Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem tv Sony 55xg9505, dźwięk normalny ale przydałoby się coś podkręcić. Mieszkanie w bloku ok 19m2 pokój. Widziałem ostatnio w media nowy soundbar Sony ht-g700 i wydawał się spoko. Opłaca się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup posluchaj i jak cos oddaj. Dla jednych gra ok, dla tych co maja dobre ucho nie wart nawet 50% ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Xisiek napisał:

Kup posluchaj i jak cos oddaj. Dla jednych gra ok, dla tych co maja dobre ucho nie wart nawet 50% ceny.

A polecasz jakiś inny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, premier88 napisał:

A polecasz jakiś inny ?

Powiem tak, sluchalem ostatnio grajbelki ktora nawet mi sie podobala.  Wiedzialem, ze ma byc "niedroga" - wiec po brzmieniu ocenilem ja na jakies 1.5 no moze max  do 2 tys. A okazalo sie, ze to model za 4 tys i to bez dekodera atmosa. Wiec ....

polecam zlozyc sobie "tanie" kino, bo belki zle nie sa ale ceny maja naprawde ekstremalnie przesacowane. A jesli koniecznie ma byc belka to patrz post wyzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wielokanałowe i Atmos... to albo JBL 9.1 za 4200 zł, albo Yamaha za 6000 zł, ewentualnie nowe modele które za moment wejdą do sprzedaży, ale też cena będzie z kosmosu. Więc może lepiej zainwestować w Ampli i powoli go rozbudowywać

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, premier88 napisał:

A jbl 3.1 ? Przypominam to do bloku.

Ale to nie ma znaczenia czy do bloku czy do przyczepy kempingowej czy do biura. Skad u Ciebie takie przekonanie, ze do bloku to cos innego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Xisiek napisał:

Ale to nie ma znaczenia czy do bloku czy do przyczepy kempingowej czy do biura. Skad u Ciebie takie przekonanie, ze do bloku to cos innego? 

Jednak ma pewne znaczenie, ponieważ są głośniki/kolumny (nie wiem czy soundbary), które świetnie grają głośno, a już cicho niekoniecznie.

W bloku raczej słucha się ciszej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Barnaba napisał:

Jednak ma pewne znaczenie, ponieważ są głośniki/kolumny (nie wiem czy soundbary), które świetnie grają głośno, a już cicho niekoniecznie.

W bloku raczej słucha się ciszej ;)

W 99% przypadkoiw nic co jest tanie nie zagra dobrze cicho. A i nawet nie wszystko co drogie oprze sie temu co u tanszych braci. Ogolnie teraz w audio to slaby okres 😕

PS. A to jak zagra przy danym poziomie wzmocnienia zalezy jeszcze bardziej od wzmacniacza niz glosnikow/kolumny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup i posluchaj u siebie, aby bylo na 100% wiarygodnie innej opcji  nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...