Skocz do zawartości
Konrad Kozłowski

Czy warto kupować seriale na DVD? Niestety, ale czasami tak...

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Adam60 napisał:

@Deimos Tak z ciekawości: masz takie hobby żeby dawać mnie i koledze @misfit hurtowe ilości złych buziek ? :)

No cóż jak Bóg Kubie tak... itd.  ;)

To forum to naprawdę przyciąga niezłych świrów... 🤔

Chwalisz jego półkę i dajesz mu zniesmaczoną buźkę ? Szkoda słów...

Co Ty masz za problem z tym??? tez dostalem od niego to samo, niech są rozdaje, widocznie ma taka potrzebę, jego sprawa.

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Nygus napisał:

Co Ty masz za problem z tym??? tez dostalem od niego to samo, niech są rozdaje, widocznie ma taka potrzebę, jego sprawa.

No akurat nie dziwię się, że Ty to rozumiesz.... Hahahaha... 😁

Ale jednak jak ktoś hurtowo daje jakieś oznaczenia to każdy myślący człowiek zastanawia się z jakiego powodu. Chyba nie jesteśmy w przedszkolu żeby sobie dla zabawy dawać te oznaczenia. Chyba wiadomo co oznacza plus, lubię, a co oznacza zniesmaczenie lub wyśmianie...

I bardzo ciekawe dlaczego go w ogóle bronisz... Ale zostawmy to bo znowu będzie jakaś hejterska jazda...

Forum jak już wielokrotnie pisałem jest niemoderowane więc rzeczywiście buźki to nic na co można tu się natknąć... Jak jakaś grupka powoduje, że ludzi odchodzą i boją się cokolwiek napisać i tak od 15 lat "rządzą" wciąż te same osoby.

Dla mnie od niektórych na tym forum bije TOTALNY SNOBIZM i ciągłe udowadnianie "kto ma większego"... Panowie sobie znaleźli pole do leczenia kompleksów...

Ale fajnie, że są i ludzie z którymi można podyskutować. Te uwagi wyżej nie są do ciebie tylko ogólnie.

Edytowane przez Adam60
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Adam60 napisał:

No akurat nie dziwię się, że Ty to rozumiesz.... Hahahaha... 😁

Ale jednak jak ktoś hurtowo daje jakieś oznaczenia to każdy myślący człowiek zastanawia się z jakiego powodu. Chyba nie jesteśmy w przedszkolu żeby sobie dla zabawy dawać te oznaczenia. Chyba wiadomo co oznacza plus, lubię, a co oznacza zniesmaczenie lub wyśmianie...

Każdy ma prawo oznaczyć to co według niego nie jest ok i już. Chyba, ze Ty jesteś jeden jedyny wyjątkowy na świecie i jak coś napiszesz to wszyscy musza się zachwycać i dawać plusiki?

Wolność słowa i wypowiedzi, każdy ma prawi mieć swoje zdanie, a druga strona może mieć w d... czyjeś zdanie i tyle.

Przedszkole to robienie afery z tego ze się dostało buźkę :) 

Jak zwykle nic nie rozumiesz, wcale go nie bronię, mam to gdzieś :). Jak dla mnie może nawet dawać podwójne buźki, jeśli to mu pomaga.

Ma do tego prawo i to tyle.

Edytowane przez Nygus
  • Plusik 3
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś na DVD drugi sezon polskiego serialu Dom? 

dom-seria-2-odcinki-13-25-w-iext36387417

 

Kupie, pozyczę wymienię na coś innego.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.09.2020 o 13:02, pmcomp napisał:

Czy ma ktoś na DVD drugi sezon polskiego serialu Dom? 

dom-seria-2-odcinki-13-25-w-iext36387417

 

Kupie, pozyczę wymienię na coś innego.

Ja mam, ale sorry - nie oddam... Najlepszy polski niekomediowy serial ever.. :)

Mam jeszcze zafoliowany :) Obydwie serie w jednym wydaniu...

A nie można kupić na Allegro ?

Ale nie jestem pewien czy jest on po rekonstrukcji. Może będzie wydany na BD po rekonstrukcji ?

Edytowane przez Adam60
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Adam60 napisał:

 Najlepszy polski niekomediowy serial ever.. :)

najlepszy ever to 07 zgłoś się :)

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, klaus71 napisał:

najlepszy ever to 07 zgłoś się :)

No oczywiście - Hahahahahaha 😁

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niejeden z Was korzysta z dodawania napisów. Moja ostatnia przygoda z korzystaniem z napisów była lata temu przez napiprojekt (mogłem pomylić nazwę).  W związku z tym jestem totalnie zielony w tej kwestii. Zazwyczaj wystarczały mi polskie wydania oraz serwisy VOD, jednak od mniej więcej roku zniknął z Netflixa ulubiony serial mojej żony - Elementary. Niestety nigdy nie wydano go nawet na DVD w polskiej wersji. Jakiś czas temu pojawiło się kompletne wydanie tego serialu po angielsku. Jaka będzie najprostsza opcja obejrzenia tego z dodanymi napisami i gdzie tych napisów teraz szukać ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...