Piotr Piechociński 0 Posted October 14, 2020 Witam wszystkich Forumowiczów, Czy posiada może ktoś soundbar Sennheiser Ambeo? Chciałbym się dowiedzieć jak się sprawuje i czy występują jakieś niepokojące usterki ponieważ sporo się naczytałem na avsforum, że występuje dosyć często usterka przytłumionego dźwięku. Jeżeli tak, to jak wygląda sprawa serwisu w PL. Za granicą na początku próbowali zwalić to na nieodpowiednie kable HDMI. Ponadto chciałbym się spytać czy przesyła on Dolby Vision z Netflixa (w specyfikacji jest, że obsługuje HDR). Pozdrawiam Quote Share this post Link to post Share on other sites
ma_ko 313 Posted August 3, 2021 Niestety ponoć bardzo awaryjny...prześle po EARC dziwek kazdy bezstratny przez TV ale niestety jest obarczony ryzykiem awaryjnych sztuk... Quote Share this post Link to post Share on other sites