Skocz do zawartości
mbak48

Pomoc w wyborze sprzętu 7.1.4

Rekomendowane odpowiedzi

No i zmieścił bym się w 10k z ta końcówką.
Ale mogę wystartować tylko z SR7013 i dać suba aktywnego (mam dość dobry Jamo) , a później rozbudować.
Ok, doczytam nt. SR7013...
Ściągnąłem manual...pięknie jest tam opisane...
Zrobię piękne 7.1.4...a później dokupię końcówkę i dwa suby (ten aktywny oddam do salonu na parterze ) i będzie 7.2.4...
Jeszcze poczytam opinie nt SR7013 ale raczej byle czego byś mi nie polecał , a ja nie jestem Audiofilem.
Dzięki za pomoc.
Jeszcze tylko zestaw głośników (wybór jest ogromny) i mam już prawie wszystko dobrane.
Nie wiem,jaka kwota wchodzi w grę...
Ale popatrzeć możesz sobie na linię Heco Aurora.
Na pewno któryś sprzedawca, obecny na forum, dał by jakiś fajny rabacik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mbak48 napisał:

Tak patrzę na tą firmę...i myślę też o Teufel Ultima 40 (cały zestaw opary na tej linii)

 

Bardzo sluszna koncepcja, niewatpliwie warta (slowo klucz) odsluchu we wlasnym/docelowym systemie/pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę tu wrzucić oferty jakie dostałem na KEF i Teufel..

Jak nie to mogę przesłać na priva w celu doradztwa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak koledzy temat nieco po[beeep]adł....ale pomieszczenie jest już gotowe i zaczynam meblować...chce do końca miesiąca montować ekran projekcyjny i głośniki...

Co do głośników mam wybrane i zamówione...ale ekranu niestety nie zamówiłem...proszę o poradę jaki kupić najlepiej i gdzie?

znalazłem coś takiego: EKRAN PROJEKCYJNY KAUBER TENSIONED 16:9 290x163 CV   czy to dobry ekran?

No i nie mam podwieszanego sufitu tylko będę przykręcał do sufitu bezpośrednio...

A...projektor będzie JVC chyba X7900.

Proszę o poradę

Na tej ścianie-suficie będzie wisiał projektor...20210811_221818.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

A tak mniej więcej prezentuje się pomieszczenie....jeszcze brak oświetlenia20210811_221920.jpg20210811_221857.jpg20210811_221842.jpg20210811_221829.jpg20210811_221822.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...