (jeśli wierzyć informacjom z netu).

Czyli zafundowanow nam nowe generacje sprzętu o niepełnych mozliwościach co w przypadku np PS3 prosi się o zwroty do producenta ze względu na niezgodność towaru z ofertą, a na to są odpowiedmnie paragrafy w odpowiednich ustawach. No cóż, zawsze piszę, że to się nazywa marketing.

PS. Panasonic wyraźnie pisze na pudełku, że dekoduje tylko DTS HD HR, a w instrukcji jest wręcz napisane, że nie dekoduje HD DTS MA tylko wypuszcza DTS core, co mnie osobiście bardzo martwi, bo mam kilka filmów z Niemiec właśnie w DTS HD MA.

No cóż, tacy technologicznie freakerzy jak ja zawsze płacą frycowe na początku. Poczekamy jeszcze z rok, może dwa i wszystko będzie ładnie i pięknie

PS2. Na razie posiadam Panasonica BD10A, ponieważ jako jedyny BD na rynku potrafi chociaż zdekodować DD+, Dolby TrueHD i DTS HD HR i wypuścić toto przez analog 7.1. A niestety SONY BDP-1 bardziej mi się podoba, jest zbudowany jak czołg, ma świetną sekcję analogową ale ... nie reguluje opóźnień i wzmocnienia dla poszczegółnych kanałów przy wyjściu analogowym 5.1 zapewne dlatego, że na tym wyjściu wysyła [b]tylko sygnały PCM 5.1[/b] (na szczęście trochę filmów ma takie ścieżki) /czyli nie dekoduje wewnętrznie nowych formatów i wypuszcza z nich tylko wersję core czyli zwykłe DD 48kHz 640kb i DTS 48kHz i do 1500kb/ i odtwarza SACD, a tam filozofią jest umiejscowienie słuchacza w równej odległości od głośników (czyli opóźnienia nie muszą być regulowane). SONY zapomniało tylko o użytkownikach, którzy posiadają zestawy głośnikowe o różnych skutecznościach i powinna być chociaż regulacja wzmocnienia. A warcając do Panasonica ten model też nie potrafi ustalić różnych odległości do głośników tylnych czy bocznych, a ja tak włąśnie mam i w efekcie musiałem z kalku.latorem obliczać średnie i przyjąć jakiś kompromis.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mazoku' post='53431' date='14.07.2007, 18:21 ']Zresztą co się mam rozpisywać: [url="http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=789994"]ten wątek wszystko wyjaśnia[/url].

Co do różnicy w jakości dźwięku między DD+ a Dolby TrueHD (czy też dowolną inną bezstratną formą zapisu) nie jest ona aż tak diametralna. Nasze technologie kompresji audio przeszły długą drogę od czasów MP3. DD+ jest oparty na rozwiązaniach MPEG4 Advanced Audio Coding, który pozwala zachować świetną jakość dźwięku nawet przy niskich bitrate'ach. Testy potwierdzają, że różnica owszem jest słyszalna, ale z nóg nie zwala.[/quote]

Przeczytalem ten watek, rozwiazanie jest raczej TEORETYCZNE ze wzgledu na niekompatybilnosc sprzetu. Bardziej wierze gosciom z CNET, ktorym (jak rozumiem test wzmacniacza) nie udalo sie uzyskac dzwieku HD (nie z winy wzmacniacza).

Co do roznicy w dzwieku: roznica miedzu DVD a 720p tez nie powala, ale chyba kazdy wybierze 720p. Nie rozumiem idei stratnych kompresji dzwieku przy tak duzych objetosciach dyskow.
Pozdr.

[quote name='pmcomp' post='53448' date='14.07.2007, 20:40 ']MAM, przetestuję !!!

Pozdro[/quote]

Dzieki, cos bedzie wiadomo :lol: Prosilbym tez o ocene upskalowania DVD, bo opinie w testach sa skrajnie rozne.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='crazy-j' post='53490' date='15.07.2007, 12:35 ']Co do roznicy w dzwieku: roznica miedzu DVD a 720p tez nie powala, ale chyba kazdy wybierze 720p. Nie rozumiem idei stratnych kompresji dzwieku przy tak duzych objetosciach dyskow.[/quote]

