Skocz do zawartości
Redakcja

"Władca Pierścieni" i "Hobbit" 4K Ultra HD Blu-ray na włoskim Amazon z polskimi napisami w dobrej cenie - już można zamawiać!

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem Hobbita.

Rewelacynie zdobiony. Po raz pierwszy ogladałem go na duzym ekranie poniewaz z BD ogladalem w 3D na OLEDzie.

To jest bez dwoch zdań film na duzy ekran i przede wszystkim na Atmosa na 13-u głośnikach.

 

Nastepny w kolejce to LOTR a potem Game of Thrones.

 

PS. Total Recall nie seobil na mnie takiego wrazenia jak Gliniarz. BTW obejrzalem zaraz po nowy Total Recall z BD i wydaje mi sie duuuuzo lepszym filmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny były 400-450zł na początku w ostatnim tygodniu po premierze zaczęli podnosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, D4r3KS napisał:

Ceny były 400-450zł na początku w ostatnim tygodniu po premierze zaczęli podnosić.

W Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pmcomp napisał:

 

 

Nastepny w kolejce to LOTR

Jest dobrze ... bardzo dobrze.

A dźwiek mistrzostwo świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak takie ceny były w Polsce. Nawet poniżej 400 zł...

Edytowane przez marciniozo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że jak wejdzie Amazon to skończy się windowanie cen przez dvdmax ten sklep to szkodnik na polskimi rynku.

Edytowane przez D4r3KS
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

490 pln, kto to kupuje

 Na Apple TV władca pierścieni wydanie rozszerzone 4K, DV, DA, polski lektor 5.1   40 pln od sztuki czyli 120 wychodzi 

wypożyczenie 10 pln

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie to idiotyzmem jest kupować filmy w wersji cyfrowej, wypożyczyć spoko, ale mimo że obraz na itunes robi już robotę to dźwięk nie ma nawet startu do ścieżki truehd/atmos z płyty.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, D4r3KS napisał:

Mam nadzieję że jak wejdzie Amazon to skończy się windowanie cen przez dvdmax ten sklep to szkodnik na polskimi rynku.

Nie bylbym takim optymistą, poza tym o ile pamiętam to wejście ogłosili już kilka lat temu, spolszczyli w części niemiecką wersję swojego serwisu i nastała cisza.
Chyba nie jesteśmy dla nich odpowiednio dużym rynkiem. Ebay w Polsce też się nie przebił.

Edytowane przez Jasiek_31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli wejść w tym roku ale przez koronowirusa nie uruchomili oddziału, w 2021 jak wszystko pójdzie dobrze i sytuacja się unormuje jest zaplanowane uruchomienie oddziału.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale jaki to problem kupować w niemieckim, czy francuskim Amazonie. Ja rozumiem, że wskazane jest wspieranie polskich firm, ale bez przesady. Jak to powiadają chytry dwa razy traci. 

Na początku sprzedaży edycja LOTR i Hobbit była dostępna w polskich sklepach nawet poniżej 400zł A teraz LOTR w dvdmax 694,99zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, jaczar napisał:

 kupuje

 wypożyczenie

Czujesz różnicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pmcomp napisał:

Czujesz różnicę?

przecież kupić na apple tv też możesz "Na Apple TV władca pierścieni wydanie rozszerzone 4K, DV, DA, polski lektor 5.1   40 pln od sztuki czyli 120 wychodzi "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czuje różnice

dlatego kupuje wersje cyfrowe 

1/4 ceny i nie zaśmiecam półek plastikiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jaczar napisał:

Czuje różnice

dlatego kupuje wersje cyfrowe 

1/4 ceny i nie zaśmiecam półek plastikiem 

Cóż, to jest wygodne do czasu gdy padnie Ci łącze albo będziesz miał problemy z jego stabilnością.

7 godzin temu, D4r3KS napisał:

Mieli wejść w tym roku ale przez koronowirusa nie uruchomili oddziału, w 2021 jak wszystko pójdzie dobrze i sytuacja się unormuje jest zaplanowane uruchomienie oddziału.

Uruchomią to uwierzę, tak jak powiedziałem, wchodzą od kilku lat i końca tego wchodzenia nie widać.
Amazon podobno kosi teraz największą kasę więc akurat powinni to wejście przyspieszać a nie opóźniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jaczar napisał:

Czuje różnice

dlatego kupuje wersje cyfrowe 

1/4 ceny i nie zaśmiecam półek plastikiem 

Ciesz się i oglądaj bo za chwile, za moment, za momencik może się okazać, że to co tak oszczędnie i tanio kupiłeś zostanie wycofane z oferty i wtedy pozostaną Ci tylko te niezaśmiecone plastikiem półki… nie ma takiej firmy, która daje 100% dożywotnią gwarancje dostępności kupionych cyfrowych treści.

No chyba, że się mylę :), oby...

Edytowane przez Nygus
  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmozercy.com/wpis/apple-odpowiada-na-zarzuty-o-usuwanie-filmow-z-itunes-oto-co-sie-wydarzylo/amp

https://filmozercy.com/wpis/apple-usuwa-zakupione-filmy-z-kont-itunes-bez-uprzedzenia-i-nie-przewiduje-zwrotu-pieniedzy

Ja kiedyś kupiłem kilka filmów za bagatela 5zł za film, dwa z nich zostały mi z konta usunięte także tego...nigdy więcej nic nie kupię.

Otrzymałam wiadomość od inżynierów odnośnie filmu. Wskazali oni, że zmienił się dystrybutor zakupionego przez Ciebie 4 lata temu filmu, stąd też Twój film nie jest już dostępny. Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności.

Cmoknij nas pan w trąbkę!

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To prawda ze niektóre filmy kiedyś zniknęły z konta iTunes ale tylko na kilka dni, potem wróciły wszystkie

to chyba było jak wprowadzali 4K DV i podmieniali za darmo filmy które kupiłem wcześniej w fhd

ja  posprzedawałem wszystkie pudełkowe filmy, muzykę, gry i już nigdy do tego nie wrócę 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowe wersje spoko, ale do fizycznego nośnika jeszcze daleko jakością.

Dla mnie na chwilę obecną to jest deal-breaker, co przyniesie przyszłość zobaczymy....

 

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo bo według raportów bdinfo tylko jeden z filmów w wersji rozszerzonej zawiera napisy pl.

10 razy lepiej kupić wersję UK gdzie jest komplet wszystkich płyt pl.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w UK cena zastawu to ok 75 funtow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego? To wolisz wydanie gdzie płyty z rozszerzoną wersją filmu nie mają pl?

Nikt tego nie będzie chciał odkupić kiedyś.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje z myślą aby kiedyś film sprzedać, kupuje z myślą o sobie i mojej kolekcji filmowej, a już ma ok 370 tytułów..większość bez pl wersji, ale mi to wcale nie przeszkadza bo znam bardzo dobrze język..podkreślam - nie mam zamiaru sprzedawać mojej kolekcji, może tu są takie zwyczaje- kupic i za moment sprzedać aby zarobić jeszcze..ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...