Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, prodarek napisał:

Sprawdziłeś te pliki :) po skopiowaniu?

tak, raz z ciekawości skopiowałem kilka zdjęć z płyty z oppo na komputer, szło powoli, bardzo powoli i bez problemu zostały skopiowane i odtworzone. Nie wiem czy był miał tyle cierpliwości, że spróbować kopiować film z oppo na kompa, to by chyba zajęło ??? ze 3 tygodnie albo i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja ci odpowiem że materiałów wideo z BD/UHD nie odtworzysz, skopiujesz ale będą nieodczytywane.

Edytowane przez prodarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie można, ale nie bardzo ma to sens, jeśli ktoś by chciał tego naprawdę używać.

Teraz, prodarek napisał:

No to ja ci odpowiem że materiałów wideo z BD/UHD nie odtworzysz, skopiujesz ale będą nieodczytywane.

ok, mam dwa napędy UHD w kompie, nie mam potrzeby korzystania z takiej opcji, dla mnie (i pewnie nie tylko dla mnie) to jest taka ciekawostka :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oppo 103/105 i inne wykorzystuje się do kopiowania SACD, lan w nich to tylko 100Mb/s (oppo 203/205 lan 1000Mb/s), ja kopiując wspomniane wcześniej pliki z BD w swoim 105D nie powiedział bym że będzie trwać to tydzień :) plik ~ 1GB kilka minut. Więc gdyby kopiowanie płyt działało a nie sądzę aby działało na 203/205, to w połączeniu z lanem 1000Mb/s prędkość byłaby znośna :) w teorii :) heh

Edytowane przez prodarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, prodarek napisał:

Oppo 103/105 i inne wykorzystuje się do kopiowania SACD, lan w nich to tylko 100Mb/s (oppo 203/205 lan 1000Mb/s), ja kopiując wspomniane wcześniej pliki z BD w swoim 105D nie powiedział bym że będzie trwać to tydzień :) plik ~ 1GB kilka minut. Więc gdyby kopiowanie płyt działało a nie sądzę aby działało na 203/205, to w połączeniu z lanem 1000Mb/s prędkość byłaby by znośna :) w teorii :) heh

Wiem, wiem ze poprzednie modele sie wykorzystuje do kopiowania SACD. Przy tej pierwszej próbie kopiowania moja siec czasami nie działa tak jak powinna, może jeszcze raz spróbuje... w każdym razie maiłem wrażenie jakby jedno zdjęcie kilka MB kopiowało sie z pół dnia.

Do kopiowania SACD sa specjalne skrypty i to jest kopiowane na pendrive, o ile sie nie mylę.

Ja kopiowałem FileZilla przez telnet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ja nie ma takiej potrzeby, ja kopiuje z napędu UHD w kompie bezpośrednio na NASa, zajmuje to zależnie od płyty od 40 min do 1:20h.

Wlanie wrzuciłem No Time to Die do oppo i sie kopiuje na komputer, 92GB, dam znać za jakiś czas ile sie kopiowalo...

To chyba jednak jest głupi pomysł...

Przez około godzinę skopiowało sie 2,9GB

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...