Skocz do zawartości
Redakcja

LG OLED GX - Testujemy jak zbudowany jest pierwszy na świecie tak smukły OLED z elektroniką w telewizorze

Rekomendowane odpowiedzi

LG OLED GX - Testujemy jak zbudowany jest pierwszy na świecie tak smukły OLED z elektroniką w telewizorze

Na obecny rok, firma LG przygotowała szerokie portfolio nowych telewizorów OLED. Oprócz klasycznych propozycji  w postaci modeli BX czy CX skupiających się na wysokiej jakości obrazie oraz wielu dodatkowych funkcjach, koreański producent przygotował też coś dla tych, którzy chcą wyróżnić się z tłumu. Są to designerskie modele RX, WX czy GX. Każdy z tych modeli ma swoją szczególną cechę, która jest unikalna tylko dla niego. RX to rolowany telewizor, który... możemy zwinąć w rolkę. WX Wallpaper to kolejna edycja telewizora tapety, którego ekran posiada zaledwie 3,85mm grubości a cała elektronika umieszczona jest w wysokiej jakości zewnętrznym soundbarze Dolby Atmos. Ostatni model z listy czyli GX to totalna nowość na rynku światowym. Charakteryzuje się również bardzo smukłym ekranem wynoszącym ledwie 2 cm jednak cała jego elektronika została umieszczona wprost za matrycą OLED. I to właśnie tej ciekawostce przyjrzymy się w poniższym tekście.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redakcjo czy można przenieść temat o LG CX OLED 2020 

też do tego działu czy są jakieś powody dla których został on umieszczony w "niestandardowym" miejscu dla tego typu publikacji z możliwością komentowania ich na forum 😉?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Done

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można spodziewać się "poluzowania" cen modeli 77 calowych?

GX to jednak świetna opcja dla osób które planują zawiesić ekran w salonie 

LG OLED GX 77-inch TV Upgrade! The BEST TV Ever? | The Tech Chap

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ten dizajn. Oby przyszłe telewizory w seriach dla Kowalskiego czyli C i B szły w tym kierunku. Nie musi być 2 cm, myślę że jeden cal wyglądałby równie efektownie, a może mógłby być tańszy :)

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, efel napisał:

Bardzo podoba mi się ten dizajn. Oby przyszłe telewizory w seriach dla Kowalskiego czyli C i B szły w tym kierunku. Nie musi być 2 cm, myślę że jeden cal wyglądałby równie efektownie, a może mógłby być tańszy :)

Dokładnie. Gdyby "para" poszła w takie rzeczy, zamiast w idiotyczny wyścig 8K... Marzenia...

Ciekawe, jak sobie poradzili z odprowadzeniem ciepła?

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne recenzje LG OLED 2020 dla zainteresowanych:

LG GX OLED Review | Art on Your Wall?

 

 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droższy od CX  a jednak podstawka mniej widowiskowa, bardziej w stylu Sony. CX i C9 wyglądają sporo lepiej.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, WinterX napisał:

Droższy od CX  a jednak podstawka mniej widowiskowa, bardziej w stylu Sony. CX i C9 wyglądają sporo lepiej.

Ale kolega doczytał że ten TV jest tak naprawdę dedykowany do powiesznia i w zestawie jest wieszak a podstawki nie ma?
Widowiskowy ma być gdy wisi a nie gdy stoi, jak chcesz stojącego OLEDa to kupujesz BX, CX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się mega podoba ja kupiłem dwa na promocji black friday 65 cali... jede jeszcze czeka na właściciela ;) umieściłem post w kupię sprzedam jak ktoś zainteresowany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników serii GX, czy telewizor można odchylać od ściany i trzymać na uchwycie podczas np grania ? 
Dzieki temu obraz jest bliżej i lepiej widać szczegóły. Wiem, ze tracę tym samym efekt obrazu jednak chciałbym się dowiedzieć czy jest to bezpieczne dla telewizora i uchwytu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...