No.... różnica między PAL DVD a 720p to dokładnie 2,22 razy więcej informacji: PAL = 720x576 = 414720 pixeli a 720p to 1280x720 = 921600 pixeli... Mnie ta różnica powaliła. Oczywiście nie mogę się doczekać zmiany projektora na 1080p....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko szukam amplitunera no wsunie mam już coś na oku ale wole was sie spytać zależy mi głownię filmy wojenne ,Horrory i muzyka taka jak Sleyer ,Obituary Napalm Death,Norbit Angel to sa wstępnie przeze mnie wybrane modele DENON AVR-1509 cena 1195.00 PLN ,Yamaha RXV-463 B,1049.00 PLN Yamaha RX-V 563,Pionier VSX-917-S i mam na uwadze kolumny Sony SS-SFCR500 albo Pionier S-V240-QL No i teraz nie wiem co i jak za wszelkie sugestie i czym sie kierować co warto a co nie i wszelkie tego typu uwagi będę wdzięczny pozdrawiam KRET CZOŁOWY DZIAŁACZ PODZIEMIA-) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście radziłbym odłożyć odrobinę więcej kasy i kupić wzmaka który dekoduje wszystkie formaty (Pioneer, Denon, Onkyo, H/K itd). Bez dekoderów to taka oszczędność jak rezygnacja z ABS w samochodzie. Chyba, że masz już odtwarzacz BR lub nie planujesz HD ? Z tych co podałeś nie potrafię doradzić, za te pieniądze gdybym musiał kupiłbym jeszcze starszy ale dobrej jakości analogowy ampli (Denon, Yamaha itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='crazy-j' post='128850' date='01.11.2008, 22:08 ']Ja osobiście radziłbym odłożyć odrobinę więcej kasy i kupić wzmaka który dekoduje wszystkie formaty (Pioneer, Denon, Onkyo, H/K itd). Bez dekoderów to taka oszczędność jak rezygnacja z ABS w samochodzie. Chyba, że masz już odtwarzacz BR lub nie planujesz HD ? Z tych co podałeś nie potrafię doradzić, za te pieniądze gdybym musiał kupiłbym jeszcze starszy ale dobrej jakości analogowy ampli (Denon, Yamaha itp).[/quote] No BR nie planuje wo gule do niczego mi to nie potrzebne i nie wiem co to daje telewizor ma HD REDY i ful hdd i i Zastanawiam sie czy moje ucho wyłapie wszystkie dekodery dźwięku czy odróżnię tak czy siak ale jeśli znasz jakieś :rolleyes: przyzwoity wzmacniacz ale nie za 15 tysięcy ale w miarę rozsądna cenę i sprawdzony ?to słucham ;) zależy mi na DTS i HDMI1,3 I USB w amplitunerze Wiesz zastanawiam sie nad YAMAHA Amplituner Audio/Video 7.1 HDMI / USB RX-V563 cena mnie zadowala 1 199 PLN no i sam zerknij i powiedz co brakuje Dane techniczne :
- tylko w pikantnej cenie redcoon!
- Dolby Pro-Logic, Dolby Pro-Logic II, Dolby Pro-Logic IIx
- Dolby Digital, Dolby Digital EX
- DTS Neo:6
- DTS Digital Surround
- DTS-ES, DTS-ES Discrete, DTS 96/24
- funkcja Scene
- 8 programów DSP
- przetworniki C/A Burr Brown 192kHz/24-bity
- Audio Delay
- tłumienie liniowe
- możliwość sterowania kilkoma strefami
- Night Listening Enhancer
- możliwość łączenia wzmacniaczy w celu uzyskania Bi-ampingu
- Compressed Music Enhancer
- Audio Mute
- obsługa iPoda za pośrednictwem opcjonalnej stacji dokującej Yamaha YDS-10
- menu ekranowe
- konwersja Component video z TBC
- automatyczne zapisywanie kanałów
- moc wyjściowa-DIN: (4Ohm, 1kHz, 0,7%THD): 7x 105 Watt
- charakterystyka częstotliwościowa: 10 Hz–100 kHz +0, -3 dB
- stosunek sygnałów do szumów (CD): 100 dB
- współczynnik zniekształceń: 0,06%
- częstotliwość podziału: 40, 60, 80, 90, 100, 110, 120, 160 i 200Hz
- pobór mocy: 240 W, w czasie czuwania: 0,8 W
- RDS
- liczba zapamiętywanych stacji: 40
- szum FM: 73dB/70dB
- pilot

