Skocz do zawartości
Procesor

LŚ w Polsacie Sport HD

Rekomendowane odpowiedzi

LŚ w Polsacie Sport HD
25 maja wystartuje siatkarska Liga Światowa, która zagości na antenie Polsatu, Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra. Najważniejsze transmisje, w tym mecze polskiej reprezentacji, pokaże w jakości HDTV nowy kanał Polsat Sport HD, który od końca dostępny będzie w ramach platformy Cyfrowy Polsat.
Wszystkie spotkania polskiej reprezentacji, a także półfinały i finał, będą nadawane w czterech kanałach: Polsat, TV4, Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Oczywiście Polsat Sport i Polsat Sport Extra pokażą większość meczów, które rozgrywane będą w ramach Ligi Światowej.

Transmisje w Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra rozpoczną się od spotkania Polaków z reprezentacją Chin w dniu 25 maja. Stacja Polsat Sport poprzedzi każdą transmisję godzinnym studio, z opiniami trenerów i byłych zawodników uprawiających siatkówkę.

- To będzie światowy rekord. Telewizja Polsat na czterech swoich antenach - Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TV 4 - pokaże w całości, 'na żywo' i w retransmisjach, 76 meczów fazy grupowej. Spotkania naszej reprezentacji transmitować będziemy na otwartej antenie. Mecze poprzedzone będą godzinnym studiem z udziałem najwybitniejszych ekspertów. Produkcja własnych relacji realizowana będzie sprzętem telewizyjnym najwyższej jakości - 14-kamerowym wozem transmisyjnym w systemie HD - powiedział Marian Kmita, dyrektor Polsatu Sport.

Telewizja Polsat podpisała umowę z FIVB nabywając prawa do transmisji rozgrywek Ligi Światowej na dwa najbliższe sezony. Polsat nabył też prawa do transmisji rozgrywek reprezentacji kobiet i mężczyzn do końca 2008 roku. Polsat ma też umowę z PLS - Polską Ligą Siatkówki dotyczącą relacji z rozgrywek o Mistrzostwo Polski do 2010 roku.

Na razie niewiele wiadomo o sposobach odbioru kanału Polsat Sport HD, bo to szczególnie będzie interesować widzów zainteresowanych siatkarskimi transmisjami w telewizji wysokiej rozdzielczości.

Wiadomo jedno, że dedykowany odbiornik HD dla Cyfrowego Polsatu przygotowuje Samsung Polska. Należy mieć tylko nadzieję, że Cyfrowy Polsat nie zapomni o kilku tysiącach użytkowników niezależnych odbiorników HD (Humax, Topfield, Pace, Ferguson), którzy mają moduły CI dla Cyfrowego Polsatu, bo byłoby to bardzo źle przyjęte.

[url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=36406"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=36406[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polsat wszedł do gry.
Tak naprawdę to wolę ogląda polskich siatkarzy niz piłkarzy.

Czas więc na ich platformę PC HD. Edytowane przez bluray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='demek' post='46090' date='30.04.2007, 12:11 ']ooooo
dalo sie jednak[/quote]

Dalo sie? A co takiego? Na razie jeszcze nic w HD nie pokazali a i chyba na mecze 25 maja nie dadza rady.

Oczywiscie kibicuje PoLSATOWI we wprowadzeniu HD, maja prawa do EURO 2008, wiec tylko oni moga pokazac ta impreze w HD, a chetnie bym sobie tak ja obejrzal. No chyba ze Niemcy zrobia niespodzianke i puszcza mistrzostwa HD FTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='46119' date='30.04.2007, 19:35 ']... Na razie jeszcze nic w HD nie pokazali ...

Oczywiscie kibicuje PoLSATOWI we wprowadzeniu HD, maja prawa do EURO 2008, wiec tylko oni moga pokazac ta impreze w HD, a chetnie bym sobie tak ja obejrzal. No chyba ze Niemcy zrobia niespodzianke i puszcza mistrzostwa HD FTA.[/quote]

POLSAT CYFROWY jako pierwszy w Polsce dokonał przekazu HD a były to Mistrzostwa Świata w piłkę kopaną z Korei.
Czy uzupełniłeś wiedzę ?
To oni pierwsi weszli w strefę HD w Polsce.
Były publiczne pokazy w W-wie i kilka dekoderów HD ( model "VIP Echostar" - pisałem o tym na tym forum) do dyspozycji. Edytowane przez bluray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bluray' post='46120' date='30.04.2007, 19:56 ']POLSAT CYFROWY jako pierwszy w Polsce dokonał przekazu HD a były to Mistrzostwa Świata w piłkę kopaną z Korei.
Czy uzupełniłeś wiedzę ?
To oni pierwsi weszli w strefę HD w Polsce.
Były publiczne pokazy w W-wie i kilka dekoderów HD ( model "VIP Echostar" - pisałem o tym na tym forum) do dyspozycji.[/quote]

Akurat też mieliśmy na sklepie ten wynalazek i co ciekawe mieliśmy i mamy nadal też QUALI i to było HD1 (platforma HD 1080) tylko logo polsatu go przykrywało. Więc tak naprawdę to żadna transmisja była tylko piękna tzw. ściema. Aha tylko finał był dobrej jakości. Reszta to marne jakieś konwersje z Astry na hotbird. Ludzie pisali, że w tej Melodii to było wielkie pośmiewisko :rolleyes: Dopiero teraz będą mieli okazję się wykazać.

