Skocz do zawartości
Spoko_JG

Sprzedam Oled Sony Nowy 48 Cali

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Oled Sony Nowy 48 Cali


Sprzedam nowy tv Oled od Sony 48 Cali. Telewizor praktycznie nieużywany (może był pod prądem razem 3 dni), z 5 letnią gwarancją.

Kupiłem go za 7.500. Sprzedaję za 3.000 złotych (chcę go sprzedać). Telewizor bez jakiejkolwiek wady. Spakowany w karton czeka na nabywcę. Nie mogłem przyzwyczaić się do menu od Sony. Wróciłem do swojej plazmy od Panasonica. Odbiór osobisty w Jeleniej Górze. Proszę o konkretne i zdecydowane oferty.


  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Spoko_JG napisał:

Sprzedam Oled Sony Nowy 48 Cali


Sprzedam nowy tv Oled od Sony 48 Cali. Telewizor praktycznie nieużywany (może był pod prądem razem 3 dni), z 5 letnią gwarancją.

Kupiłem go za 7.500. Sprzedaję za 3.000 złotych (chcę go sprzedać). Telewizor bez jakiejkolwiek wady. Spakowany w karton czeka na nabywcę. Nie mogłem przyzwyczaić się do menu od Sony. Wróciłem do swojej plazmy od Panasonica. Odbiór osobisty w Jeleniej Górze. Proszę o konkretne i zdecydowane oferty.


Czy mozliwy jest odbior osobisty i platnosc gotowka po sprawdzeniu?

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pmcomp napisał:

Czy mozliwy jest odbior osobisty i platnosc gotowka po sprawdzeniu?

Myślę, że tylko taka opcja wchodzi  w grę.

22 minuty temu, southorn napisał:

Podejrzliwość w stosunku do tego ogłoszenia jest chyba uzasadniona? 🙂

Skąd bierzesz podejrzliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.10.2020 o 19:24, Spoko_JG napisał:

Skąd bierzesz podejrzliwość?

1. Nowy użytkownik.

2. Połowa ceny sklepowej

3. Zmiana z powodu "menu" TV

4. Powrót do starszej, gorszej technologii i jakości obrazu.

 

Jedynie wysoki status materialny sprzedającego jest uzasadnieniem bo strata 3-4 tyś zł. (ten TV to nowość w sklepach od dwóch miesięcy) wydaje się nierozsądna.

Chyba, że telewizor ma jakąś "niespodziankę".

Ale może przesadzam 🙂

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, southorn napisał:

1. Nowy użytkownik.

🙂

... Od 2007 r. to nowy użytkownik ?

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykła ściema ...już mi jeden z neta chciał wpakować tv warty 11k za 8k  nówka z dowozem nawet jak zapytałam czy może ma martwy czerwony pixel nie przyznał się a pixel był a gwarancji to nie podlega ..ale to moje zdanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, raf7705 napisał:

3 tys taniej, za jeden zły Pixel....
Brał bym emoji3.png

to bierz kolejne konto na olx  (uczciwej) firmy z Warszawy namierzyłam :) idę o zakład że ma wadę w postaci wypalonego pixela , obniżka z 11k na 8 k topowy model .,dowód zakupu też wątpliwy: https://www.olx.pl/oferta/oled-philips-65oled934-4k-android-ambilightx3-alexa-bowers-wilkin-CID99-IDGVpqW.html#21cb13f27c;promoted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają różnie odchyłki, a może to legal ogłoszenie? i ktoś z Was mógł zrobić  mega dobry diil? :D

są tacy co w Pl kupują np. zestaw jakiś filmów w cenie tego Tv :D po za tym, wyżej dobrze rozkminiono datę rejestracji użytkownika.

 

:rolleyes:

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, raf7705 napisał:

To nawet nie patrz na takie ogłoszenia emoji1.png.

Mam dwa oledy , w jednym czerwony piksel, poza tym bez zarzutu, obawiam się czy kiedyś i mnie spotkają na nich wypalenia i powidoki .a że lubię smolistą czerń  i smukły wygląd , lubię też ryzyko :) i przeglądam oferty sprzedaży tv w dobrej cenie. Aktualnie rozważam zakup do sypialni LG 55” OLED 55CX lub  Sony KD-55XH9505 .

9 minut temu, KamilaKorneta napisał:

 

w linku który wkleiłam wczoraj z olx dot modelu 65 oled934 za 7999  bardzo szybko sprzedawca podmienił ogłoszenie na tani 58PUS7304 za 2199 przypadek? wątpię.

Edytowane przez KamilaKorneta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sądzę.

Godzinę temu, Robert_1988_KrK napisał:

Ludzie mają różnie odchyłki, a może to legal ogłoszenie? i ktoś z Was mógł zrobić  mega dobry diil? :D

są tacy co w Pl kupują np. zestaw jakiś filmów w cenie tego Tv :D po za tym, wyżej dobrze rozkminiono datę rejestracji użytkownika.

 

:rolleyes:

ciekawe że gość  zarejestrował się i 13 lat czekał by napisać swój pierwszy post. Robert jak ktoś uzna to za super deal z pewnością napisze do posiadacza tego cuda.:) w mega promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...