Złącza :
- 5x wejść analogowych audio
- 4x wejścia audio
- 4x wejścia kompozytowe
- 3x wejścia S-video
- 2x wyjścia analogowe audio
- 2x wejścia optyczne cyfrowe
- 2x wejścia HDMI
- 2x wyjścia S-video
- 1x wyjście video
- 1x wejścia koaksjalne cyfrowe
- 1x wyjście cyfrowe optyczne
- 1x wyjście kompozytowe video
- 1x wyjście na Subwoofer
- 1x wyjście 8-kanałowe
- 1x wejście stereo
- USB :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie zamierzasz używać plejera BR, to złącze HDMI jest Ci chyba potrzebne do podłączenia bardzo dobrej jakości plejera DVD z możliwością upskalowania albo PS3???. W przeciwnym razie, ten wzmak ma za dużo. Bedziesz słuchał z tego wzmaka muzyki w innych pomieszczeniach ? Jeśli nie to" możliwość sterowania kilkoma strefami" niepotrzebna, tak samo jak "możliwość łączenia wzmacniaczy w celu uzyskania Bi-ampingu" jeśli nie masz kolumn które umożliwiają B-amp. Obługa iPoda za pośrednictwem opcjonalnej stacji dokującej Yamaha YDS-10 ? używasz ?

Nie znam reszty Twojego sprzętu, ale ten wzmak to za dużo w pewnych miejscach (po co przepłacać), i jeśli nadal dekodery dzwieku HD nie wchodzą w rachubę, szukałbym starszych ale lepszych, lub drozszych ale z dekoderami. Weź też uwagę pod uwagę aspekt ekonomiczny, BARDZO MAŁO osób spojrzy na Twój wybrany amplituner gdybyś go chciał odsprzedać bo już już jest "przestarzały"

Nie wiem jak w Polsce, cena używanych ampli z obsługą DVD to 300-600 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='crazy-j' date='02.11.2008, 10:15 ' post='128879']
Jeśli nie zamierzasz używać plejera BR, to złącze HDMI jest Ci chyba potrzebne do podłączenia bardzo dobrej jakości plejera DVD z możliwością upskalowania albo PS3???. W przeciwnym razie, ten wzmak ma za dużo. Bedziesz słuchał z tego wzmaka muzyki w innych pomieszczeniach ? Jeśli nie to" możliwość sterowania kilkoma strefami" niepotrzebna, tak samo jak "możliwość łączenia wzmacniaczy w celu uzyskania Bi-ampingu" jeśli nie masz kolumn które umożliwiają B-amp. Obługa iPoda za pośrednictwem opcjonalnej stacji dokującej Yamaha YDS-10 ? używasz ?

Nie znam reszty Twojego sprzętu, ale ten wzmak to za dużo w pewnych miejscach (po co przepłacać), i jeśli nadal dekodery dzwieku HD nie wchodzą w rachubę, szukałbym starszych ale lepszych, lub drozszych ale z dekoderami. Weź też uwagę pod uwagę aspekt ekonomiczny, BARDZO MAŁO osób spojrzy na Twój wybrany amplituner gdybyś go chciał odsprzedać bo już już jest "przestarzały"

Nie wiem jak w Polsce, cena używanych ampli z obsługą DVD to 300-600 zł.Głownie zto telewizorek ma HDMI i DVD wiec na pewno chce z tego korzystać zależy mi na DTS Dolby Pro-Logic, Dolby Pro-Logic II, Dolby Pro-Logic IIx
- Dolby Digital, Dolby Digital EX
- DTS Neo:6
- DTS Digital Surround
- DTS-ES, DTS-ES Discrete, DTS 96/24 zobaczę jak sie ma do rzeczy a port USB głownie służył by mi do muzyki słucham tylko DEATH METAL albo TRASH A poza tym chciałbym fajny sposób obejrzeć sobie film Amplituner bez nadmiaru tysiąca funkcji z których wykorzystam morze 4%No i fajnie by było jak by współpracował z Sony PlayStation 3 które zamówiłem Wiec to zamawiam Yamaha RX-V 663 chyba nic w miarę lepszego nie znajdę Dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam widze ze temat zakurzony:)moj problem polega na tym ze mam ps3 onkyo 605 i tv lcd 40x2000 i pora przesiasc sie na 3d ,tv oczywista sprawa do wymiany,ps3 aktualizacja oprogramowania ale co ze wzmacniaczem??tez go musze wymienic czy wystacrczy kupic jakis splliter hdmi i obraz puszczac bezposrednio na tv a dzwiek osobno na wzmacniacz z ps3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup player z 2 wyjściami HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...