Polska rośnie w siłę. Jeszcze trochę i będziemy (jak nie już) mieć najwięcej transmisji w HD!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
drogi MARIO;
Ty się nazywasz GMERU.
Bo pewną wiedzę którą prezentujesz w poprzednim poście, miał tylko jeden facet: Gmeru czyli admin.

Ją prezentujesz w tym poscie.
A myślałem, że jesteś sprzedwcą "n-ki" w Krakowie w stausie "manager".
Niezła konspira.
Teraz już wiemy.
Who i s Who.
No i straszna prawda o adminie:
ma 32" LCD i na jego podstawie powstaje to całe kreowanie.

Chłopie; weź jakąś laskę i się zapamienaj, chociaż na 48 h lub miesięcy.
Na początek. Potem będzie tylko lepiej/gorzej.
Sam sobie wybierz. Edytowane przez bluray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bluray' post='46144' date='30.04.2007, 22:48 ']drogi MARIO;
Ty się nazywasz GMERU.
Bo pewną wiedzę którą prezentujesz w poprzednim poście, miał tylko jeden facet: Gmeru czyli admin.

Ją prezentujesz w tym poscie.
A myślałem, że jesteś sprzedwcą "n-ki" w Krakowie w stausie "manager".
Niezła konspira.
Teraz już wiemy.
Who i s Who.
No i straszna prawda o adminie:
ma 32" LCD i na jego podstawie powstaje to całe kreowanie.

Chłopie; weź jakąś laskę i się zapamienaj, chociaż na 48 h lub miesięcy.
Na początek. Potem będzie tylko lepiej/gorzej.
Sam sobie wybierz.[/quote]

buhahah bo Gmeru to mój najlepszy ziomal i kumpel u którego bywam bardzo często w Wawie. Zdziwiony? prawda jest taka, że to ty masz ostatnio problemy z ludzmi z Nki i wyjezdzasz tutaj z tym Polsatem. Nie mam nic do Polsatu bo sam go sprzedawałem( jakbys miał wiedzę to byś wiedział, że te echostary stały w wielu miejsach w kraju, między innymi u nas - ale firmy nie zdradzę bo zaraz reklama by była i wielkie pretensje ale z HD to ona ma sporo wspólnego)) ale Polsat zerwał z nami umowę na rzecz Nki więc kij mu w oko nawet z HD ! A jak! Skoro tak traktuje swoich partnerów! (wybaczcie - musiałem się wyżalić). Więc [size=7][b]janunio[/b][/size] nie fikaj już tak na tym forum bo sam jesteś spalony pisząc z dziesięciu nikców (ja to doskonale widzę jako moderator i aż dziw mnie bierze, że GMERU nie reaguje na takie zachowanie ale jego wybór..... bo

LAMIESZ JAWNIE REGULAMIN! Ale znam go na tyle, że Cię poprostu ignoruje.

ps. Z tego co ja wiem to ty jesteś w statusie "DZIENNIKARZ" i lubisz się kłócić ze wszystkimi (tak samo na hdtv.com.pl) i wszędzie i pisać bzdury w gazetkach. Więc nie dziwiota, że tak lubisz węszyć i ludziom się na przykszać. Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Polsat zerwał z nami umowę na rzecz Nki więc kij mu w oko nawet z HD[/quote]
Tu chyba leży przyczyna dla której cały czas na tym forum wbijasz kij w oko Polsatowi.

Możesz wymienic te moje 10 ników.
Pamietaj, że piszesz z pozycji MODERATOR.
Wrzuciłem dla Ciebie fotki o które prosiłeś w temacie LG BH100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo @bluray może napisac kilka tysięcy dystrybutorów Cyfrowego Polsatu, którym cofnięto licencję, bo ośmieliły się dystrybuować i N. Zaiste, zagranie godne firmy na poziomie. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='arsenal' post='46165' date='01.05.2007, 12:47 ']Tak samo @bluray może napisac kilka tysięcy dystrybutorów Cyfrowego Polsatu, którym cofnięto licencję, bo ośmieliły się dystrybuować i N. Zaiste, zagranie godne firmy na poziomie. :rolleyes:[/quote]

Czego się czepiacie Polsatu?
Ich sieć dystrybucji, ich decyzja. MOże nie bardzo zgodna z Ustawą o zachowaniu konkurencji ale trudno.
Ale pomyślcie dlaczego tak robią?
Moim skromnym zdaniem boją się bezpośredniego starcia obu produktów na półce po podłączeniu do sygnału i do TV. Przecież konsument ma oczy i na własne oczy zobaczy różnice. A jak wicie z reklamy prawie robi różnicę :) .

Poczekajmy na realizację zapowiedzi Prezesa Libickiego o 5-u programach HD w lipcu 2007. Już niedługo.
Bardzo jestem ciekawy skąd wezmą zawartość do tych kanałów. A na mysli mam oczywiście pełny materiał HD a nie upscale, tak jak bywa czasem na CYfrze+. Jednym wozem HD ramówki kanału sportowego nie obskoczą, chyba że się sklonują (polecam za worzec film Multiplicity ;) ).

Ja jestem za: jak najwięcej kanałów i programów w HD w Polsce. Na SD już patrzeć nie mogę :) .

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiem dlaczego tak robią @pmcomp. Ja wnioski już z tego wyciagnałem dawno ale mina właściciela takiego punktu dystrybucyjnego, gdy mu przez telefon oznajmiono, że może się z CP pożegnać-bezcenne. Ale się chłop zatroskany wtedy zrobił. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...